Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hoca yanl?? konu?mu?, yanl?? bilgilendirilmi?..

ki trib?nlerinde art?k ba??rmamas? laz?m bursa, ank.g?c? vsvsvs

Yorum Yap

Sen Bursa'ya sadece derbi de?i "en b?y?k" derbi diyorsan bir ?eyler yanl?? gidiyor demektir hocam. Bu kafay? de?i?tirmezsen sene sonu premier ligin orta s?ra tak?mlar?n?n birine gider arsenal'e, manchester'a tek farkl? yenilip mutlu olursun.. yak??t?ramad?m.

Yorum Yap

Herkes Bursa muhabbetine tak?lm??, orada hoca 1 g?nde vezir, 1 g?nde de rezil olabilece?iniz bir ortam oldu?unu anlatmaya ?al??m??. Bence Bursa ?ok b?y?k tak?m falan dememi? bizim o ma?a ?ok sevindi?imizi s?ylemi? yani adam d???nce belirtmemi? tespit yapm?? bir s?k?nt? varsa bunu kendimizde aramal?y?z.

Ben bu Bursa muhabbetinden ?ok ?u s?zlerine daha ?ok ?a??rd?m

"?Ba?kan??n 2019?a kadar s?zle?me uzat?ls?n dedi?ini duymak g?zel. Ama benim s?zle?mem ?n?m?zdeki ma?t?r ve bu d???nceye konsantre oluyorum. Yoksa ka??ttaki s?zle?me 2015?e kadar m? 2019?a kadar m? bu ?nemli de?il. Dolay?s?yla uzun s?reli planlardan bahsetmek biraz zor?

Burada garip bir durum s?z konusu. Benim s?zle?mem uzun onun rahatl???nda olmam her ma? kovulacakm???m gibi d???n?p ciddiye al?r?m m? demek istiyor, yoksa futbol bu bug?n var yar?n yokuz kafas?nda m? ? Biraz de?i?ik bir deme?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Herkes Bursa muhabbetine tak?lm??, orada hoca 1 g?nde vezir, 1 g?nde de rezil olabilece?iniz bir ortam oldu?unu anlatmaya ?al??m??. Bence Bursa ?ok b?y?k tak?m falan dememi? bizim o ma?a ?ok sevindi?imizi s?ylemi? yani adam d???nce belirtmemi? tespit yapm?? bir s?k?nt? varsa bunu kendimizde aramal?y?z.

Ben bu Bursa muhabbetinden ?ok ?u s?zlerine daha ?ok ?a??rd?m

"?Ba?kan??n 2019?a kadar s?zle?me uzat?ls?n dedi?ini duymak g?zel. Ama benim s?zle?mem ?n?m?zdeki ma?t?r ve bu d???nceye konsantre oluyorum. Yoksa ka??ttaki s?zle?me 2015?e kadar m? 2019?a kadar m? bu ?nemli de?il. Dolay?s?yla uzun s?reli planlardan bahsetmek biraz zor?

Burada garip bir durum s?z konusu. Benim s?zle?mem uzun onun rahatl???nda olmam her ma? kovulacakm???m gibi d???n?p ciddiye al?r?m m? demek istiyor, yoksa futbol bu bug?n var yar?n yokuz kafas?nda m? ? Biraz de?i?ik bir deme?.
          Dedi?in do?ru zaten. Bir hafta i?indeki duygu de?i?imini g?zlemlemi? as?l olarak ama Bursa ma??ndaki sevincimizi de vurguluyor.

Tabi daha ?nceki r?portajlar?nda "futbol b?yledir, en son kazand???n?z ma? kadar iyisinizdir" demi?ti. S?ylemleri de bunun ?er?evesinde zaten.

2019 de?il 2029'a kadar da s?zle?me imzalasan, galibiyet yosa ne kafan rahat olur ne de sen o koltukta oturabilirsin. S?zle?meler formalite ve her iki taraf i?inde ba?lay?c?l??? yok diyor. Ben ?yle anlad?m. Heleki T?rkiye i?in mant?kl?. 2019'a kadar s?zle?me imzalasa bile gelecek y?l sezon sonunu g?rece?inin garantisi var m??

Yorum Yap

A??klamay? yapana de?il, yapt?rana bakmak laz?m. 2 y?l ?nce bu adam ne Be?ikta?'tan ne de bursadan haberdard?. Bug?n bu a??klamay? yap?yorsa su?lu Bilic de?il, y?netiminden taraftar?na onda bu alg?y? yaratanlard?r. Bilice sallamak kolay olan? aslolan, aynada kendimize bak?p d??ar?dan nas?l g?r?nd???m?z? anlamakt?r. ??neyi ba?kas?na bat?ral?m tamam ama ?uvald?z?n yerini unutmayal?m.

