Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

S?yleye s?yleye getiricem az kaldi [emoji23] ama bence bilicin g?revine son verilse bile devre aras?n? beklesin yine premier ligden bi tak?mla anla??r.

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gelsin, karaktersiz oldu?unu ?ampiyonlu?a giderken westham ile anla?arak g?stermi?ti zaten. Gelirse para i?in gelir, o da biliyor Be?ikta?'? ge?emeyece?ini

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

bilic devam etsin diyen 756 ki?i nas?llar acaba , mutlular m? ?

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bilic devam etsin diyen 756 ki?i nas?llar acaba , mutlular m? ?
          Ben ne oy verdi?imi hi? hat?rlayamad?m. Duygusal davran?p kals?n demi? de olabilirim, mant?kl? d???n?p gitsin de demi? olabilirim.

Her iki durumda da mutluyum. ??nk? Be?ikta??m ?ok iyi. Bunun mutlulu?umuzla ilgisi ne abi?

?imdi d???ncelerimiz ayn? m? diye merak ediyorsan onun yan?t? ayr?. Ben Bilici eskisi kadar sevmiyorum. Fener'e gelse duygusal olarak ?ok etkilenmem. Bizden gitse etkilenirdim.

T. Direkt?r olarak da ?enol G?ne?'in yar?s? olamaz. Biz de az ?ok hissediyorduk ama Bilici de seviyorduk. Ha satm?? gitmi? olabilir, olmaya da bilir bilemiyorum ama so?umama yetti gidi?i. 1 derbi kazanamadan gitti. 2. Bile olamadan gitti ama ?yle ya da b?yle g?zel an?lar?m?z da var. Bunu bizden once g?renlere sayg?lar. Ama nedir bu biz hakl?yd?k, ?imdi nereye ka?acaks?n?z tavr? abi?

Yorum Yap

mesele hakl?l?k falan de?il , mesele duygusal olup , olmamak...
            Bu adam bizden davulla zurnayla g?nderildi ya buna ?zl?yorum.
            + bana 1 y?l gibi bir noposta da sebep oldu.

Bir de sevgili forum kuruluna ithafen ;'' Be?ikta?'?n Teknik Direkt?r? ?enol G?ne? diye kendi ellerinizle ba?l?k a?acaks?n?z.'' dedim diye gene banlad?lar

Nereden nereye ....

Yorum Yap

?enol Hoca gibi bi Hoca gelmeseydi ?ok arard?k Bilic'i Y?netim ak?ll?l?k yapt? ve al?nabilecek en iyi hocay? getirdi.

Yorum Yap

Bilic'i telefonla bile aramam. Bizim memleket onun gibi korkak hocalardan ge?ilmiyor.

Yorum Yap

Sunderland'i evinde yenemezsen kovarlar hac?. Dk. 60 hala 0-0 ma?. Bu ma?? kazanman laz?m

edit: ma? bitti 90+4 de Payet'in asisti, stoper Ried'in gol? 1-0 kazand? Bilic ve WHU. ?pten ald? resmen.
                  En son düzenleyen Cagri Gokhun Sevindik; 22-10-2016, 20:11.

Yorum Yap

Yuvana geri d?n hocam yerin dolmad?.

Yorum Yap

.
                      En son düzenleyen Coskun Deniz Teran; 14-07-2019, 16:40.

Yorum Yap

Bili? bakt? ciddi ciddi fener'e gelmek zorunda kalacak.. bi gaza geldi sanki .. top mop oynam?yor tak?m?.. g?r?nen finalini geciktirebildi?i kadar geciktirse bari.

Yorum Yap

Sevindim iki haftad?r zor da olsa galip geliyor.Bu seneyi de orta s?ralarda ge?irirler.Zaten arsenal,city,united,tottenham,chelsea,Liverpool derken orta s?ralarda bitiriyosun en fazla.Yar??ma ihtimali yok.Ge?en sene biraz ?mitlenmi?ti Westham taraftar? o y?zden Bilic e de inan?lmaz bir ba?l?l?k hissettiler.Bu sene r?ya bitti Payet nin Zidane olmad???n? anlad?lar en az?ndan

O de?il de T?re yi g?nder panpa :=)

Yorum Yap

Arkada?lar kimse kimseye k?zmas?n mutlumusun da demesin.

Benim gibi bir?ok ki?inin ?u tak?m i?in 2 hayali vard?;

1. si Q7 nin Be?ikta?'ta oynamas?
                            2. si de Bilic'in bizi ?al??t?rmas?

Bir?o?umuzun hayaliydi; iyisiyle k?t?s?yle

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sunderland'i evinde yenemezsen kovarlar hac?. Dk. 60 hala 0-0 ma?. Bu ma?? kazanman laz?m

edit: ma? bitti 90+4 de Payet'in asisti, stoper Ried'in gol? 1-0 kazand? Bilic ve WHU. ?pten ald? resmen.
                              yaln?z o kadar ma? kaybettiler bu sezon ama ligin 5.si everton ile aralar?nda 5 puan fark var tuhaf

Yorum Yap

Yine yeniliyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X