Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Seyithan Sakar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Galiba a?lak ?enol G?ne? gelecek bize sezon sonu.
    Allah biliyor i?imi,Lucescu gelmeyecekse ?enol Hocay? istiyorum.
    Ayr?ca o a?lak ?enol Hoca bu ?artlara ra?men bu tak?m? ?ampiyon yapar,yapamasa bile herkesin takdirini kazanacak bir tak?m yarat?r.
    Laf?m?n arkas?nday?m.

Yorum Yap

giderse G?N?L RAZI kal?rsa da SUSAR otururum...bili? ile ilgili tam olarak ruh halim budur!!!
      En son düzenleyen Barış Aşçı; 21-05-2015, 18:35.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?enol g?ne? hangi tak?m? ?ampiyon yapt? da isteniyor bu kadar ne ba?ar? yakalam?? yoksa d???nceleri sempatik geliyor diye mi isteniyor
        2011 de Trabzon'u yapt? hem de i?eride d??ar?da bizi ve Gs'yi yenerek, Fb'yi de i?eride yenerek ve o kadroyu neredeyse t?m?yle kendi eme?iyle yaratarak, kazmalar? golc? , Kar??yaka kalecisini ?lkenin en ?nemli kalecisi , U?ur ?nceman ayar?ndaki adam? T?rkiye'nin Xavi'si yaparak yapt?. Bug?n introsunda Bilic "Umudun Ad?" d?r diyen Forza o g?n "2010-2011 sezonu ?ampiyonu Trabzonspor'dur" diyordu hat?rlarsak. Ayr?ca d???ncelerinden ?t?r? sempatik olan ?enol G?ne? de?il Bilic'tir.
        valla o sezon trabzona da hi?bir anadolu tak?m? oynamad? fener ne kadar ?ike yapt?ysa trabzonda okadar yapmaya ?al??m??t?r hatta rakiplerinin ?o?u hat?r ?ikesinin kral?n? yapm??t?r o sezon, bilic ba?ard? veya ba?ar?l? demiyorum yerine daha iyisi gelmeli diyorum ama o ki?i ?enol g?ne? de?il

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?enol g?ne? hangi tak?m? ?ampiyon yapt? da isteniyor bu kadar ne ba?ar? yakalam?? yoksa d???nceleri sempatik geliyor diye mi isteniyor
          O zaman biz kimi ?ampiyonlu?unu kutlad?k Forza olarak? Bu tak?m?n hocas? ?enol G?ne? de?il miydi?http://www.trabzonhaber.com.tr/image...%87ARSII++.gif
          forza o g?n yanl?? yapt? hatta tarihinin en gereksiz introsuydu buradakilerin ?o?u bu d???ncedeydi
          Yanl?? yapt?ysa olaya girmek a??s?ndan yanl?? yapt? yoksa o d?nem Fener'in ?ike yapt???n? herkes savunuyordu. Medya paralel derken herifler ?u an aklanmaya ?al???yor. Adam daha tarla s?rmenin,ekinlerin ye?ermesinin hesab?n? verebilmi? de?il. E?er olay sadece teneke kupan?n m?zeye gitmesiyse kabul ederim adam?n ?ampiyonlu?u yok.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ayr?ca o a?lak ?enol Hoca bu ?artlara ra?men bu tak?m? ?ampiyon yapar,yapamasa bile herkesin takdirini kazanacak bir tak?m yarat?r.
            Laf?m?n arkas?nday?m.
            Ben o kadar olumlu bakam?yorum bu i?e, umar?m yan?l?r?m.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bence anlatamam???m.
              Bili? kals?n diyenler Bili? gitsin diyenleri s?ylemedikleri ?eyler ?zerinden ele?tiriyor, bir tanesi de bu mesaj.
              Ben tek ??z?m Bili?'in gitmesi yazm?? m?y?m? Hay?r.

Bu sefer de ben yapay?m hadi.

