Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?brahim Alt?nsay, g?revi her zaman i?in kabul eder. Ancak koltukta, demir?ren gibi fiko gibi koltuk sevdal?s?, Be?ikta?tan menfaat bekleyen yiyiciler oldu?u s?rece uzak durur.

Yorum Yap

Aslı Nedim Efe Ozikiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Socrates Dergi'de ?brahim Alt?nsay'?n 'BIELSAMPAOLISMO' yaz?s?n?n son paragraf?;

"Yazmayacakt?m ama yazay?m: B?y?k bir kul?b?m?z ?? sezon ?nce 'yeniden yap?lanma' s?recinde Jorge Sampaoli ile g?r??t?. Hoca da istekliydi ama y?neticilerin dar g?r??l?l??? ve ki?isel kompleksleri y?z?nden s?re? i?di? edilince ?lke futbolu Sampaoli'yi g?remedi. Bir ba?ka b?y?k kul?b?m?z yana yak?la hoca ararken Marsilya'yla hen?z anla?mam?? olan Bielsa'ya teklif g?t?rd?. Olumlu yakla?an Hoca hemen videolar izleyip ara?t?rmalara koyuldu. Ne ki y?netim tam o s?rada ba?ka bir hocayla anla??verdi ve Bielsa'ya te?ekk?r? bile ?ok g?rd?. Bunlar? diyeyim ve memleket futbolu hakk?nda ba?ka bir ?ey demeyeyim."
      Anlad???m kadar?yla Alt?nsay kirli ili?kilere engel biri.
      Bu y?zden hep istenmeyen adam oluyor y?netimlerde.
      ?stedikleri belki de bilerek yap?lm?yor gidiyor adam.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        @Tufan Tokadc?

Ya ba?kan ben nerede senin ele?tirinin s?radan oldu?unu s?ylemi?im, benim senin ele?tirinle alakal? k???mseyici herhangi bir d???ncem de yok ifadem de yok. Ben ilk mesaj?nda da kendimce farkl? g?rd???m bana uymayan k?s?mlar? belirttim. Sana k?r? k?r?ne diye bir ?ey de s?ylemedim, ?yle gibi gibi gibi ... bir ?eyler de belirtmedim, kendi kendine beni yaftalay?c? yapm??s?n, aksine ben senin iyi niyetinden dem vurdum. Hala ayn? ?ekilde yok bana ?unu kast ettin bunu kast ettin hi? bir ?ey kast etmedim karde?im rica ediyorum b?yle ithamlarda bulunma. Konu ba?l?klar? belli onlar ?zerinden yorum yapt?m sadece kendi d???ncemi anlatmaya ?al??t?m senin bilin? alt? amellerin varm?? da bunlara temas ediyormu?um izlenimi yaratma l?tfen.

Arg?man?m?n kar??t? olarak somut bir sonu? g?stermedi?in i?in savunmaya devam ederim evet. Senin k?t? niyetli olmad???n? bildi?imi belirtmem de senin bak?? a??n?n da do?ru olabilece?iyle alakal?. Ben kesin do?ruyum diye bir ?ey belirtmiyorum yani. Ortada muallak bir ?ok durum var ??nk?. ?kimizin de hakl?l??? ?u donelerle anla??lamaz. Bunu belirttim senin iyi niyetini anlamam demek seni destekleyece?im anlam?na da gelmiyor. Ben sadece senin objektif ve dengeli bakan bir insan oldu?una vurgu yapt?m. Sen hakl? ??karsan da ?a??rmam benim de ihtimallerim dahilinde dedim. Ama biraz daha geni? ?er?eveden bakma yanl?s?y?m.

