Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Uzun zamand?r forumda bir teknik adam?n bu kadar kalmas?n? isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymi? gibi g?rd???m?z? hat?rlam?yorum. ?stelik ligi 3. bitirmemize ra?men.
    Yani verseler bu adam? evimde saklar?m valla : ))

Bide ge?en sezonki Sivas ma??n? anlat?rken adamlar 3-0 ald? derken bi el hareketi vard?. O hareketi tam g?remedim ya. Napt? orda

buras? san?r?m

https://vine.co/v/OzO6vMleOBh
    hahaha adam bomba ya

Yorum Yap

Aslı Metin Kursat Tasli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Uzun zamand?r forumda bir teknik adam?n bu kadar kalmas?n? isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymi? gibi g?rd???m?z? hat?rlam?yorum. ?stelik ligi 3. bitirmemize ra?men.
      Yani verseler bu adam? evimde saklar?m valla : ))

Bide ge?en sezonki Sivas ma??n? anlat?rken adamlar 3-0 ald? derken bi el hareketi vard?. O hareketi tam g?remedim ya. Napt? orda

buras? san?r?m

https://vine.co/v/OzO6vMleOBh
      hahaha adam bomba ya

Acaba yanl?? m? g?rd?m diye d???n?yodum. Do?ru g?rm???m

Yorum Yap

buda bize kapak oldu diyor ?air orada

Yorum Yap

Ge?en sene ki hakk?m?z 2.'likti, ilk 4 haftada ki m?thi? performanstan sonra gs ma??nda ?nce hakem inceden do?rad?, sonra senaryolar d?nd? 4 ma? seyirci ceza ald?, Bilic haks?zca 2 ma? ceza ald?. Tak?m ??k?nt?ye girdi haliyle. ?st?ne s?ralamada gs'nin yukar? bizim a?a?? ittirilmemiz, dar kadro, stad olmay??? vs vs. Bu sene bu t?r ?eylerle kar??la?may?z in?allah, tak?ma g?venim tam.

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ge?en sene ki hakk?m?z 2.'likti, ilk 4 haftada ki m?thi? performanstan sonra gs ma??nda ?nce hakem inceden do?rad?, sonra senaryolar d?nd? 4 ma? seyirci ceza ald?, Bilic haks?zca 2 ma? ceza ald?. Tak?m ??k?nt?ye girdi haliyle. ?st?ne s?ralamada gs'nin yukar? bizim a?a?? ittirilmemiz, dar kadro, stad olmay??? vs vs. Bu sene bu t?r ?eylerle kar??la?may?z in?allah, tak?ma g?venim tam.
            Bili?'in de a??k?a s?yledi?i gibi, duygusal bir tak?m?z ve psikolojisi y?ksek ma?lardan etkileniyoruz.
            ?lk halledilmesi gereken konu bu asl?nda.

Yorum Yap

Hal hareket, duru?,s?ylemlerin ve inanc?nla 10 numara adams?n selam olsun sana g?zel adam

Yorum Yap

NtvSpor'da Bili?'le yap?lan d?nk? program?n tekrar? ba?lad?,

Yorum Yap

Hoca ?ok a??k ?ekilde s?yledi. 'Benim valizim her zaman haz?rd?r, futbolda yar?n yoktur' dedi. '5 sene yada 10 sene imza atman?z bir ?eyi de?i?tirmez, siz beni medyaya yem etmeyin, ben g?revimdeyim'. Ben bunu anlad?m.

Yorum Yap

?n?allah have more dedi?inde Ali Ecenin bak??lara bak?n a??k olmu? gibi

Yorum Yap

Hocaya inan?yorum ve g?veniyorum. Her ne olursa olsun sab?rl? olunmal?.

Yorum Yap

Sonuna kadar arkas?nda durulmal?. Taraftara verdi?i g?venin fazlas?n? tak?mdaki oyunculara veriyordur. Sahaya yans?yan oyunla birlikte bu apa??k g?r?n?yor.

Yorum Yap

Ali Ece'yi iyi f?r?alad?/tersledi yaln?z ak?am. En sonunda dayanamad? o da "bana k?zmay?n taraftar soruyor" demek durumunda kald?.

Dobra adam, in?allah belirtti?i gibi 2 tane transfer eksi?inin ac?s?n? ?ok ?ekmeyiz. altyap? ile ilgili s?zlerini de ayr?ca ?ok sevdim.

Yorum Yap

Be?ikta?'a yak???yor. En son tak?m?n ba??na bu kadar yak??t?rd???m hocalar Denizli ve Del Bosque idi.. umar?m futbol ?ans? Del Bosque'ninki gibi de?il Denizli'ninki gibi olur.. ?ifte kupalar kazand?r?r bize.

Yorum Yap

?uanki S?perLig'deki en iyi hocad?r kendisi alternatif bile g?remiyorum bu y?zden ufak hatalar? olsa dahi ho?g?r?n sab?rl? olun ey b?y?k Be?ikta? taraftar?...

Yorum Yap

Sen krals?n, herkes g?recek bunu!

Avatar?mda da dedi?in gibi; WE CAN !

?ok g?zel konu?mu?, helal olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X