Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Miami A??k Finali | Nadal - Federer | 2 Nisan - 20.00

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Miami A??k Finali | Nadal - Federer | 2 Nisan - 20.00

Sezonun ilk grand slam turnuvas? Avustralya A??k'?n tek erkekler finali ve ard?ndan BNP Paribas Indian Wells Tenis Turnuvas? d?rd?nc? turunda kar??la?arak tenisseverleri heyecanland?ran Federer ile Nadal, bu y?l ???nc? kez kar?? kar??ya gelecek.

Kariyerlerinde 37. kez kar??la?acak Nadal ile Federer aras?nda daha ?nce oynanan ma?larda ?spanyol tenis?inin 23-13'l?k ?st?nl??? bulunuyor. ?kili aras?nda ocak ay?nda oynanan Avustralya A??k finalinde Federer, 6-4, 3-6, 6-1, 3-6 ve 6-3'l?k setlerin ard?ndan Nadal'? 3-2 ma?lup ederek kariyerinin 18'inci grand slam ?ampiyonlu?unu elde etmi?ti

Bizim ma??n ikinci yar?s?na denk geliyor ba?lang?? saati ama 3 saate yakla??k s?rece?i i?in yar?s?ndan fazlas?n? izleriz muhtemelen. Ma? Bein Sports 4 de.

Nadal her zamanki gibi yine ma?lup edecektir ihtiyar?

Yorum Yap

Evet, Nadal'?n en iyi ihtimalle tv'den yorumculuk yapabilece?i ya?ta, gelmi?-ge?mi?-gelecek en b?y?k Federer yine ?AMP?YON...

Yorum Yap

federer jubileyi yapmadan nadal'a saplamaya devam ediyor

Yorum Yap

Normal sonu?

Yorum Yap

?htiyara , b?rakmadan bi ?ampiyonluk verdi bizimki 😀 zira kar??la?t?klar? zaman ezer ge?erdi Federer'i normalde hele ki toprak kortta

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?htiyara , b?rakmadan bi ?ampiyonluk verdi bizimki ???? zira kar??la?t?klar? zaman ezer ge?erdi Federer'i normalde hele ki toprak kortta
              Ah be Halilcim ne yapaca??m ben senle bilemiyorum

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?htiyara , b?rakmadan bi ?ampiyonluk verdi bizimki ???? zira kar??la?t?klar? zaman ezer ge?erdi Federer'i normalde hele ki toprak kortta
                ?nad?na b?yle diyorum abi 😀😀

Abi Federer'e b?y?k sayg? duyuyorum ama ben Nadal'c?y?m. Son y?llarda eski performans? olmasa da ben teniste daima Nadal derim ha bu konuda LeBron'u ?vd???m kadar ?vmem ??nk? biri tarihin en iyi basketbolcusu olacak b?rakt???nda 😀 ?teki ''bi Federer de?ildi'' denecek gibi bu gidi?ata bak?l?rsa Djokovic de rahat b?rakm?yor ??nk? finalleri

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?nad?na b?yle diyorum abi ????????

Abi Federer'e b?y?k sayg? duyuyorum ama ben Nadal'c?y?m. Son y?llarda eski performans? olmasa da ben teniste daima Nadal derim ha bu konuda LeBron'u ?vd???m kadar ?vmem ??nk? biri tarihin en iyi basketbolcusu olacak b?rakt???nda ???? ?teki ''bi Federer de?ildi'' denecek gibi bu gidi?ata bak?l?rsa Djokovic de rahat b?rakm?yor ??nk? finalleri

Anl?yorum karde?im peki

Yorum Yap

izleyemedim
                    ?u adamlar?n ma?lar?n? ka??rmay? hi? sevmiyorum heleki b?rakma zamanlar? yakla?t?k?a

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X