Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Evet kadromuz kilit pozisyonlarda febeden geseden iyi de?ildi kabul.
    Peki Bilic sen Arap ?smail ya da Hamza' dan iyi miydin?
    Bence as?l bunu sorgula.

Yorum Yap

ahahahahahaha bu ne abi ya?
      Samet Aybaba da saz ?alsayd? ke?ke
      Abartmakta ?st?m?ze yok!

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CGKEklxUoAArsA-.jpg large.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  94.8 KB

Yorum Yap

Slaven Bilic..
        Barbaros meydan?nda veda.. tarkan konserinden daha kalabal?k olaca??na eminim..

Yorum Yap

Bide adama bizi bu durumlara d???rd??? i?in te?ekk?r edicez vay be bizde baya geni? olduk

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş
            Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Slaven Bilic'in bug?n H?rvat bas?n?na yapm?? oldu?u rezalet a??klamalar? okudunuz mu??

E?er okuduysan?z burda k?r? k?r?ne Bilic'i savunan dostlar iki kelam etsin de okuyal?m.
            Neyi yanl?? s?ylemi?? bir yaz da..biz de cevap verelim..kim k?r anla??ls?n..hangisi yanl?? ?

Yanl?? olan ne? somut konu?un..

Kadroyu yetersiz bulanlar bizler de?il miydik?

Ben bir tane yanl?? g?remedim..s?yle de ??renelim..hangi sat?r? yanl??..
            Abi birincisi kadroyu kendisi kurdu. Burada hedefin ?ampiyonluk oldu?unu biliyor. O zaman yolun ba??nda s?yleseydi bu kadroyla ?ampiyonluk zor ger?ek?i olmal?y?z diye. Bunu y?netime de iletseydi.

Ayr?ca Galatasaray'da Dzemali ve Pandev var demi? bizde Atiba var demi?. Dzemali ve Pandev bu sezon s?f?r katk? verdi.

Bilic'in en b?y?k sorunlar?ndan biri geldi?i g?nden beri kendi tak?m?n? ?ok k???k g?r?p FB ve GS'yi g?z?nde ?ok b?y?tmesi. Bu y?zden de derbi kazanamad? hi?.

Be?ikta?, tarihinde daha k?t? kadrolarla FB ve GS'nin daha iyi kadrolar?n? yendi unutmay?n.
            D?nya karde?im..bir s?r? neden s?yleyebilirsin..bir k?sm? do?ru tespit olmasa da, mutlaka bir k?sm? da do?ru olacakt?r..bu y?ntem i?i polemi?e g?t?r?r..polemik insan? yanl??? savunmaya g?t?r?r..baz? ?eyleri iyi d???nmeden s?yl?yoruz..bir ?o?unuzdan fazla bildi?im bir ?ey yoktur..ama bir ak?l ve mant?k denen ?ey vard?r ki bu ?ok ?ey bilmeyi gerektirmez..bu haberin ger?ek olup olmad??? bile tart???l?yor..varsayal?m ki ger?ek..Birincisi Dzemali ve Pandev var demiyor..onlar?n YEDEK KUL?BES?NDE bu isimler var diyor..bu iki s?ylemin ?ok farkl? manalar ta??d???n? bilirsin..yani yedek kul?beleri benim yedek kul?bemden daha iyidir..

Bu adam daha kameralar?n kar??s?nda hi? bir bahaneye s???nmadan sorumlulu?u ?stleniyorum dedi mi? dedi..bundan sonra ki s?yleyecekleri ?ikayet ve su?lama de?il bir analizdir..bir tespittir..sorumlulu?u ?st?nden atmak de?ildir..s?rf bu yanl?? anlama olmas?n diye gene kameralar?n kar??s?nda bu s?ylediklerim bir bahane de?il kesinlikle yanl?? anla??lmas?n demi?tir..

