Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

İstek & Öneriler

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Be?ikta? Trib?n? Acil Sorunlar? ba?l???na yazm??t?m , buraya da yap??t?ray?m. Na?izane bir ?neri..

?eref Bey Ana Forumu?nu g?r?nt?lemek i?in ?ye olup giri? yapmak gerekiyor. En az?ndan misafir kullanc?lar ana foruma girip konu ba?l?klar?n? g?rmeli, i?eriklerini g?remeseler dahi.

?rne?in ben misafir kullan?c? olarak foruma girsem, ?eref bey ana forumu diye bir b?l?m oldu?undan haberim dahi olmayacak. Ana forumu g?remedi?im i?in de aktif bir forum olmad??? hissine kap?l?p ?ye olmaya gerek dahi g?rmeyece?im.

Admin?ler Ana Forum?da mutlaka konu ba?l?klar?n? misafir kullan?c?lar?n da g?rmesini sa?lamal?. ??eri?i okumak isteyenlere ise ?yelik ?art? getirilmeli. Bu sayede forum biraz daha canlanabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Sohbet ba?l??? n?bet ba?l??? tarz? evde kald???m?z g?nlerde ila? olur...

Yorum Yap

No post cezalar?n?n s?resi ?ok a??r. Aylarca no post yiyoruz sonrada zaten sezon bitiyor! Biraz daha k?salt?lmas?ndan yanay?m.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuran?n Allah belas?n? versin!
        En son düzenleyen Sezgin Yeşildal; 26-04-2020, 17:02.

Yorum Yap

T?rk?e karakter sorunu nedeniyle ne yazd???m?z anla??l?yor ne de okuyabiliyoruz.

Yorum Yap

Arkada?lar bu T?rk?e karakter sorununun sebebi nedir? Yani ??z?lemeyen bir sorun mu bu?

Yorum Yap

Turkce karakter sorunu var ve telefondan siteye girdigimde basliklara yazamiyorum. Yardimci olabilecek misiniz?

Yorum Yap

ilahi siz yok musunuz siz (:

Yorum Yap

Uygulama ne durumda ne zaman ??kacak?

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Yorum Yap

Mobil app teşting içliüğçö
                    ForzaBesiktas.com - Y?netim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X