Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Slaven Bili? ile iyi bir uyum yakalanm??ken devam edilmesinden yanay?m.

Bazen pollyannac?l?k oynuyor, her?ey ?ok g?zelmi?, eksi?imiz yokmu?, y?netim her?eyi yapm?? vs.

Di? g?stere bilmesi laz?m.

Yorum Yap

Allan McGregor kova zannedildi alay edildi.
      Runje geldi onla fena maytap ge?tik.
      Daha ?nce bir s?r? yabanc? kaleci harcad?k.
      Cenk hata yapt??? zaman nerdeyse lin? ediliyordu.

Tolga g??s?z oldu?unu belli ediyor.
      U?mal?k pozisyonlarda refleksleri yetersiz kal?yor.
      Ya??ndan desem kalecilerin en olgun d?nemini ya??yor.
      ?steksiz k?r?lgan ?ekilde hareketleri var.
      Motive olmadan ma?lara ??k?yor gibi sanki.

Hata da yapsa 1 numara Onur K?vrak't?r.
      Muslera onu takip eder. Ki kendisi bile onuru ?vd?.
      Son 3 senedir bu tablo de?i?medi.

Yorum Yap

En k?sa zamanda berbat futbolunun yan?nda necip,veli,olcay'? da g?t?rebilir.Sene ba?? uzun s?re kals?n dedi?im i?in kendimden utand?m.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Hocam yolun a??k olsun be

Veli Olcay varken O?uzhan'? ??karmak direk kas?t benim g?z?mde.
          CnR!

Yorum Yap

?lgin? Bizim Taraftar Profili Hi? De?i?meyecek.Daha 3-4 Hafta ?nce Bilic B?y?k Adams?n Bilic ?le 10 Y?ll?k S?zle?me ?mzalayal?m Diyenler Hemen Gitsin Diyor.?yi Gitsin Kim Gelecek Afedersinizde Tak?m K?t? Oynay?nca Bilic Gitsin Dersen Bu Tak?mdan Hi? Bi B.. Olmaz ?stikrar Laz?m.L?tden Art?k 2-3 Ma?l?k Be?ikta?l? Olmay?n

Yorum Yap

?? haftada s?f?rlad?n kendini g?z?mde zaman zaman soru i?aretleri olu?uyordu kafamda ??nk? tam tak?ma uygun bir adamd?n ama bence gitsen iyi olur bu tak?mdan

Yorum Yap

Rasim ;
                Laf?n banaysa cevab?m ?u
                ?ok severim kendisini ama hocal?k olarak oyuna m?dahale olarak s?f?r bence.

CnR!

Yorum Yap

Aslı Rasim Kartal Meri? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?lgin? Bizim Taraftar Profili Hi? De?i?meyecek.Daha 3-4 Hafta ?nce Bilic
                  B?y?k Adams?n Bilic ?le 10 Y?ll?k S?zle?me ?mzalayal?m Diyenler Hemen Gitsin Diyor.?yi Gitsin Kim Gelecek Afedersinizde Tak?m K?t? Oynay?nca Bilic Gitsin Dersen Bu Tak?mdan Hi? Bi B.. Olmaz ?stikrar Laz?m.L?tden Art?k 2-3 Ma?l?k Be?ikta?l? Olmay?n
                  Schuster ba?l???ndaki entry ak???n?n ayn?s? bu ba?l?kta da var.

Dedi?ine aynen kat?l?yorum.

Yorum Yap

Sen ma?tan ?nce derbi dersen oyuncularda bu kadar oynar hoca.

Yorum Yap

Bilic ma?tan ?nce bursayla aram?zda tatl? rekabet oldu?unu s?yledi.
                      Ma?lar?n derbi havas?nda ge?ti?ini belirtti.
                      Sa?malamaya sinir kat say?lar?n? y?kseltmeye devam etti.
                      S?rf b?yle konu?tu diye gitmesini istiyorum.
                      Ge?en senede ayn? ?eyi s?yledi.
                      Be?ikta?'?n hocas?n?n seviyesi bursaya kadar d??t? m? ?
                      Yaz?klar olsun sana bu s?zleri s?yletene bunlar? hazmedene.
                      Rakip olarak g?rd???n o?lanlar senin t?rna??n olamaz olmamal?.
                      B?yle konu?man bile delirmeme yeter de artar.
                      Neresinden tutarsan tut deliyorum ??ld?r?yorum.

Yorum Yap

Kalecimiz topu oyuna sokamaz ,

Orta saham?z veli ve atiba 1-2 adam ge?emez topu ileriye ta??yamaz ?st?ne ,

Kanat oyuncumuz orta a?amaz , adam ge?emez.

Ama hepsi adam gibi adam hepsi m?cadele ediyor.

K?z?m?za koca m? ar?yoruz arkada? biz ?

Yeter ulan , trilyonluk futbolcu bunlar "adam adam adam" tutturduk bi adaml?k gidiyoruz.

Biraz yetenek laz?m .

Yorum Yap

Bili?e bu mac?n derb? oldugunu soyleyen hayvanoglu hayvand?r,

b?l?c?n kapas?tes? bu, korkakl?g?ndan kaynaklanan urkek defans futbolunu asla terketm?yor bu kadarda garant? oynanmazk? ama

gecen yunan mac?ndada hucumu bol c?kacana y?ne cak?l? 4 defans 2 onl?bero ?le c?kmas? b?le zaten goster?yor kend?n?. haftalardr yoklar? oynayan olcay ve vel?dek? ?srar? anlam?yorum ve ?y? hoca olacaksan eger ?nat

etmeyeceks?n hatandan donmey?de yedekler?de adam etmes?n? b?leceks?n..

bunlar ben?m soylem?md?r cok ovmem?s?md?r hatta h?c ovmem?s?md?r b?l?c? burda ve hep soluyorum gorunen koy k?lavuz ?stemez derler ya b?z?mk?de o hesap ?ste. ?s?n tekn?k k?s?mlar?na g?rmeye gerek yok ve

banane b?l?c?n g?tar?ndan kupes?nden sosyal gorusunden kardes?m adam g?b? tak?m oynats?n.

feyonord mac?nda adamlar hak?katen kotuydu de gect?k, arsenal hala formsuz bunlar?da es gecmey?n arkadaslar.

kend?s?de sank? kovulman?n pes?nde g?b? hareket etmeye devam ed?yor.

RASIM KARADAN ger?s? yaland?r...

Yorum Yap

@Caner Ba?o?luYok Abim Laf? ?zel Olarak Sana S?ylemedim.Genel Anlamda Kulland?m Okudu?um Yorumlar Konu?tu?um ?nsanlar? Kastediyorum

Yorum Yap

Rotasyon yapmazsan boyle olur..

Yorum Yap

Derbide hala gol atamadik Bilic ( !!!!!!! )

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X