Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahu Yalcin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaslar biraz mantikli ve vicdanli olun lutfen.
    Kac kere Liverpool zaferi gibi basari elde ettik? Her yil sanki sampiyon oluyoruz da bu yil mi olamadik? Hakemlere, yorumculara, yayinci kurulusa karsi en cok hakkimizi kim korudu? En cok kim cabaladi? Saha kenarinda futbolcusundan cok terleyen, ekranlarda haklarimizi yoneticilerden cok savunan, maclara gitmeyi bile zululm goren taraftarlardan daha cok emek veren Bilic degil miydi?
    Uzuntu ile verdigimiz tepkileri bir kenara birakip, lutfen gonderilmemesi icin bir seyler yapalim.
    Son zamanlarda ba?ar?s?z olupta kendisine sahip ??k?lan ba?ka bir hoca hat?rlam?yorum ben. Oynatt??? futbola,oyuncu se?imlerine kar?? olmama ra?men bende de bir g?n?l ba?? var. Enteresan bir durum.

Yorum Yap

Taraftar protesto ediyorken Otob?se en son binen Adam gibi adam Slaven Bili? Hocam Ba?kans?z Y?neticisiz Stads?z yinede iyidin senin su?un % 25 dir benim g?z?mde Arkanda Be?ikta?'?n Hakk?n? koruyan bir Ba?kan?n olsayd? ?imdi nerden baksan 80 puandayd?n

Yorum Yap

Salt sonu?lara g?re mi yoksa yan? s?ra ilkelere ve kriterlere g?re de mi analiz yapaca??z?

Ba?ar? tek kriter midir?

Hoca, ba?ar?s?zl???n tek sorumlusu mudur?

?ok iyi malzemeden ?ok iyi yemek mi ??karamam??t?r?

Ortalama bir malzemeden ?ok iyi olmasa da iyi bir yemek mi yapm??t?r?

Hakemler bu yeme?e gizli gizli s?rekli zehir atm?? m?d?r?

stat seyahat ?ok ma? ?ok yorgunluk yetersiz kadro hoca hatalar? vb. b?t?n handikaplar dikkate al?nd???nda ve tak?m tam da olgunla?ma zaman?na gelmi? bir ka? r?tu? ile seviye atlayaca?? bir durumda iken, bu tak?m? tan?yan ve yaratan bir hocay? kendi stad?m?za da ge?ece?imiz bu sezonda g?ndermek ne derece do?ru bir karar olacakt?r?

Y?netim ve ba?kan hatalar? ve fahi? hakem hatalar? g?z ard? edilip salt hocaya y?klenmek ne derece do?rudur?

Hoca ?ampiyon olamad? g?nderelim..harikas?n?z..NOKTA. ama hep b?yle yap?yoruz ve de?i?en bir ?ey yok..sak?n hatay? yanl?? yerde ar?yor olmayal?m ? daha ka? tekrar ya?aman?z laz?m bu ger?e?i g?rmek i?in..

Ne zaman kand?r?lmaktan kurtuluruz?
        ?ampiyon olmu? bir hocay? gerekti?inde di?er kriterler ve nedenler dolay?s?yla g?nderip, ?ampiyon olamayan hocay? gere?inde, yine di?er kriterler ve nedenler dolay?s?yla elde tutmay? da ba?arabildi?imiz zaman..d?z mant?kla futbol yorumu yap?lmaz..

Daha 40 f?r?n ekmek yememiz laz?m..neden ???nc? tak?m olarak kal?yoruz..i?te bu sebepten..50 y?ll?k kli?eleri k?r?p atamad???m?z i?in..

Ayn? hatalar? defalarca tekrar etti?imiz i?in..

Bir y?netim sadece zaman kazanmaya ?al??maya ba?lam?? ise o y?netim bitmi?tir..