Senin kadro konusundaki yorumlar?na da destek ??kmama ra?men hala bana soruyorsun ben nerde kalitesiz demi?im diye. E karde?im Be?ikta? zaten elindeki kadronun bulundu?u yerde Fb den k?t?, gs den de bitirici noktalarda k?t? olan bir tak?m zaten do?al olarak 3. Oluyor. ?nsanlar da demiyor ki zaten Ba?ak?ehir in de alt?nda kalacak kadar kalitesiz bir kadromuz var. Herkes fb ve gs den k?t? kadromuz oldu?u tespitini yap?yor. E sen ne yap?yorsun ? Sen de buna kar?? ??k?yorsun gs ile ayn?y?z diyorsun sonra da diyorsun ???? Sneijder ve Muslera. E zaten o Sneijder Muslera Melo hatta Burak Gs nin bizden fazla puan almas?n?n sebebi i?e. Sende onlardan yok i?te daha neyi konu?uyoruz, yooook. Ma?a direkt etki eden adam?n yok. E o zaman nedir ? Sen gs den kalitesizsin karde?im bunun lam? cimi yok. Sen ma?lar? iyi oynasan da bitirici i?leri yapam?yorsun, bu oyuncularla kapanan tak?mlara kar?? da yapamazs?n bu kadar basit. Ama anadolu tak?mlar?na da yenilmezsin i?te ve 3. Olursun yani bu normal bir ?ey.

Arsenal Tottenham Feyenoord ma?lar?ndaki performans?n neyle ilgili oldu?u daha ?nce defalarca konu?uldu, kadronun alternatifsizli?i y?z?nden yar?? i?erisinde sonlar? getiremedi?imiz de daha ?nce konu?uldu. Kadro kalitesiz derken ilk 11 seviyesinde adam eksikli?inden de bahsediliyor yani. 12-13 ma?l?k bir seri yapabilecek kadar geni?likte bir tecr?be ve yetenek havuzun var senin i?te. Demba Ba y? nerdeyse mahalle ma??nda bile oynatmak zorunda kald?n ayda 5-6 ma? yapt???n d?nemlerde. ?yle olunca oyuncular bu hale geliyor i?te.

Kerim Olcay Tolgay tespitlerini ben kendim de bu ba?l?kta daha ?nce yapt???m ve ele?tiri getirdi?im i?in kar?? ??km?yorum hakl?s?n ben de bir ?eyler denemesi yanl?s?y?m. Ama Sosa konusunda kat?lm?yorum. Evet sakat futbolcuyu oynatmak son derece vahim bir durum ama as?l vahim olan senin sakat olan o futbolcu yerini doldurabilecek bir tane dahi adam?n olmamas?. Ne O?uzhan ne Tolgay ikisi de Sosa n?n yapmas? gereken oyun tutma, oyunu organize etme, oyunu sakinle?tirme, duran top kullanma gibi i?leri yapabilecek oyuncular de?il. Sosa n?n oyun i?erisinde 5-10 dakika k?p?rdanmas? ile bile gol pozisyonu ?retebiliyorsun b?yle bir oyuncuyu ameliyata al?p sezonu kapatmak Bilic in i?ine gelmiyor ??nk? alternatiflerinin Sosa n?n oyun yap?s?yla alakas? yok. Varl?k dedi?in kim merak ediyorum toptan m?temadiyen oyun i?erisinde ka?an O?uzhan m? ? Hen?z markaj ve pres alt?nda nas?l oynayaca??n? bilmedi?imiz Tolgay m? ? Bu mu varl?k Tufan. Ben kat?lm?yorum.

