Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bazen b?yle durumlar? yapmak ?ok iyi oluyor ?u y?ld?r?m demir?reni o koltuktan evire ?evire d?ve d?ve indiremedik kendi iste?iyle gitti maalesef, bundan dolay? bazen ibreti alemlik durumlar yapmal?y?z bizden ne hakemler ne kendi ba?kan?m?z ne futbolcular?m?z ne de rakipler korkmuyor bizi eziyorlar resmen hepimizde izliyoruz.

Yorum Yap

k?f?r?n yakismadigi tek taraftar toplulugu biziz...BESIKTASLI iyi insandir,adamdir,efendidir,sevilir.gittigi heryerde saygi g?r?r...gel g?r ki bu k?f?r edenler kimler...icim yandi...isten geldim burada okudum...videosunu izlemeye y?regim izin vermez..bilic ten degil,BESIKTASIMIZIN hocasi oldugu icin...

Yorum Yap

No post almamak i?in susuyorum ama en hafifiyle '' Ulan vicdans?zlar ! Bu tak?m?n, oyuncular?n ald??? Liverpool ma?? galibiyeti sonras? bo?az?n patlayana kadar sevinen, sesi k?s?lan siz de?il miydiniz? Bu neyin h?rs?? Hocay? ele?tirebilirsin, serzeni?te bulunabilirsin ama Hocaya K?f?r etmek ahlaks?zl?kt?r ! ''

Bu kadar !

Yorum Yap

S..git Bilic diye ba??ran taraftar hi? kusura bakmas?n adam de?ildir. ?yle ya da b?yle o adam?n g?nl? al?nmal?. ?unuda anlay?n sorun Bilicte de?il. Ve ad?m gibi eminim ki o adam gidince mahvolacak bu taraftar.

Yorum Yap

Kimin g?c? kime yeterse. G??leri Bilic'e yetiyor, ses ??karmayacak adam? biliyolar. ?stisnalar hari? Demir?ren istemyene kadar ona hi? k?f?r falan edilmedi. Ve kendisi istemeseydi bir tekimiz indiremezdik onu koltu?undan.

Yorum Yap

yaz?k be bili? ba?ar?s?z m? y?netim ne peki

Yorum Yap

E?er bu adam Be?ikta?'tan g?nderilirse; kendi k?yl?m olan Fikret Orman'? bir daha asla saymayaca??ma dair yemin ederim. ?sterse 30 tane ?ampiyonluk als?n onun y?netiminde kul?p, yine de saymayaca??m. Bu kadar zor zamanda g?revden korkmayan adam? kul?pten g?nderen vefas?z adam? ben de saymam. ?nder ?zen olay?nda k?r?lan sayg?m parampar?a olur. Benle ayn? fikirde olanlar da vard?r eminim.

Yorum Yap

Ajitasyona gerek yok.. son 10 g?nde bizim ya?ad?klar?m?z? d???n?p biraz kendilerine gelselerdi.. hep taraftar m? ?z?lecek? 1 gece de bu beyefendiler ?z?ls?n.. kendilerini ihanete u?ram??.. haks?zl??a u?ram?? hissetsinler.. k?f?r bu i?in do?as?nda var.. ?ok g??lerine gidiyorsa sahada f..k off diye ????ran a??zlar? k?rsalard? ?nce.

Yorum Yap

Ne sevmeyi biliyoruz ne protesto etmeyi b?yle giderse B?y?k Be?ikta? taraftar?na'da yaz?k olucak umar?m yeni statta birileri al?r eline bu i?leri art?k

Yorum Yap

Be?ikta? orta s?ra tak?m de?ildir Bili? Umar?m Anlam??s?nd?r.

Tasnif etmedi?im olaylar bunlar ancak Olmas? Gereken de ?eylerdir.

Yoksa kimsenin umrun da olmaz herkes paras?n? al?r gider basit bir tak?m haline geliriz.

Buras? BE??KTA? T?rkiye'nin En B?y?k ilk kurulan Nama?lup Tek ?ampiyon Tak?m?d?r

Yorum Yap

Be?ikta? dergah de?il t?rbe de?il iyi insan olmas? 0 derbi 0 kupa istatisti?ini a??klayam?yor. Piyasas?n? yapt? west hama gider art?k

Yorum Yap

Benim can?m yanm?? can?m..birazda can?m?z? yakanlar?n can? yans?n.

Yorum Yap

Giderse en az 2 sezon daha kaybederiz.

Hatalar? tabi ki var, sonuna kadar ele?tirilmeli. Ama yapt??? do?rular, hatalar?ndan ?ok daha fazla. Bu stadyumsuz ve rakiplerin kadrolar?ndan daha k?t? kadrolarla ?al??t??? 2 sezondan sonra, yeni stadyumda bu tak?m?n ba??nda olmay? sonuna kadar hak ediyor. Gitmek istiyor mu bilmiyorum, ama bizim g?ndermemiz b?y?k hata olur.

Hakikaten ?ok ?z?l?r?m.

Yorum Yap

Ba?lad? yine me?hur duygusall?k. Ulan D?nyam karard? be D?nyam. Bir g?n de olsa bu trilyonluk e?ekler de ?z?ls?nler. Ki hi? ?z?ld?klerini de d???nm?yorum.

Yorum Yap

K?f?rl? tepkiler gereksiz ayr?ca umar?m bir dakika bile tak?m?n ba??nda durmaz, ?nce Bilic sonra y?netim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X