Futbol ulemalar? siz daha ?ook Bili?'ler yersiniz..yiyeceksiniz..getirdi?iniz hocay? da yiyeceksiniz bir sonrakini de..daha sonrakini de..
        Bu hep b?yle gidecek..??nk? yorumlar?n?z?n de?erlendirmelerinizin dibi yanl??a saplant?dan ibaret..bu da yanl??ta ?srar? ve inad? getiriyor..
        Ba?ar?s?zl???n nedenini salt hocaya ba?layan zihniyet bu k?s?r d?ng?ye mahkumdur..sizin teknik taktik ilk 11 son 11 bilginize hepsine ?apka ??kar?yorum..Be?ikta?'? sizler kurtaracaks?n?z..aynen devam..Futbol master'? yapmaya devam ediniz..sizlere ?ok ihtiyac?m?z var..?lmez sa? kal?rsak ?ok de?il 6 ay sonra g?r???r?z..

Yorum Yap

?zellikle 20-30 lu ya?lardaki Luce yi istiyen arkada?lar?m?n asla cevaplayamayacaklar? ?? soru.

1- Lucescu, gs'nin ba??nda oldu?u d?nemde neden ele?tirilm?tir, kendisine hangi lakap tak?lm??t?r ve gsyi ?ampiyon yapt??? halde neden tak?mdan ayr?lmak zorunda kalm??t?r?

2-Luce T?rkiye'de g?rev ald??? 4 y?l i?inde hangi sistemle (dizili? de?il sistem. aras?ndaki fark? bilmiyosan?z hi? cevaplamaya giri?meyin) oynam??t?r. Oynatt??? sistem ile Bili?'in oynatt??? sistem aras?ndaki fark nedir?

3-Lucescu Be?ikta?'tan ve T?rkiye'den neden ayr?lm??t?r?

NOT: Luceyi ?ok isterim ama gelirse bir?eyin de?i?meyece?ini, hatta bu d?zen i?inde Bili?'ten daha fazla isyankar olmad???n?, Ukraynadan ayr?l?rsa da %90 bir rus kul?b?yle anla?aca??ndan eminim.

Sadece merak ettim. Size efsane olarak anlat?lan Luceyi ne kadar tan?yorsunuz diye.

Yorum Yap

Diyorum kendi kendime acaba bir sene daha m? kalmal? diye evet kalmal? diyorum ba?ar?ya ?ampiyonlu?a a??z o yuzden de tahamm?l?m?z yok.Demir?rene bu kadar katlanm??ken Bili?'e neden katlanmayal?m neden arkas?nda durmayal?m.?stikrar i?in ?nce ba?ar?s?zl?k sonra ba?ar? diyorum. Olcay? d?zeltip mustafa pektemek inanc?ndan vazge?erse necip in Be?ikta?a hi?bir katk?s? olamayaca??na inan?rsan ba?ar? ge? de olsa gelecektir.San?r?m transfer yasa??m?zda var bu durumda g?ndermek yanl?? olur d???ncesindeyim.

Yorum Yap

edit
              En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:04.

Yorum Yap

Bilic ile devam edilmesi cok onemli. Yonetime bir sekilde bu aktarilmali.

Yorum Yap

Kac kurtar kendini hocam bu rezil ligden.

Yorum Yap

Futbol anlay???m?zda bir de?i?iklik, ne de?i?ikli?i, DEVR?M yapal?m ve Bilic'le 1 sene daha devam edelim. Gelecek X ki?inin bizi ?ampiyon yapaca??n?n garantisi var m?? ?enol G?ne?, Lucescu, Denizli? Hatta biraz daha u?al?m: Klopp? Biz Bilic'e "Denize d???nce Pektemek'e sar?lmas?n? gerektirmeyecek bir kadro" sunal?m her?eyden ?nce... Olcay ?u tak?m?n m?zmin yede?i olsun mesela... Yine mi olmad?? Yine mi ?ampiyon olamad?k? Yine mi derbilerde h?sran? O zaman ilk ta?? atanlardan biri de ben olurum.... Ama ?u ?artlarda eldeki ku? daldaki iki ku?tan her t?rl? iyidir. Bizim kadroya ?ok sa?lam ?? veya d?rt takviye(en az) yapmam?z laz?m her?eyden ?nce....Kendimizdsn kaynaklanan hatay? yanl?? yerde ar?yoruz yine.

