Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Akif Kosar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Samette, r?zada olmay?pta bilicde olan sey nedir bana bir s?ylermisin? gercekten soruyorum.
    ?zin verirsen ben cevap vereyim.

Beyin

T?rkiye'de nefes alan hi?bir teknik direkt?r Be?ikta?'a ?u oyunu oynatamaz.

http://premieretouche.com/2015/02/25...maintain-hope/

NOT: ?ngilizcesi olmayan arkada?lar?m?z?n sadece videolar? izlemesi bile yeterli
    Bence sorun tam da burada zaten. ?yi bir kontra atak tak?m? yaratt? Slaven Bili?. Deplasmanda en ?ok puan toplayan tak?m?z. Yaln?z bizim ma?lara beraberlik i?in ??kan hi? bir tak?m? kolay kolay a?ma ?ans?m?z yok. Ofansif anlamda ileri u?ta ki oyuncular hep yaln?z kald?. ?lerde ?o?alamad?k vs. O y?zdendir ki i?erde ?ok puan kaybettik, d??arda da en ?ok puan toplayan tak?m olduk. Yine deplasman ma?lar?nda da Eski?ehir vs. gibi oyuna dengeli ba?layan tak?mlara kar?? yine puan kaybettik. ?ampiyonlu?a oynayan tak?m?n sistemi de?il bu.. Avrupa'da bu sistemin tutmas?n?n nedeni biz s?per lig ma?lar?nda rakipleri nas?l g?r?yorsak, Avrupa'da da rakiplerimiz bizi ?yle g?rd?. Realist bak?l?rsa gayet radikal ?eyler ??kart?l?r bu videodan. Mesela Bili?'in orta s?ra tak?mlar?yla ?st s?ralar? hedefleyebilece?ini ancak ?ampiyonlu?a oynayan bir tak?mla ?ampiyon olamayaca??n? net g?rebilirsiniz..
    Akif ??yle bir eksi?in var g?r??lerinde.

?? tip oyun modeli vard?r.

Set oyunu :
    Yani rakibin alan?na tak?m olarak yerle?ti?in oyun. ?rn: iki ?? y?l ?nceki Bar?a ve bug?nki gs ve fb

Direk Oyun : Topu evelemeden gevelemeden direk, dikine ve h?zl? bir?ekilde kaleye giden oyun. ?rnek : Bug?nki Bar?a ve avrupadaki tak?mlar?n %90'?

Kontratak Oyun : Kalenin ?n?ne otob?s ?ekip h?zla rakip defans?n arkas?na sarkt???n oyun. ?nek: ?stanbul Ba?ak?ehir

Biz direk oynuyoruz. Real, Bar?a, Chelsea hatta Lucescu, avrupadaki tak?mlar?n y?zde dolsan? da bu oyunu oynar.

Bu evrensel modern bir sistem ve hem avrupada hemde ligde ba?ar?ya ula?abilen bir sistem.

?ampiyonluk yar???nda tabiki bir tak?m?n puan kayb? olacak. Ama totalde bu y?l toplad???mz? puanlar ve oynanan oyunlara ?zellikle Antep ma??na kadar bakarsan, do?ranmadan ?nceki duruma bakarsan ligde de kar??l???n? fazlas?yla bulmu? oldu?unu g?r?s?n.

Benim korkum Bili?'in gitmesi de?il. As?l korkum fenere gitmesi. Olurda bizden ayr?l?rda fenere gider, orada en az 4 transfer yaparsa ligi nas?l domine etti?ini ?zelerek seyredersin.

Yorum Yap

Gs iki td de?i?tirdi 2 seneyi ??pe mi att?lar de?i?tirirken be?enmedi?imiz t?rkiye kupas?n? ald? bu sene ?ampiyon olacak. Ersun ge?en sene ?ampiyon olucaz dedi oldu bize hedefini bilen insan evlad? laz?m . Siz is yerinizde en iyi ?al??an? ??kar?p vas?fs?z birini i?e al?r m?s?n?z biraz ger?ek?i olun g?z?n?z? seveyim

Yorum Yap

?ok yanl?? i?ler yap?yoruz beyler Bilice inanmayarak, ?ok ?z?l?yorum. Bu adam bizlerle en az?ndan ?z?l?rken, t?m Be?iktal? arkada?lar?m k?f?r ediyor adama yaz?k ediyoruz ne oluyor bize ?

Yorum Yap

Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yerine gelecek adam umarim Bilic gibi ligtvye omer guvence ayar verebilecek birisi olur.

Ulan sinirden uzuntuden bittik be, cok inanmistim bu sene. Yine de adam gibi bir yonetim olsa suan cok farkli seyler konusuyorduk. Allah sizi bildigi gibi yapsin Besiktas dusmani Besiktaslilar
          en son Schuster Verdi o ayari ama Aziz , sansar , sinan engin kankalarin seytan ucgeninde yok oldu adam !!!!

Yorum Yap

Samet Aybaba ile kiyaslanmasi Bilic'e edilmis en buyuk kufurdur. Aybaba benim gordugum en vasifsiz yerli hocaydi bizde.

Yorum Yap

Aslı Orhan Baladin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Medet ?zer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Yerine gelecek adam umarim Bilic gibi ligtvye omer guvence ayar verebilecek birisi olur.