Daha ?nce muhabbetimiz ge?ti. Bu tak?m anadoludaki di?er tak?mlardan da m? k?t? s?ylemlerin oldu bildi?im i?in konu?uyorum. Derbiler psikolojik ma?lar oldu?u i?in zaten kald?ram?yoruz. Son fenerbah?e derbisinin ikinci yar? tamamen hakimi olmam?za ra?men ma?? kaybettik. Bitirici i?ler yapam?yoruz bu kadar basit. Sen 3 tane net pozisyon bulup atam?yorsan ma?? kazanma ?ans?n nas?l olacak ? Sneijder uzaktan 2 tane at?yor ma?? bitiriyor keza, gs hi? bir top oynamamas?na ra?men. Schuster le fenerbah?e ma?? ya?ad?k hat?rlarsan herkes fark geliyor derken ma?? kaybettik b?y?k bir kaosa girdik. Be?ikta? ?n genel bir kompleksi de var son senelerde bu konuda. Bask? ve stres kontrol?, y?netimi ?ok kolay bir ?ey de?il. Stadyumsuzlu?un bundaki etkisi de b?y?k. Sen o rezil kadrolar?nla kazand???n bir ?ok ma?? zaten taraftar etkisiyle kazand?n onu da es ge?memeni beklerdim. Ayr?ca son ma?ta da h?cum ivmemiz o kadar k?t? de?ildi Fenerbah?e ye kar?? o konuda da haks?zl?k etti?ini d???n?yorum. Kad?k?yde oynad???m?z bir ma?ta 3 tane net pozisyon bulmak k?t? bir h?cum ivmesine sahip olmak demek de?ildir. Daha iyisi olabilirdi evet ama olmad? diye bu da k?t? denemez.

?Neyse yaz?m? bitirirken yineleyeyim,ben Bilic'in baz? futbolculardan tam verim al?rken baz? futbolculardan hi? verim alamamas?n? yad?rg?yorum.
        T?pk? baz? hatalar?ndan ?abuk ders al?rken,baz? konularda inad?n? devam ettirmesini yad?rgad???m gibi.
        At?yorum Serdar'? mesela keserek,h?rsland?rarak kazanabilirsin ancak bu durum her futbolcuda b?yle olacak de?il,ki?iden ki?iye de?i?iklik g?sterir.
        Yani baz? futbolculara yakla??m? do?ruyken baz?lar? yanl?? olabilir,bu verimsizli?in alt?nda bu da yat?yor olabilir.
        Bilic'ten daha iyisi gelece?ine inanm?yorum,o konuda hem fikiriz ancak baz? konularda kendisini geli?tirmeli.
        Ben ?ampiyonluktan umudumu kesinlikle kesmedim,hala hocaya inan?yorum inanmak istiyorum.
        Ancak baz? konularda kendini art?k geli?tirmeli.?

Yaz?n?n bu k?sm?na imza at?yorum karde?im. Zaten ?nceki yaz?mda da bahsettim biraz asl?nda Bilic in baz? zaaflar?ndan, benim de beklentilerim var. Ama as?l beklentim y?netimle olan durumundan. Bu tak?ma gerekli transferleri yapmas? gerekiyor e?er kalacaksa. Yeni stadyuma ??kaca??m?z bir sene hele de tak?mda 3. Senesine giriyorken kadronun en az?ndan y?zde 80 inden kimsenin ??phesi olmamas? laz?m. Bakal?m hay?rl?s?.
        Onur'um,

Yazd?klar?m?n hi? birinde itham edici bir ?ey s?ylemedim sana,ama bunu anlad?ysan kusura kalma.
        Ben beni itham eden yahut k???mseyen arg?manlar veya i?erikler kullan?yorsun demedim,sen o arg?manlar? ki genel olarak benim mesaj?m ?zerimden yazd???n? da kabul ettin,sen bunlar? yaz?nca ben de kendimi do?al olarak tart??man?n i?indeki adam oldu?um i?in bana da m? kulland?n g?d?s? olu?uyor i?imde.

Ya da ??yle yapal?m o zaman,ters empati mi diyorlar farzet ki sen genel bir yaz? yazd?n yahut biriyle tart??ma i?erisindesin
        Ben dahil olup sana '' Tamam Bilic'i biz de savunuyoruz ama '' l? bir arg?man kulland???mda senin ??karaca??n anlam '' biz de savunuyoruz ama sen savunman?n bokunu ??kart?yorsun '' gibi alg?lamayacak m?s?n Allah a?k?na ?

