Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

O de?ilde Serdar Aziz'in performans? m?thi? tavan yapt? ve baya geli?tirdi kendini,?u an en formda yerli stoper sezon sonunda alsak ne g?zel olur,yan?na bir de yabanc? stoper ta? gibi tandem.

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?imdi Lig Tv'nin ma? ?yk?s?ne bakt?m 5'ten sonra hoca durdurmu? oyuncular?
      3'ten sonra durdurmad???na ??kretmek laz?m

Yorum Yap

takima h?cum organizasyonu yapmayi ?gretebilsen ve oyuncu hamlelerini ve degisikliklerini iyi yapabilsen iyi hoca olabilirsin aslinda. Ama bunlari yapamadigin icin orta seviyede bir hocasin bence

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Hocam Ts ve 33. Haftadaki ma?? al Allah a?k?na ,sen al bu ma?lar?.
          Bi de durun diyince ilhan tepki g?stermi? Bilic'e ulan ?.? dua edin yoksa

Yorum Yap

Aslı Erhan Bicer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Berkay Semiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Sercenk ?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Berkay Semiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sadece yedi ma? sabredilip sonu? ne olursa olsun g?nderilmelidir.Hamza Gs'ye geldi?inden beri ligin ilk alt?s?ndan sadece bizim ma?ta ?? puan ald?, bizim korkak oynad???m?z tak?mlara Bursa,?amil,Volkan ?en gibi adamlarla sald?r?yor. ?n?allah seneye ?enol G?ne? bu tak?m?n ba??na ge?er ve bizde b?y?k k???k demeden her tak?ma sald?rabildi?imiz adam gibi futbol izleriz.
            SERGEN Ge?iyor hay?rl?s? karde?im.
            Allah korusun ama hocal???ndan de?il televizyondaki Be?ikta?'a yak??mayan insan?n adam? bu k?l?pten i?eri dahi girmemeli. 101.y?ldan sonra g?venmiyorum ben o S.E denen herife.
            Bili? winner de?il diye yerine Sergen'i getirmek mant??a uygun de?il,yerli olacaksa tek alternatif ?enol G?ne? ama bence oda bize g?re de?il,Bili?'ten iyisini de bu y?netim ikna edemez b?t?e vb .nedenlerden dolay? hele birde stat bitmezse m?mk?n de?il bence Bili? kalmal?...
            Westham un?ted i?e anla?t???n? s?yl?yorlar B?L??'in Diego Simone'de olabilir Alternatif olarak

Yorum Yap

?enol hocaya eli aya?? d?zg?n kadro verilsin gayette ba?ar?l? olur.ts da nerde bitmi? denilen oyuncu varsa hepsinden max. verim ald?.bana g?rede ?ampiyon yapt? ama ald?lar elinden.onun d???nda milli tak?mda da kendini kan?tlad? tarihimizin en ba?ar?l? d?nemini ge?irtti.gayette kazanmas?n? bilen bir hoca eminimki elinden al?nan ?ampiyonluktan dolay? olduk?ada h?rsl?d?r do?ru zaman do?ru yerde ?ok ba?ar?l? olacakt?r.umar?m gelir e?er bir omurga olu?acaksa ondan iyi olu?turan birini bulamay?z.gs bile son d?nemdeki ?ampiyonluklar?n? onun haz?rlad??? omurgadaki oyuncular? transfer ederek oldu.?lkeyi biliyor d?nen dolaplar? biliyor elinde vodafone arena ve desteklenmi? bir kadro ile biz bu oyunu bozar?z diyebilecek birini ar?yorsak bu ?enol hocad?r.

Yorum Yap

Bilic iyidir iyi.

Yorum Yap

Bence Bilic bu sezon sonu her turlu gidicek gibi. Basari yakalayamazsa yonetim gonderecek, basari yakalarsa eger, Ingiltere liginde bir takima gider Kisaca ortasi cok zor gibi gozukuyor.

Yorum Yap

Bili? ile alakal? olarak stad? yok ele?tirilerine ben bir anlam veremiyorum. Stad?n olmamas? hocan?n oyuncu de?i?ikli?i planlamalar?n?, oyun stratejilerini ne kadar etkiler allah a?k?na. Bili? hamle yapm?yor de?il, yapam?yor bence. Kafas?nda bir ?ablon var ve o ?ablonu bir t?rl? bozam?yor. Bozamad??? i?inde G?ntekin Onay'?n da dedi?i gibi asla winner bir hoca olamayacak. Bence bu y?l sonu te?ekk?r edilip g?nderilmeli, lucescu hayal ama ?enol hoca ger?ekten b?y?k i?ler yapabilir bizde. ?n?m?zdeki sene bizim i?in ?ok ?nemli bence k?r?lma senesi, yeni stad?m?zda gelecek bir ?ampiyonluk bizi farkl? yerlere ta??yabilir, o y?zden i?i tesad?flere b?rakmamal?y?z diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Nas?l durdurmu? anlamad?m ? Son gol? 87'de att?k. ?roni var da ben mi anlam?yorum ? GS ile ikili avaraj e?itli?inde genel avaraja bak?lm?yor mu ? 9 gol fark var aram?zda...

Yorum Yap

Aslı Birkan Birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Nas?l durdurmu? anlamad?m ? Son gol? 87'de att?k. ?roni var da ben mi anlam?yorum ? GS ile ikili avaraj e?itli?inde genel avaraja bak?lm?yor mu ? 9 gol fark var aram?zda...
                        5. golden sonra demek istemi? abi 5. dakika de?il bende izledim de ordan biliyom

Yorum Yap

Aslı Samed Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          5. golden sonra demek istemi? abi 5. dakika de?il bende izledim de ordan biliyom
                          O da dakika dememi? zaten 87 den sonra durdursa ne durdurmasa ne demek istemi? arkada?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Samed Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            O da dakika dememi? zaten 87 den sonra durdursa ne durdurmasa ne demek istemi? arkada?.
                            Oooo iyice kar??m?? olaylar ben yanl?? anlam???m [emoji4] neyse ba?ka bi iddia daha ortaya at?lmadan ben ?ekileyim kenara [emoji23]

Yorum Yap

Aslı Kaan Turker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bili? ile alakal? olarak stad? yok ele?tirilerine ben bir anlam veremiyorum. Stad?n olmamas? hocan?n oyuncu de?i?ikli?i planlamalar?n?, oyun stratejilerini ne kadar etkiler allah a?k?na. Bili? hamle yapm?yor de?il, yapam?yor bence. Kafas?nda bir ?ablon var ve o ?ablonu bir t?rl? bozam?yor. Bozamad??? i?inde G?ntekin Onay'?n da dedi?i gibi asla winner bir hoca olamayacak. Bence bu y?l sonu te?ekk?r edilip g?nderilmeli, lucescu hayal ama ?enol hoca ger?ekten b?y?k i?ler yapabilir bizde. ?n?m?zdeki sene bizim i?in ?ok ?nemli bence k?r?lma senesi, yeni stad?m?zda gelecek bir ?ampiyonluk bizi farkl? yerlere ta??yabilir, o y?zden i?i tesad?flere b?rakmamal?y?z diye d???n?yorum.
                              Mourinho Bal?kesire gelse Bal?kesiri ?ampiyon yapar zhiniyetinde olanlar anlamayabilir.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Kaan Turker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Mourinho Bal?kesire gelse Bal?kesiri ?ampiyon yapar zhiniyetinde olanlar anlamayabilir.
                                ?enol hoca m? winner?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X