Ulan sinirden uzuntuden bittik be, cok inanmistim bu sene. Yine de adam gibi bir yonetim olsa suan cok farkli seyler konusuyorduk. Allah sizi bildigi gibi yapsin Besiktas dusmani Besiktaslilar
              en son Schuster Verdi o ayari ama Aziz , sansar , sinan engin kankalarin seytan ucgeninde yok oldu adam !!!!
              ??te burda yd ve orman devreye giriyor. Pardon girmiyor.

Yorum Yap

Ben Slavenin ?u ?ekilde g?nderilmesini hayal ederken ...
                10 g?nde ba??m?za gelenlerin a??klamas?n? anlatacak kelime bulam?yorum..

Yorum Yap

Seba Jenerasyonu i? ba??na. TD'u onlar belirlesin. YK futbola kar??mas?n.

Yorum Yap

Bilic hatal? hatta su?lu ama en b?y?k su? yada hata onda m?????Bili? Ligtv'ye ayar verirken herkes mutlu oldu sonras?nda kim yan?nda durdu???(y?netim baz?nda)....Hakem hatalar?ndan ?ikayet ederken Ba?kan A??klama yapmad? m?,hatalar k?t? niyetli de?il Zekeriya Alp iyi BJK'li,Yusuf Namo?lu eski Be?ikta? Belediye Ba?kan? diye....Tolgay ??kar Atiba girer hata,pektemek necip sevgisi tak?nt? eyvallah....Nedense ben bu senenin sonunu Luce'nin gidi?ine benzetiyorum tam tak?m olmu?,d?zen yolunda b?y?k ad?mlar at?lm??ken her?ey tepetaklak hekes hakem hatalar? vb... unuttu...Neymi? tak?m ruhsuz Bili? vurdumduymaz....Siz taraftar olarak renklilerin ma??n? izleyip rakiplerin hakemlerin yapt???n? g?rd?kten sonra ?ampiyonlu?u inanc?n?z kald?m????gerisini bo?verin sadece ?BB ma??ndan itibaren yap?lan hakem ''hata''lar?n? bir sayal?m;1-?BB--->yal??n'?n eli verilmeyen penalt?.....2-TS ma?? verilmeyen K.Kart,Penalt?------>3-Antep ma??;Verilmeyen faul yenilen gol,ta? rakibin atamad??? gol,verilmeyen penalt? k?rm?z? kart,4-Akhisar------->Verilmeyen 2 k?rm?z? kart,5-Konya----->verilmeyen 2 penalt? bu kadar hatan?n GS yada FB aleyhine yap?ld???n? hayal edin neler olurdu,su?lu Hamza'm?,Kartal'm? olurdu,yoksa yer yerinden mi oynard?....Bili? gitsin,G?ne? gelsin,g?ne? gitsin Favre gelsin,Favre gitsin Denizli gelsin bu devran b?yle s?recek bizim camiam?z b?yle oldu?u s?rece...........

Yorum Yap

Sezon biter bitmez g?ne?i takimin basina getirsinler

Yorum Yap

Anla??lan hocam yollar?m?z ayr?l?yor. Art?k klasikle?meye ba?layan Be?ikta? taraftar?n?n yapt?klar?ndan ?t?r? ?zg?n?m. Bir g?nde kral yapar, bir g?nde yere vururuz(Fernandes gibi, Guti gibi Tolga gibi vb.). Yine bi kaos ortam?nda olmayan y?neticilerimizden istifa beklemek aptall???n daniskas? olacakt?r muhakkak. Seneler ?nce yine bi kaos d?neminde 50.000 ki?inini ya?ad??? Ukranya'n?n bi k?y?ne g?nderdi?imiz hocam?z gibi yolun ve baht?n a??k olsun. Bizi hep iyi anman? dilerim. Her zaman ba?ar?lar?n i?in seni destekliyor olaca??m. Sayg?lar?mla, kendi evi olmayan, emenikenin bonservis bedeline tak?m? kurulan tak?m?n k???k bi taraftar?. Biz hen?z b?y?k olamad?k, b?y?k olmak i?in ligin en iyi golc?s?ne en iyi kanat oyuncusuna ana avrat k?f?r etmek gerekiyor galiba. Neyse, yeniden sayg?lar?mla, ho??akal Ba?bakan B?L??!!!

Yorum Yap

Bi a??t yakmadigimiz kald?.
                          G?rende kupa Avc?s? fln zanneder.

Yorum Yap

Tamam hata vardir anladik , ama kufur nedir ya
                            Gerci ben ora giden 20 30 tane adamin Besiktas taraftarini yansittigina inanmiyorum
                            Bilic bu takimdan gitmeli ama saygi sevgi cercevesinde

Yorum Yap

klopp lucescu, ?enol g?ne? gelmeyecekse gitmesin...

Yorum Yap

Aslı A.Sefik Cokgungor tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tamam hata vardir anladik , ama kufur nedir ya
                                Gerci ben ora giden 20 30 tane adamin Besiktas taraftarini yansittigina inanmiyorum
                                Bilic bu takimdan gitmeli ama saygi sevgi cercevesinde
                                Ben hatadan daha b?y?k kabahatlerin oldu?una inan?yorum ?n?m?zdeki g?nlerde g?rece?iz ger?e?i

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X