Ya da ben de objektif bak?yorum deyip,ya da bizden ne yapmam?z? istiyorsun deyip benim gibi d???nenleri kastetmedi?in halde sana kar?? savunma arg?manlar?yla gelsem ?
        Haydaaa bir dakika,ben seni ve senin gibi d???nenleri kastetmedim ki demeyecek misin ?

Benim yapt???m?n bundan tam olarak fark? ne,he iyi niyetinden ufac?k bir ??phe duyuyorsam namerdim,keza senin de duymad???n? biliyorum.
        Ama bizim ikimizin i?inde oldu?umuz tart??malarda bir ifade edememe durumumuz var,tart??malara hep ya ben seni biliyorumlarla ba?l?yoruz ama tart??man?n i?eri?ine bakt???m?zda sanki bilmiyormu?uz gibi yorum yap?yoruz,sadece sen de?il elbette ben de yap?yorumdur bunu.

?nan en sevmedi?im ?ey yanl?? anla??lmak ve s?rekli ba??ma gelir geldi?i i?inde hep ifade etmek isterim kendimi,??nk? ben ne d???n?yorsam tam olarak onu ifade etmeliyim,% 100 anla??lmal?y?m bu konuda tak?nt?m var ama bu senin de dedi?in gibi her konuda ortak fikir olmam?z? gerektirmiyor,kat?l?yorum.
        Fikirlere kat?lmayal?m Tolgay-Sel?uk konusunda oldu?u gibi amenna,bunu oturur y?z y?ze de konu?uruz
        Bak burda en futbol konusunda anla?amad???m adam G?kay'd?r belki de,onunla bile oturup konu?tu?umuzda bir ?ok ortak noktam?z oldu.
        ?nan?r m?s?n,forumdaki yaz??malara bakt???mda G?kay'la hi? anla?amam diye d???n?yordum ama bekledi?imden fazla orta yol buldum.

Ben de biraz al?nganl?k var ama sen de daha fazla var gibi,seni ve senin gibi d???nenleri kastetmedi?im halde genel kan?lar?n? da dahil ederek benim ?zerimden yorumluyorsun,ben de bu durumda tipik bir ele?tirenle ayn? kategoride yorumland???m hissine kap?l?yorum,bunu hissetmekle seni itham etmi? olmuyorum kan?mca.
        Ge?en g?n ufac?k nacizane bir tart??ma da,yine benim girdi?im bir tart??mada her defas?nda ayn? ?eyleri s?ylemize gerek yok bizi tan?yorsun demi?tin,oysa ki ben sadece 1 ki?i i?in yapm??t?m,salt kadrodan dem vuran ki?i i?in ama o ki?inin cevap hakk?n? sen kulland?n,t?pk? d?n Atiba ve Veli'yle bu kadar arg?man?na kat?lmay?p sen yine bana kar?? olana kadar,yani ben de biraz al?nganl?k var ama sen de fazlas? var be reis.

Bak futbolun i?eri?iyle,teknik adamlarla,futbolun y?netilmesiyle ilgili d???ncelerinin en az % 80 ' ine kat?l?yorum ama dikkat ettiysen hi? futbol konu?mad?m bu yaz?mda.
        ??nk? zaten futbolun i?eri?iyle ilgili ellerimiz her zaman kavu?uyor birbirine,ya da kavu?mayan bir konuda parmaklar?m?z birbirine de?iyor.
        Ama tam net birbirimize d???ncelerimizi ifade etmek de ikimizde s?k?nt? ya??yoruz,bir g?n belki y?z y?ze oturup 2 ?ay i?erken konu?sak daha iyi olur sanki.

