Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ona yak??an ?ekilde veda edildi. Hem kul?p hem de taraftar olarak yak??an? yapt?k.

Bu sebeple ?ok mutluyum.

Yorum Yap

Burda hala samet ile bili?'i k?yaslayanlar, hatta ve hatta aralar?nda fark yok diyen insanlar var. Neyse ben sabote etmeyeyim uefa'ya gidiyor tak?m.

Bu arada ho??akal hocam. Yolun a??k, g?nlerin g?zel olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam ba?ar?lar

Yorum Yap

Veday? izledimde, ke?ke o g?l??ler ?ampiyonluk sevinciyle gelseydi be. ?ok duyguland?m. G?le g?le Bilic...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam. Ke?ke insanl???n kadar hocal???n da 10 numara olsayd?. Yine de te?ekk?rler ya?att?klar?n i?in.

Yorum Yap

Guzel insandin yolun a??k olsun. K???k detaylar haricinde ?ok iyi 2 sezondu. G?zel bir tak?m b?rakt?n arkanda. Gelecekteki ba?ar?lar?n temelinde imza olacak.

Yorum Yap

edit
                En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:07.

Yorum Yap

Ne kadar duygusal insanlar?z. ?ok g?zel bir ?ey ama ciddi bir zaaf.

Yorum Yap

g?le g?le commandante bilic...

Yorum Yap

G?le g?le Comandante, yolun a??k olsun hocam. Birg?n yine yolumuz kesi?ir in?allah

Skickat fr?n min SM-G920F via Tapatalk

Yorum Yap

Tak?ma ve kul?be kazand?rd?klar?n i?in te?ekk?rler, Yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Pektemeki bize birak , kendin cek git. Oh hayat ne guzel

Yorum Yap

Sezonu ?zeti,mutlaka izlenmeli
                            https://www.facebook.com/Fenerbahcel...type=2&theater

Yorum Yap

Hakaret etmeden yazd???m bir yaz? y?z?nden ban yedim ilk defa. Ba?kan i?in yaz?lanlara k?yasla yazd???ma bak?l?rsa forum y?netiminin tutars?zl??? ortada...

Neyse bu bir yana forumdan uzakla?t?r?ld???m g?n yani 2 ay ?nce buradan bir arkada??m ile telefonda konu?tuk, Bili? gidecek ben yine orada(burada) olaca??m diye. Dedi?im de oldu.. Bu forumda ilk ele?tiren ki?iydim yada ki?ilerdendim san?r?m. ?lk geldi?i sene haz?rl?k ma?lar?nda oynatt??? futbol y?z?nden ele?tirmi?tim. Holosko'nun sa?bek denendi?i, pozisyona dahi giremeden ismini ilk defa duydu?um tak?mlara kar?? yenildi?imiz ma?lard? bunlar. ?o?u ki?i ?nemsemiyor olabilir bu ma?lar? ancak ben ?nemsiyorum. Ya da rakiplerimiz neden ?nemsiyor da bize kar?? iyi oynuyorlar? ?nemsemeyeceksek neden o kadar masrafa giriyoruz da binlerce kilometre yol yap?yoruz? Ya da ?nemsemiyorsak neden bu sene ba??nda Chelsea ma??nda ki oyun y?z?m?z? g?ld?rd?? Durun daha haz?rl?k denildi, sonra 6-7. haftalarda ele?tirdim durun daha ligin ba?? denildi, ligin ilk yar?s? bitince ele?tirdim durun tak?m yorgun denildi, ligin sonuna do?ru ele?tirdim bu haftalarda iyi futbol beklemeyin denildi. Peki de bir tak?m ne zaman iyi oynayacak? Hadi dedik, tek kelime istifa demedik. En ?ok istedi?im ?eydi ayn? hocan?n 2. senesine ba?lamas?.. He bu arada ele?tirdi?im adam tak?m?n ba??ndayken gittim kombine ald?m, bir umut yok de?ildi i?imde... Hani ?yle oturdu?um yerden de sallamad?m. Olimpiyatta Sar?yer ma??na dahi gittim ele?tirirken. Bu sene de ayn? film tekrar etti, ?ne ge?ilip kaybedilen puanlar, alt?n tepside sunulan ama tepilen f?rsatlar, anlams?z oyuncu se?imleri, iyi oynayanlar?n birden tak?mdan kesilmesi, k?s?r h?cum oyunlar?, defansa ??z?m bulaca??z diyip hemen hemen her ma? gol yemeler. Hakem hatalar?n? bahane etmek sa?mal?k olacak ??nk? bu hakem hatalar? son 2 senedir gelmiyor ba??m?za..

Bir ?nceki hoca ile k?yaslama yapt?m zaman?nda Aybaba-Bili? k?yas? sand? okudu?unu anlamayan baz? arkada?lar?m. Hala anlamayan olursa diye t?rnak i?inde yaz?yorum 'bir ?nceki hoca'.. Bili?'i kalk?p Dorde Mili? ile Guiseppe Meazza ile k?yaslayacak de?ildim. Ba gelir Almeida ile k?yaslars?n, Tolga gelir Mc Gregor ile k?yaslars?n.. Durum budur.. Bili? ?nceki sene ?ok gol yemi?iz dedi ve buraya dikkat ?ekti ve ge?en sene san?r?m 15 gol az yedik. e 10 gol de az att?k bunu niye konu?mad?k? Duran toptan gol at?yordu bu tak?m, bir tek Fernandes gidince mi etkilendik de atamad?k 2 sezon boyunca? Bu tak?m Almeida, Holosko, Olcay ve Fernandes ile duvarpaslar?, topuk paslar? falan yap?yordu, Sosa,Ba,T?re,O?uzhan ile neden hi? yapamad?? Bu tak?m neden kornerden gol atamad?? Bu tak?m geriye d??t??? ma?lar? neden ?eviremedi? Bu tak?m neden ?nce ge?ti?i ?o?u ma?? koruyamad?? Bu tak?m neden derbi kazanamad?? Tekrardan fazla fazla uzatmaya gerek yok. Seveni var sayg? duyar?m. Ben her iki senenin son 5 haftalar?nda yapt?klar? y?z?nden kendisine k?zg?n?m. Final hocas? de?il diye yazm??t?m 1,5 sene ?nce, his diyin, tahmin diyin, aptala malum olmu? diyin. 2 senenin verdi?i done budur. Geldi?i yere bak?yorum, bizde yapt?klar?na bak?yorum ve ad?n?n ge?ti?i tak?mlara bak?yorum ve san?r?m benim g?remedi?im bir durum var diyorum...

Gitmesine sevindim, yolu a??k olsun. d?zg?n bir karakterdi kesinlikle ve bu a??dan kendisine sayg?m var. Umar?m ba?ar?l? olur bundan sonra, ba?ar?rsa da yollar?m?z yine kesi?ebilir.

Yorum Yap

Bi daha d?nyan?n hi? bir noktas?nda Be?ikta?la yolunun kesi?memesi dile?iyle.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X