Gelelim kadroyu o kurdu s?z?ne..evet..verilen b?t?e imkan?nda o kurdu..zaten biz b?t?n bu handikaplara ra?men de ?ampiyon olabilirdik dedi..ve son ?? haftaya kadar da getirdi..yani ?ampiyon olamad?k ??nk? bizim kadro rakiplere g?re k?t?yd? demedi..
            Sadece bunlar?n da bir etken olabilece?ini ama bunun da bir bahane olamayaca??n? bu adam? dinleyen herkesin anlamas? laz?m..ama derdimiz ba?ka..f?rsat kolla ve vur abal?ya..

?imdi sezon ba??nda stad?n ne zaman a??laca?? s?ylendi..peki stat a??ld? m?? bunu unutuyoruz..?? kulvarda yar??man?n ve beraberinde stats?z olu?umuzun olumsuz etkisi oldu mu? oldu..yani biraz insaf edin..ba?tan olamayaca??n? nas?l s?yler..elbette olaca??m diye ??kt? ve sonuna kadar geldi..noktay? koyamad?..sen birde yukar?da yazd???m handikaplara, yap?lan hakem oyunlar?n? ekle..bunu ?nemsemeyen arkada?lar? ben ciddiye alm?yorum..bu da bir maksada y?nelik savunmad?r..birilerini kurtarma savunmas?d?r..bu ?ike olay?n? yok sayan arkada?lar?n olaca??na ben inanmak istemiyorum..bunu da samimi bulmuyorum..bu salt bug?n?n tespiti de?il..t?m zamanlar?n tespitidir..ve bu sezon da dibine kadar yap?lm??t?r.Ba?lang?c? da A.Albayrak denen saray soytar?s?n?n saraya ??k??? ile ba?lam??t?r..?ike olay?n? yok saymaya gizlemeye ?al??anlar? asla samimi bulmam..onun derdi bamba?kad?r..

?imdi bu ?ekilde bakarsan belki bak?? a??nda de?i?ecektir..hi? bir ?ey g?r?nd??? gibi de?ildir..k??eli bakanlar daima yan?l?rlar..K?t? kadrolar?m?z FB GS yi yendi evet..ama bazen iyi kadrolar?m?z da yenemedi..bu bir kriter olmamal?..sadece Bili?'e ait bir ya?anm??l?k da de?il..?stelik hedef ?ampiyonluk ise bu konu biraz daha tali kal?r..gene o derbilerin ?ncesinde ve s?ras?nda nas?l hakem oyunlar? oldu?unu da asla unutmamak gerekir..b?t?n bunlara ra?men Bili? yeterli bir hoca da olmayabilir..ama sald?r?y? hak edecek bir hoca da de?ildir..
            hata yapm?? m?d?r? yapm??t?r..hatas?z hocal?k yapan var m??
            Baz? arkada?lar ?srarla hakem oyunlar?n? g?zden ka??rmaya ?al???yorlar..??nk? ucu ba?kana dayanacak hatta arkada?? Demir?rene dayanacak..
            Ba?kanlar?n adam? olmayal?m..tam tersine onlar? ele?tirelim..do?ru i?ler yaps?nlar..yanl?? i?ler yapmas?nlar..
            taraf olan objektifli?ini yitirir..yanl??? savunmak veya i?in sadece bir y?n?n? g?rmek do?ru sonu? vermez..
            Te?ekk?r ederim..
            Ellerine sa?l?k abim

Yorum Yap

Aslı Mustafa Diler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bide adama bizi bu durumlara d???rd??? i?in te?ekk?r edicez vay be bizde baya geni? olduk

abartmay?n karde?im....bu forumda bili?'i hem ?ok sevip hem de en ?ok ele?tirenlerden biriydim....

ne hallere d???rm?? bizi de te?ekk?r edip veda etmeyi ?ok g?rd?n?z acaba!!

Yorum Yap

Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ahahahahahaha bu ne abi ya?
                Samet Aybaba da saz ?alsayd? ke?ke
                Abartmakta ?st?m?ze yok!