Bili? kal?nca t?m sorunlar ??z?lecek kesin
              Yav yok ben ciddiyim, deli miyiz, manyak m?y?z oturmu?uz burada kafa patlat?yoruz. Kapatal?m abi kul?b? insanlar arabesk manya?? oldu, m?ptezel oldu yeter gari. ??z?m ar?nmada bence, ar?nal?m bu sevdadan, vallahi sinir sahibi olduk isim falan koyaca??z yak?nda hepsine, her sene ayr? bir tane geliyor gittik?e ?o?al?yoruz.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                2011 de Trabzon'u yapt? hem de i?eride d??ar?da bizi ve Gs'yi yenerek, Fb'yi de i?eride yenerek ve o kadroyu neredeyse t?m?yle kendi eme?iyle yaratarak, kazmalar? golc? , Kar??yaka kalecisini ?lkenin en ?nemli kalecisi , U?ur ?nceman ayar?ndaki adam? T?rkiye'nin Xavi'si yaparak yapt?. Bug?n introsunda Bilic "Umudun Ad?" d?r diyen Forza o g?n "2010-2011 sezonu ?ampiyonu Trabzonspor'dur" diyordu hat?rlarsak. Ayr?ca d???ncelerinden ?t?r? sempatik olan ?enol G?ne? de?il Bilic'tir.
                Bir d?zeltme yapal?m. Xavi yap?lan u?ur inceman de?il sel?uk inan.
                En son düzenleyen Mehmet K?ksal; 21-05-2015, 18:28. Sebep: edit

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  O zaman biz kimi ?ampiyonlu?unu kutlad?k Forza olarak? Bu tak?m?n hocas? ?enol G?ne? de?il miydi?http://www.trabzonhaber.com.tr/image...%87ARSII++.gif
                  forza o g?n yanl?? yapt? hatta tarihinin en gereksiz introsuydu buradakilerin ?o?u bu d???ncedeydi
                  Forumda olmasak bilmeyecez abi O zaman ?o?unluk bu introyu gayet de onaylad? Trabzon'un hakk? dedi,bu introya tepki Ts ile biraz aram?z bozulunca geldi.

Yorum Yap

Laf?m?n arkas?nday?m.
                    Bu tak?m? bu kadroyla ?ampiyon hi? kimse yapamaz. Ama ?enol G?ne? hakk?ndaki fikrim ?u videodan sonra biraz yumu?ad? onu belirteyim.

A?lak, ma?lak ama g?zel insanm??.

Yorum Yap

A?lama konusunda Lucescu'dan beteri yoktur, ama gelsin havalara u?ar?m tabi o ba?ka

Yorum Yap

Laf?m?n arkas?nday?m.
                        Ben o kadar olumlu bakam?yorum bu i?e, umar?m yan?l?r?m.
                        Ben cok olumlu bak?yorum,tekrar tekrar yazma gere?i duymuyorum bir ?nceki sayfada ?enol G?ne?'in ?zellikle yerli oyunculara kazand?rd??? ivmelerle ilgili tespitlerimi yazd?m,verim alamad???m?z her oyuncu ?u an ki haline k?yasla X 2 olur,buna da eminim ama yabanc?lar konusunda net bir fikrim yok.

Yorum Yap

introdaki 12/13 13/13 ler falan ne ifade ediyor biri bana anlatabilir mi?

Yorum Yap

Bili? giderse yerine ?.G?ne? gelsin,

Bili? devam ederse de ?.G?ne? futbol direkt?r? olsun isterim.

Yorum Yap

Lan onu bunu bo?verin hakem H?seyin G??ek olmu? hala burada futbol falan tart???yorsunuz. Tatile falan ??k?n siz de bence hi? kafa yormaya de?mez bu d?zende.

Yorum Yap

Eger kesin Hoca degi?icekse ki ?n?allah degi?mez gelicek Hoca ?enol G?ne? olmal?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X