Bundan sonra ??yle yapal?m o zaman,al?nmayaca??n? umuyorum al?n?rsan kafa g?z dalar?m. (?aka)
        Genel yorumlar?m?z? genel yaz?lar?m?z ?zerinden yapal?m,kat?lmad???m?z hususlarda fikir al?? veri?i yapal?m.
        ??nk? ben de ?z karde?im gibi sevdi?im adam?n yaz?s? ?zerinden genel yorumlar yapm??t?m zaman?nda ufaktan g?n?l koymu?tu bana,ba??ma gelince anlad?m insan az da olsa al?n?yormu?.

Yorum Yap

Kadro kalitesi olarak gs kadar iyi oldu?umuz fikrine asla kat?lm?yorum Bili?'in elinde Gs kadrosu olsayd? daha iyi i? ??kar?rd? diye d???n?yorum.adamlar?n en ?nemlisi tutan bir kalecisi ve lider bir on numaralar? var.Geri kalan isimler kar??la?t?r?labilir ama orada da Sel?uk ve Melo ile bizden bir g?mlek ustunler.

Yorum Yap

Bilic kendisi i?in bu kadar kompozisyonlar yaz?ld???n? g?rseydi y?re?ine inerdi heralde.

Ben neymi?im der akl?n? kaybederdi

Yorum Yap

Socrates Dergi'de ?brahim Alt?nsay'?n 'BIELSAMPAOLISMO' yaz?s?n?n son paragraf?;

"Yazmayacakt?m ama yazay?m: B?y?k bir kul?b?m?z ?? sezon ?nce 'yeniden yap?lanma' s?recinde Jorge Sampaoli ile g?r??t?. Hoca da istekliydi ama y?neticilerin dar g?r??l?l??? ve ki?isel kompleksleri y?z?nden s?re? i?di? edilince ?lke futbolu Sampaoli'yi g?remedi. Bir ba?ka b?y?k kul?b?m?z yana yak?la hoca ararken Marsilya'yla hen?z anla?mam?? olan Bielsa'ya teklif g?t?rd?. Olumlu yakla?an Hoca hemen videolar izleyip ara?t?rmalara koyuldu. Ne ki y?netim tam o s?rada ba?ka bir hocayla anla??verdi ve Bielsa'ya te?ekk?r? bile ?ok g?rd?. Bunlar? diyeyim ve memleket futbolu hakk?nda ba?ka bir ?ey demeyeyim."
              Bu ne dergisi b?yle abi. Yeni mi ??kt? ? ?brahim Alt?nsay yazm?? ka??rm???m ?z?ld?m. Ulan yeminle ?u ?brahim Alt?nsay ?n gidi?i ve bu sene de ?nder ?zen in gidi?i beni b?y?k umutsuzlu?a iten ?eylerdi. D?nyaca ?nl? bir futbolcuyu elimizden ka??rmaktan daha da beter bir hissiyat benim i?in. ?kisinin birden oldu?u bir kul?p hayal ediyorum, sadece hayal i?te..
              Spor dergisi, bir?ok ki?inin d???ncelerini payla?t??? bir dergi. Bu say?s?nda ?brahim Alt?nsay da yazm??. Bence d?zenli olmasa da yazma?a devam eder. Ka??rmad?n, gazete bayilerinde veya avm'lerde bulabilirsin dostum ; )) Bulamazsan yaz?n?n tamam?n? yollar?m : ))

Yorum Yap

@Tufan Tokadc?

Al?nganl?k de?il de bro daha ?ok benim tarz?mla alakal?. Ben yaz?lar?n? takip etti?im ki?ileri ?zellikle al?nt?lay?p onlar?n a?t??? yoldan yorumlar yapmay? seviyorum. Bu y?zden seni veya Halil Abiyi, veya Tekin i sall?yorum veya Turgut abiyi falan g?rd???mde ya anlatt?klar?n? destekleyen ?eyler belirtmek istiyorum ya da o bahsetti?i konuda hep a?mak istedi?im bir anti parantezi belirtmek istiyorum. Bu hem kar?? tarafla olan frekans? denkle?tirmek anlam?nda hem de senin forumda verdi?in alg?yla oynamaya ?al??anlara, tam tersi y?nde kar?? bir spot olu?turma kapsam?nda yapt???m bir ?ey. Sen bir taraf? engellerken ?b?r taraf senin yolundan ba?ka bir abartma yap?yor ??nk?.