Yorum Yap

Gitmesen be !

Yorum Yap

Bence "d??ardan" izleyen taraftar olarak hocaya git demek eksik oluyor. Hele hele s?ralamaya bakarak hocan?n ?n?m?zdeki 5 y?lda yapabileceklerini kestirmek imkans?z. Hocayla oturup konu?ursun, eksikler neydi hatalar neydi d?? etmenler neydi. Gelecek sezon i?in beklentiler yerine gelebilir mi konu?ursun. Bir yandan da klopp-g?ne? e ?n sorgu yapars?n ona g?re karar verirsin. Bili? ge?en sezondan d?ha ba?ar?l? ama yeter.

Bak?n ba?armakla ba?ar?l? olmak ?ok farkl?. Bili? ba?ar?l?d?r ama ?ampiyon olmay? ba?aramam??t?r. E?er s?rekli sonu?lar ?Zerinde y?zeysel yorum yaparsak asla kendi kahraman?m?z? bulamay?z ??nk? unutmay?n ki atat?rk de suriye cephesinde ?ekilmi?ti ama gelip ?anakkaleyi kazand?.
                        Selamlar.

Yorum Yap

?ampiyonlu?a en yak?n tak?m?n hocas? Hamza. Hamza kadar hocal??? yok mu ?imdi Bilic'in?
                          Ba?kans?z, y?netimsiz, stads?z, taraftars?z bu kadar oluyor i?te. Ge?mi? y?llar da daha erken havlu at?yorduk.
                          Bilic ile birlikte daha iyi bir sezon ge?irdik bile denilebilir.

?u an herkese bi kurban laz?m. Herkeste g?z?n? Bilic'e dikmi?.
                          Kusura bakma hocam buras? T?rkiye, bizde Be?ikta? taraftar?y?z.

Yorum Yap

Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Gitmesen be !
                            Tun? abi,
                            Be?ikta? taraftar?n?n %70-80'i hocan?n gitmesinden yanayken, Bilic'in kalmas? da Be?ikta?'a fayda sa?lamayacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Futbol anlay???m?zda bir de?i?iklik, ne de?i?ikli?i, DEVR?M yapal?m ve Bilic'le 1 sene daha devam edelim. Gelecek X ki?inin bizi ?ampiyon yapaca??n?n garantisi var m?? ?enol G?ne?, Lucescu, Denizli? Hatta biraz daha u?al?m: Klopp? Biz Bilic'e "Denize d???nce Pektemek'e sar?lmas?n? gerektirmeyecek bir kadro" sunal?m her?eyden ?nce... Olcay ?u tak?m?n m?zmin yede?i olsun mesela... Yine mi olmad?? Yine mi ?ampiyon olamad?k? Yine mi derbilerde h?sran? O zaman ilk ta?? atanlardan biri de ben olurum.... Ama ?u ?artlarda eldeki ku? daldaki iki ku?tan her t?rl? iyidir. Bizim kadroya ?ok sa?lam ?? veya d?rt takviye(en az) yapmam?z laz?m her?eyden ?nce....Kendimizdsn kaynaklanan hatay? yanl?? yerde ar?yoruz yine.
                              Biraz iddial? olacak; ama Bilic'in yapamayaca??n?n garantisi var.

Ayr?ca Cenk Tosun demek istiyorum ek olarak.

Ha bir de Kerim.

Yorum Yap

lucescu'yu da b?yle ezmi?lerdi, bilic'i yedirmemeliyiz !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X