Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Konyaspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ryan babel, g?khan g?n?l

Yorum Yap

Ben karar veremedim.

Yorum Yap

O?uzhan tabiki tiki takay? sa?layan adam o oldu

Yorum Yap

Ozi iyi olunca Be?ikta? da iyi. Yaln?z ?unu s?ylemek ?art, bu ?ocuk koca devreyi sakat sakat oynad? bi t?rl? form tutamad?.. Ozi bizim ne olursa olsun en k?ymetlimiz, sahip ??kmam?z gereken ilk futbolcumuz.. Oyum ise hat trick yapan Be?ikta?l? Cenk Tosuna.

Yorum Yap

Futbol, skor oyunu oldu?u i?in Cenk'e verdim oyumu; ama bu ma?ta t?m tak?m? be?endim.

S?ralamaya koyarsam kare as?m ise;
            1- Cenk Tosun
            2- Babel
            3- Quaresma
            4- O?uzhan

Yorum Yap

Gokhan gonul diyorum masallahi var 90 dk hala enerjisi yerinde rakibe baski kuruyor

Yorum Yap

Quaresma , O?uzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , G?khan G?n?l aras?nda karars?z kald???m i?in oyumu Mitrovi?'e verdim birine oy versem hak ge?mi? olacakt? b?ylece hak ge?memi? oldu

Yorum Yap

Valla ?ok zor karar vermek b?t?n tak?m ?iir gibi oynad?.

Ama Ozzie ?ok farkl?yd? bu ma?, ilk yar? a?z?m?z a??k seyrettik adam? trib?nde.

Ona veriyim bare oy'umu.

Yorum Yap

Tak?m bana g?re herkes s?per oynad? ma??n adam? yok benim g?z?mde

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Quaresma , O?uzhan, Cenk Tosun , Babel , Adriano , G?khan G?n?l aras?nda karars?z kald???m i?in oyumu Mitrovi?'e verdim birine oy versem hak ge?mi? olacakt? b?ylece hak ge?memi? oldu
                      Vallahi iyi yapm??s?n abi sayd?klar?n i?inden birine atsayd?n di?erleri bunu duyup ?z?lebilirlerdi

Yorum Yap

ricardo/cenk tabi ikisi ?ne ??kt? ama g?khan g?n?l'e de ayr? bi parantez a?mak laz?m. ?ok be?endim bug?n

Yorum Yap

Bir oyuncu tak?ma yeni gelmi? ve oynad??? ilk ma?tan itibaren adapte olmu? sorumluluk alm?? ve giderek iyi daha iyi oynamaya ba?lam??..
                          bu ?nemli bir detayd?r..bir gol bir asist ile 9 puanl?k oynayan Babel birincili?i payla?an ilk oyuncudur..

Bir tak?m?n b?t?n? iyi oynam?? ise o tak?m?n?n oyun kurucusu ?ok iyi oynam?? demektir..?stelik bir de gol atm??.. 9 puan ile birincili?i payla?an di?er oyuncu Ozi'dir..

Cenk'in golleri iyi oyunu k?s?r..biri penalt?..kafa gol? g?zel..d?nerek att??? gol g?zel ama oradaki do?ru tercih o topu Tali?ca'n?n ?n?ne b?rakmakt?..o gol olmasayd? ve sonucu etkileyen bir pozisyon olsayd? o pas? vermedi diye k?yamet kopard?..Cenk 8,5 puan ile ikinci s?raya oturdu bende..Q7 de 8,25 puanla ???nc? s?ray? ald?..tak?m oyunu 9.. hoca 9,5 paun..

GG,Adriano,Atiba,Fabri,Marcelo sekizer puanl?k

Tosi? 7 puanl?k oyun performans? g?stermi?lerdir..
                          En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 01-02-2017, 00:05.

Yorum Yap

B?t?n tak?m ma??n adam?. Herhalde son 10 y?l?n en iyi h?cum performans?yd?. Hem de Konyaspor gibi bir tak?ma kar??.

Yorum Yap

Oyumu G?khana verdim.

Babel s?perdi , quaresma ve oguzhan da istedi?imiz bekledi?imiz oyunlar ortaya koydular.

Yorum Yap

se?imin zor oldu?u ma? ama O?uzhan ?ok b?y?k oynad? bu ma?ta arkada?, ne pas hatas? var ne yorulmak var, oyunun iki y?n?nde de s?rekli kamerada, gol pas? gol co?ku tam bir kaptand? bug?n. bizim en az 20 milyon dedi?imiz O?uzhan sahadayd?...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X