Yani ??yle diyeyim sen g?zel bir ama?la diyorsun ki "evet kadromuz k?t?" amma velakin "bu ligde bu kadroyla ?ampiyon olmak imkans?zd?r" diye bir alg? yarat?lmas?n. Ben buna kat?l?yorum ki zaten son haftalardaki bu s?re?te Bilic in elinden geleni yap?p bizi bu yar??ta sonuna kadar g?t?rmesi gerekti?ini d???n?yorum ama sana kat?lmakla birlikte forumda senin bu d???ncelerini ?ok dik y?nde kullan?p f?rsat??l?k yapacak olanlara kar?? ben de aksi y?ndeki abartmay? engellemek i?in seni al?nt?l?yorum. ??nk? sen b?yle dedi?inde baz?s? ??k?yor hemen ba?l?yor su? tamamen Bilic te bu kadroyu ?ampiyon yapamad? hi? bir ?eyden anlam?yor gibi s?ylemlere. Biliyorum onlara kar?? sen de Bilic i savunursun ama ben g?rmek bile istemiyorum bu muhabbetleri. Bunu engellemek i?in de "evet kadromuz en nihayetinde Tottenham Liverpool yenmi? Arsenalle ba?a ba? m?cadele etmi? bir kadrodur fakat tek ma?l?k performanslar oyuncunun ?zverisiyle ve o ma?l?k motivasyonuyla alakal?d?r, uzun s?re?te bir yar?? g?t?rmek tecr?be ve standart bir kalite seviyesiyle alakal?d?r" diyerek kadromuz k?t? olmasa da uzun vadede bir ba?ar? elde etmesi zor ??nk? yakalanm?? bir sonucu nas?l koruyaca??n? bilmeyen oyunculardan olu?an bir yap?m?z var. Rakiplerimiz de bu a??dan iyi oldu?u i?in onlarla aram?zda belirgin farklar vard?r durumunu anlatarak o tarz sivri u?lara dokunacaklara kar?? engel olmaya ?al???yorum. Yap?yorlar ??nk? Tufan biliyorum. Sen g?z ?n?nde yazanlardan birisin ?imdi emin ol ben bu tart??malara girmesem birisi senin o mesaj?n? al?nt?lay?p gereksiz gereksiz Bilic i g?m?p g?m?p ??karm??t?.

Objektif olan yorumlara hi? bir laf?m yok hatta olabildi?ince ben de Bilic i ele?tiriyorum ?yle insanlarla ama f?rsat??lara deli oluyorum karde?im. Bu pusu atm?? kaoscu arkada?lar ve bunlar?n kafas?ndaki y?neticiler y?z?nden duygusal ?tesi, mant?ks?zl?k abidesi kararlarla Be?ikta? ?m?z bu hale geldi. Bu mant???n de?i?mesi gerekiyor. Biz daha bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olanlar toplulu?uyuz genel olarak. Bu ?ok can s?k?c? bir durum.

Senin tespitlerine kat?l?yorum aradaki anla?mazl?kta benim rol?m daha b?y?k olabilir, ??nk? izledi?im y?ntem ?ok yanl?? anla??lmaya m?sait. Sen futbolcu ele?tirelim o zaman diye m?bala?al? bir kinayede bulununca ben gene yukar?daki mant?ktan o arkada?lar co?mas?n diye "hay?rrrr dur olm biz teknik direkt?r de ele?tiriyoruz" deme ihtiyac? duyuyorum napay?m. Objektif muhabbetinde hakl?s?n ama orada seni biraz d?rtmek istemi?tim. Objektiflik ve empati gibi kavramlar? uygulamaya ge?irmek her zaman ?ok zor olmu?tur, asl?nda buna kar?? biraz reaksiyon g?sterme durumum var o da onla alakal? kusura bakmayas?n. ?ok fazla kullan?lan iki kelime bunlar mesela. Ama empati ve objektiflik ?ok zor uygulanabilecek iki kavramd?r. Sen bilgi seviyen objektif yakla??m i?in yeterli bunu biliyorum ama i?te orada anl?k bir tepki g?sterdim istemsiz.