Yorum Yap

Fener'le Gs bizim Bursa'ya etti?imiz k?f?r?n ?eyre?ini bize etmi? midir acaba ? Sen adamlar? ciddiye alma ki hocan da almas?n. Neden s?radan bir anadolu tak?m?na de?il de Bursa'ya k?f?r ediliyor peki ? Ben yabanc? bir hoca olsam taraftarlar?n bile deplasmana gidemedi?i haftalar ?ncesinden k?f?r ve pankart haz?rlanan tak?m?n ma??n? ben de s?radan bir ma? olarak g?rmem.

Yorum Yap

Oha ?aka olmal? bu. Bilic bizle kafa bulmu? olmal?. ?ronik bir durum s?z konusu sanr?m. Ger?ek olamaz.

Aksi bir ?eye inanas?m gelmiyor.

Yorum Yap

Bursay? kendine rakip yapan kul?p de?il taraftard?r kimse kusura bakmas?n, hala Bursaya s?venler oluyor ma?larda.

Yorum Yap

Allahtan Ankarag?c? ligde de?il.

Yorum Yap

Biz Ankarag?c?'?ne de ?ok k?f?r ettik. O ma?a da derbi demeye hakk? var m? Bilic'in ?

?u konuda su?u taraftara atmak komik ger?ekten.

Enteresan arg?manlarla hakl? ??karmaya ?al??may?n ?u mevzuyu. 46 ya??nda y?llard?r futbolun i?inde olan 2 senedir Tr liginde olan birisi hangi ma??n derbi olup olmad???n? s?zemiyorsa akl?ndan zoru var demektir. Ak?l al?r gibi de?il.

Taraftar isterse her hafta her ma? Bursa'ya k?f?r eder. Bu hocan?n Bursa ma?lar?na derbi deme hakk?n? vermez. ?yi misiniz abi siz ? Sivas'a k?fredersek o da derbi mi olacak yani b?yle mant?k m? var.

1 de?il 2 de?il inatla Bursa ma??na derbi demeye devam ediyor. Gittik?e k???l?yor.

Bir tane de y?netici yok mudur hocan?n kula??n? ?eken o da ayr? bir komedi.

Bilic'te 2 senede sular seller gibi T?rk?e ??renmi? bizim Bursa'ya etti?imiz her k?f?r? dikkatle dinliyormu?. Hatta en sevdi?i bestede "?ok Harikas?n" bestesiymi?.

Baz? yorumlar ?aka olmal?.
                      En son düzenleyen Gökhan Özbaş; 03-04-2015, 15:36.

Yorum Yap

San?r?m Bursa ?ampiyon olmu? bir tak?m oldu?u i?in bu tarz bi?ey s?yledi. Bide ??yle bi?ey var, biz kabullenmesekte Bilic Be?ikta?'?, gs ve fb den bir t?k a?a??da g?r?yor. Bunu da ?ampiyonluk say?lar? ve b?t?elerine g?re s?yl?yor bence. Do?ru yada yanl?? demiyorum, b?yle d???n?yor gibi geliyor bana.

Yorum Yap

Liverpool ma?? hari? son y?llardaki en b?y?k kutlamam?z. S?radan bir Anadolu tak?m? galibiyeti.
                          Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  uploadfromtaptalk1428061363811.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  49.8 KB

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Liverpool ma?? hari? son y?llardaki en b?y?k kutlamam?z. S?radan bir Anadolu tak?m? galibiyeti.
                            [ATTACH]6778[/ATTACH]

?u kutlama ?yle abart?ld? ki....toplasan 100 ki?i yok o resimde...

Yorum Yap

normal anadolu deplasman galibiyetini feribot ??k???nda me?alelerle kar??layan taraftar olarak biz de su?luyuz.. keza ayn? ?ekilde trib?nden hoplatmal? tezah?ratlar?m?zla da bunu destekliyoruz asl?nda.. bu konuda ?z ele?tiri yapmal?y?z.

biri de bilic'e bu derbi de?il !! desin art?k bi zahmet

Yorum Yap

Futbolcu taraftar ?sl?klad? diye taraftar? su?lar,
                                Taraftar me?ale ile tak?m? kar??lad? diye taraftar su?lu olur.

Allahtan kayseri ma??ndan ?nce bili? yoktu yoksa o tarihe ge?en g?nden sonra kayserispor ma??nada da derbri derdi.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  kitalardan.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  51.1 KB

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X