Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    O girmi? bu ??km??...asl?nda onun girip bunun ??kmas? laz?md? muhabbeti yapabilmek i?in vakit yok art?k...son 4 hafta hepsini alabilirsek ?ampiyon olma ihtimalimiz hala ?ok y?ksek...

kaybedilmi? hi? bir ?ey olmad???n? bu hafta i?i erteleme ma?lar? bittikten sonra anlayacaks?n?z...
    4 ma? kalm??. ?ki renkli de 4'de 4 yapacak 100'de 100. Nas?l puan kayb? bekliyorsun? Biz mucizevi ?ekilde gs'den puan alsak da fb b?rakmaz ?ampiyonlu?u..

Bitti art?k.
    Yar?n ma?? al?rsak demek istedigimi daha iyi anlayacaksin...a??k?as? gs den de puan kayb? bekliyordum bu hafta ici muslera hayvan? ipten ald?...

4te 4 ?AMP?YON BE??KTA?

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Oooo sevgili ?enol hocam?z m?thi? futboluyla Ersun Yanal a da ders vermi? heralde ama ?anss?zl?k i?te futbolun adaleti yok, neyse haftaya Antep e 5 tane at?nca Uefa ya al?rlar belki siz ?ok gol at?yorsunuz diye.
      adam ka? ayd?r hedefsiz tak?m y?netiyor. Hedefsiz ma?a ??kmak nedir bilir misin?
      ?aresizlik nedir bilir misin Sebastian ? ?ok dramatik olmu? ba?kan. Ama bir teknik direkt?r her ko?ulda tak?m?n? haz?r tutacak diyen sizlersiniz ben de?il. Ben yoksa durum de?erlendirmesi yapan bir insan?m, insan psikolojisinin de ne kadar hassas oldu?unu iyi bilirim. Bilic e empati yapt???m gibi b?t?n hocalara da yapabilirim. Biraz m?bala?a yapt?m idare et. ?enol Hoca n?n yetene?iyle dalga ge?medim burada ?enol G?ne? in eksiklerini mazur g?r?p, Bilic i g?men mant??a benim laf?m.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? Tosun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        her ma? 1 0 '?n ?st?ne yat?rmasa,yan pas-geri pasla ma? bitireyim demese ?imdiye ?oktan ?ampiyonduk.her ma? ayn? terane.?ne ge?elim sonra yatal?m.s?rf bu y?zden ge?en sene ?ampiyonlar ligine gidemedik bu sene de ?ampiyonluk gitti.korkak oynatmaya devam edecekse durmas?n gitsin bence.
        Onu futbolcular ve hoca kendide acikladi. Hoca yapm?yor onu, ileri cikin diye bagiriyor ama takim otomatik geri yaslaniyor.Genellikle bu kondisyon ve motivasyon eksikli?inde olur. Gol attiktan sonra anlamsizca panige kapiliyor takim

Yorum Yap

bir hayalin ve bir plan?n?n oldu?una inan?yorum.art?k ip elimizde b?rakma.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Oooo sevgili ?enol hocam?z m?thi? futboluyla Ersun Yanal a da ders vermi? heralde ama ?anss?zl?k i?te futbolun adaleti yok, neyse haftaya Antep e 5 tane at?nca Uefa ya al?rlar belki siz ?ok gol at?yorsunuz diye.
            adam ka? ayd?r hedefsiz tak?m y?netiyor. Hedefsiz ma?a ??kmak nedir bilir misin?

Yorum Yap

Yahu, adamlara sezon ba??nda, avrupada yoksunuz gelecek sene dendi. Adam ona ra?men ba?ar?l?d?r bana kal?rsa. Ma??da izledim. Bizim trabzonda oynad???m?z oyundan daha iyi oynad?lar. Ma?? izlemeyen varsa a?s?n izlesin.

Yorum Yap

kendisinden bir ricam var tak?m antrenmandayken, yemek yerken, banyoda orda burda arada s?rada

?u m?zi?i ?ald?rts?n g?revli emek?i arkada?lara

Yorum Yap

allah?n? incilini papaz?n? kiliseni seviyorsan al ?u 4 ma?? macera aramadan ve ?ampiyon olal?m hocam.

Yorum Yap

Yahu, adamlara sezon ba??nda, avrupada yoksunuz gelecek sene dendi. Adam ona ra?men ba?ar?l?d?r bana kal?rsa. Ma??da izledim. Bizim trabzonda oynad???m?z oyundan daha iyi oynad?lar. Ma?? izlemeyen varsa a?s?n izlesin.
                    ??te b?t?n k?t? ko?ullara ra?men bizi yar??ta tutan Bilic de ba?ar?l?d?r bana g?re iyi oynad???m?z ma?lar da var. Arada oluyor ?yle k?t? sonu?lar k?t? futbol yanl?? tercihler hatalar. Sonu?ta psikolojik olarak da, fiziksel olarak da ?ok zorlu bir s?re?ten ge?iyoruz biz de. ?artlar? saym?yorum hepsini ?ok iyi bildi?ini d???n?yorum ba?kan. Neden ayn? objektif bak?? a??s?n? Bilic e g?sterirken y?k?c?s?n da, ?enol G?ne? e g?sterirken yap?c?s?n abicim. Bu kadar m? nefret ediyorsun Bilic ten ger?ekten ? Ya da bu kadar m? ?ok seviyorsun ?enol G?ne? i ? Var bir duygusal tepki ama tam anlayamad?m.

Yorum Yap

Bilic ile 1 y?l daha.

Se?im sonras? gelecek ba?kana g?re yol izleriz...

Yorum Yap

Allah hocam?z?n kalan 4 ma?ta yard?mc?s? olsun. Haydi hocam...

Yorum Yap

sahne senin hocam i?ler istedigine geldi

Yorum Yap

Tak?m?n?n ba??nda bir Teknik Adam varken ve tak?m? ?ampiyonluk i?in di?er 2 rakibi ile hemen hemen ayn? ?ansa sahipken tak?m?na Teknik Direkt?r bakan adamlar? hi? bir Teknik Direkt?r kesmez.

Yorum Yap

Son 4 final ma??m?z var hocam s?z sende ama l?tfen

Yorum Yap

Haydi hocam, sana da ?ok b?y?k bir i? d???yor! ?ncelikle Akhisar ve Konya; ama ?zellikle de derbide cesur ol ve kalan t?m ma?lar?m?zda ekibini inand?r ?ampiyonlu?a, motive et. Ba?ar ve efsane ol!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X