Yorum Yap

bu seneki kadro ?ampiyonluk i?in yeterli. bizim yapmam?z gereken sezon sonuna kadar destek. ?ampiyon olamazsa gidece?ini bilen bir teknik direkt?r var gere?ini yapacakt?r. yapmazsa kendi bilir.

Yorum Yap

Spor dergisi, bir?ok ki?inin d???ncelerini payla?t??? bir dergi. Bu say?s?nda ?brahim Alt?nsay da yazm??. Bence d?zenli olmasa da yazma?a devam eder. Ka??rmad?n, gazete bayilerinde veya avm'lerde bulabilirsin dostum ; )) Bulamazsan yaz?n?n tamam?n? yollar?m : ))
                    Hemen ald?m abi d?n zaten ka?ar m?. G?zel dergi bence takip edilebilir baya kapsaml? ho? olmu?.

Yorum Yap

9 Ma?l?k periyotta ibb-trabzon-gs ma?lar? vard? zaten en tehlikeli.. birinde tak?ld?k.. kalan s?re?te belki 1 beraberlik hakk?m?z daha olur.. ama gerisini ne yap ne et kazan hocam.

Yorum Yap

Hemen ald?m abi d?n zaten ka?ar m?. G?zel dergi bence takip edilebilir baya kapsaml? ho? olmu?.
                        ?ok hakl?s?n aga. Onlar?n da dedi?i gibi Radikal Spor'dan sonra b?y?k i?. TBWA/?stanbul gibi k?resel bir reklam ajans?yla ?al??malar? da g?ze hitap etmesi noktas?nda ?ahane olmu? : ))

Ali Ece, ?nder ?zen, Erdem Ulus, Ergin Aslan, R?zgar Sa?nak... Okuruz da okuruz, g?zel kafalar ya?ar?z : ))

Yorum Yap

?ok hakl?s?n aga. Onlar?n da dedi?i gibi Radikal Spor'dan sonra b?y?k i?. TBWA/?stanbul gibi k?resel bir reklam ajans?yla ?al??malar? da g?ze hitap etmesi noktas?nda ?ahane olmu? : ))

Ali Ece, ?nder ?zen, Erdem Ulus, Ergin Aslan, R?zgar Sa?nak... Okuruz da okuruz, g?zel kafalar ya?ar?z : ))
                          Belli zaten tasar?m?ndan, i? d?zeninden, yazar tercihlerinden. Socrates diye spor dergisi yapmalar? da bir mesaj asl?nda. ?yi ki haber vermi?in abi valla te?ekk?r ederim yoksa ?ok ??eniyorum gidip de dergi falan bakmaya.

Yorum Yap

Migroslarda bulabilir miyiz bu SOKRATES dergisini??

Yorum Yap

luce veda etmi? ukraynaya...sezon sonu gidiyorum demi?

Yorum Yap

Belli zaten tasar?m?ndan, i? d?zeninden, yazar tercihlerinden. Socrates diye spor dergisi yapmalar? da bir mesaj asl?nda. ?yi ki haber vermi?in abi valla te?ekk?r ederim yoksa ?ok ??eniyorum gidip de dergi falan bakmaya.
                                Te?ekk?r?nle beni onurland?rd?n, y?re?ine sa?l?k dostum. Her zaman faydal? olmak dile?imi ba?g?z ederim, sevgiler, sayg?lar...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X