Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben de severim akilli insanlari. Mesela yasadigi ulkenin ismini o ulkenin dilinde dogru bir sekilde yazabilmek akil ister.
    ovv ince yerden yakaladi

almanca o kadar ne yapayim : (

Yorum Yap

Aslı Emre Mutal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?z?r dilerim Commandante Bilic!
      Emre ne sosyalistli?ini g?rd?n?z Bilic'in? Commandanteymi?, laf?m sana de?il, genele.
      D?nya para al?yor, hem de ma?lar? bele? izliyor. Ben para verip izliyorum.
      Tez passolig ??karts?nlar bari durdu?u yerde bo?a yazmas?n.

Yorum Yap

G?le G?le Bilic,hekes kadro kotu diyor ama ben oyle dusunmuyorum,iyi topcular?m?zda var,iyi bir hocayla su feneri ve brugge cok rahat yenmistik, teknik ve taktik s?f?r,kimin nerede oynad?g?? belli degil,tamamen gaz ve show,artistlik haeketler,derbilerde hep maglubiyet,bumudur Besiktas,...Anadolu tak?m? yapt? Besiktas? 2 senede...yaz?klar olsun,cok moralim bozuk,ya??m 20 olsa bu kadar uzulmem ama Besiktas?n okadar buyuk oldugu y?llar,maclar gordumki,bugun icim kan agl?yor...nereden nereye,ah koca Besiktas ah,sen bu durumlara dusecek tak?mm?yd?n...

Yorum Yap

Aslı Erdinc Ersec tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Emre Mutal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?z?r dilerim Commandante Bilic!
          Emre ne sosyalistli?ini g?rd?n?z Bilic'in? Commandanteymi?, laf?m sana de?il, genele.
          D?nya para al?yor, hem de ma?lar? bele? izliyor. Ben para verip izliyorum.
          Tez passolig ??karts?nlar bari durdu?u yerde bo?a yazmas?n.
          ?roniydi tamamen, sayg?lar hocam.

Yorum Yap

yine ma? i?inde hi?bir hamle yapmayarak ma?? verdi sa?olsun bug?n ligin dibinde kim varsa o olsayd? feneri yenerdi emenike ??km?? kuyt ??km?? g?khan g?n?l yok daha ne bekliorsun ma?a etkisi olmayan bi teknik direkt?r be?ikta??n hocas? de?il kendi ad?ma s?yl?yorum samet aybaba ya haks?zl?k etmi?im...

Yorum Yap

Rakip cesetten farks?z. 2 tane kazma orta saha ile oynuyoruz. Art?k ma?? kazanmak i?in hamle yapmak gerekti?inde mecburi de?i?ikli?i 3. kazmay? oyuna almak i?in kullan?yoruz. Korkarak ma? kazanm??l??? yok hocan?n bari bi kere de korkmadan kaybet.

Yorum Yap

Sosa'ya nasil tahamm?l edebildin ger?ekten merak edoyorum?

Yorum Yap

Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  %90?n?m?z g?nl?k?? taraftar

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  G?nl?k?? olmakla alakas? yok karde?im. 2 sene bu adam? savunan insanlar bile ?imdi kar??s?na ge?mi?se yolunda gitmeyen bir ?eyler var demektir.

Yorum Yap

Rakip taraftar ma?tan umutsuz,bir yanda G?khan G?n?l ma? ?ncesi sakatlanm??.
                    Emenike bitik,taraftar?yla kavga ediyor,rakip adeta y?r?yor.
                    Hani bu ma?ta da kazanam?yorsan hangi ma?? hocam ?

Sosa'ya hangi mant?kla 80 dk tahamm?l ettin ?
                    O?uzhan ve Olcay'? 10-15 dk erken alman getirirdi ?u ma??.
                    Ama sen bir puana yatt?n,kazanmak ad?na hamle yapmad?n.

Kredi bitti art?k,Gs derbisine kadar kay?p olmamal?.

Yorum Yap

Aslı Fahrettin Eroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      %90?n?m?z g?nl?k?? taraftar

Evet birilerinin gidip adimiza ozur dilemesi lazim

bende fazla me?ale var veriyim de gidip me?aleli ?z?r dilesinler kuru kuru olmaz ?ok ay?p ettik tak?ma

bilice gitar falan hediye edin adam iyi gitar ?al?yo sevinir.

Yorum Yap

Teknik direkt?r kim olursa olsun biz feneri yendi?imiz zaman ?ampiyon olaca??z.

Yorum Yap

Sezon sonuna kadar gitsin demem...diyemem...ama bu sekilde devam ederse sezon sonunda kalmas? mucize olur!

Ma? i?erisinde y???nla problem ya?am?? hemde cok k?t? top oynayan feneri yenemedik...363839363 ma? yapsak bu mantalite ile yenemeyiz.net!

Yorum Yap

Hi? sevmem ama Ertu?rul sa?lam yar?n tak?ma getirilse gram ?z?lmem.
                            Teknik taktik felan ge?tim art?k. Her ma? 4. Hakeme sal?a olman, rakip futbolcularla Dala?man ( Emre bir orospu ?ocu?u olsa bile ) can s?k?yor.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Rakip taraftar ma?tan umutsuz,bir yanda G?khan G?n?l ma? ?ncesi sakatlanm??.
                              Emenike bitik,taraftar?yla kavga ediyor,rakip adeta y?r?yor.
                              Hani bu ma?ta da kazanam?yorsan hangi ma?? hocam ?

Sosa'ya hangi mant?kla 80 dk tahamm?l ettin ?
                              O?uzhan ve Olcay'? 10-15 dk erken alman getirirdi ?u ma??.
                              Ama sen bir puana yatt?n,kazanmak ad?na hamle yapmad?n.

Kredi bitti art?k,Gs derbisine kadar kay?p olmamal?.
                              Tufan bu hocayla ?ampiyonlu?a inan?yor musun ? Gs ma??na kadar kay?ps?z gider mi sence ?

Adam Bal?kesir'den bile korkuyor. Yetti art?k ben bug?ne kadar savundum. Vallahi yetti. Yaz?klar olsun. ?iftli?e ?evirmi?ler kul?b?.

Bir Liverpool galibiyeti alay?n?n oras?n? buras?n? gev?etmi?. Ke?ke yenmeseydik.

Yorum Yap

?u ma?ta hocal?k bir?ey yoktu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X