[ATTACH]7110[/ATTACH]
                ba?zzz?lar???? ?ampiyonlu?aaaa ba?z?lar???? kupalaraaaa bestesini mi ?alacaklar acaba

Yorum Yap

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

ba?zzz?lar???? ?ampiyonlu?aaaa ba?z?lar???? kupalaraaaa bestesini mi ?alacaklar acaba
                  "Be?ikta?'?n koyunca ho?luyor bursa" ?alar.
                  Sonu?ta Bili?'in en b?y?k 2. ba?ar?s?.

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

abartmay?n karde?im....bu forumda bili?'i hem ?ok sevip hem de en ?ok ele?tirenlerden biriydim....

Ya??a b?y?ks?n ?ncellikle abi sayg?s?zl?k etmek istemem de en basiti 2 senedir rahat 2. olacak rahat ?ampiyon olacak durumdayken bile 3. durumda kald?k arkalar?nda kald?k

T?rkiye kupas?nda ikinci lig tak?mlar?na elendik

Olcay y?z?nden Kerimi Pektemek y?z?nden Cenki Necip y?z?nden Pedroyu tak?ma k?st?rd?k

Derbilerde galibiyeti ge?tim gol bile atamad?k bu adama te?ekk?rler diyemem kusura bakmay?n ben hersene ne ?artlar alt?nda kul?b?me destek oluyorum bunun kar??l??? bu olmamal? bunu hi?birimiz hakketmiyoruz

Tek su? Bilicin de?il taktik teknik k?sm? olarak su?un ba?mimar?

Yorum Yap

hi? gere?i yok bence.
                      insanlar? ??martmay? ne kadar seviyoruz taraftar olarak.
                      futbolculara da yapt???m?z gibi.
                      bknz.demba ba
                      biz herkesi kendimiz gibi Be?ikta?'a g?n?lden ba?l? san?yoruz,yalan?n daniskas?.profesyonel aya??na millet cebindekini,kariyerini d???n?yor.

Yorum Yap

Aslı Burak.Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

hi? gere?i yok bence.
                        bknz.demba ba
                        biz herkesi kendimiz gibi Be?ikta?'a g?n?lden ba?l? san?yoruz,yalan?n daniskas?.profesyonel aya??na millet cebindekini,kariyerini d???n?yor.

??marmadan i?ini sahada yap?p d??ar?da ?ovunu yapan pascal d? ama biz herkesi o zannettik.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Burak.Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

hi? gere?i yok bence.
                          bknz.demba ba

??marmadan i?ini sahada yap?p d??ar?da ?ovunu yapan pascal d? ama biz herkesi o zannettik.

ve hala abart?yorsunuz....zannederler ki u?runa veda balosu verecez...

Yorum Yap

Umudumuzu s?k?p alan yine sen olmad?n m? bili??

Gitti?in yere pekteme?ide g?t?rmezsen hatr?m kal?r. Madem o kadar iyi top?u ne yap et al bizden!

Yorum Yap

Bili? kaliteden bahsediyor ama gs ma??nda yasin gol at?yo bize devre aras? g?nderiyolard? adam?. Her?ey kalitede bitmiyo malesef ?yle olsa fener bu durumda olmazd?. Madem kaliteye bu kadar d??k?nd? iki senede kaliteli bi sa? bek yada kaliteli bi stoper ald?rsayd? rahat rahat ?ampiyon olsayd?k. Bizi kanser edercesine necip,franco,olcay,pektemek gibi yeteneksizlerde ?srar edip sonrada kaliteden bahsetmek sa?ma olmu?. Sen ?yle veya b?yle son be? haftaya bu oyuncularla ?ampiyonluk potas?nda girmi?sin iyi bi motivasyonla ?ampiyon olmam?z zor bi?ey de?ildi. Kendisi kalitesiz oldu?u i?in bitiri?i yapamad? ?imdide bahaneler bahaneler.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Leyla Erkus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                http://www.yarisaha.com/46318/ r?portaj? ?evirmi?ler
                                Tekrar okuyorum. Herhalde bende bi sorun var ??nk? ben yanl?? bi?ey g?remiyorum s?ylediklerinde.
                                adam tamam?yla do?rular? s?ylemi?.. gocunacak bir ?ey yok bence..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X