Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Gökhan Görür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır forumda bir teknik adamın bu kadar kalmasını isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymiş gibi gördüğümüzü hatırlamıyorum. Üstelik ligi 3. bitirmemize rağmen.
    Yani verseler bu adamı evimde saklarım valla : ))

Bide geçen sezonki Sivas maçını anlatırken adamlar 3-0 aldı derken bi el hareketi vardı. O hareketi tam göremedim ya. Naptı orda

burası sanırım

https://vine.co/v/OzO6vMleOBh
    hahaha adam bomba ya

Alıntı Metin Kursat Tasli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Gökhan Görür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır forumda bir teknik adamın bu kadar kalmasını isteyen, bu kadar benimseyen, bu kadar bizden biriymiş gibi gördüğümüzü hatırlamıyorum. Üstelik ligi 3. bitirmemize rağmen.
    Yani verseler bu adamı evimde saklarım valla : ))

Bide geçen sezonki Sivas maçını anlatırken adamlar 3-0 aldı derken bi el hareketi vardı. O hareketi tam göremedim ya. Naptı orda

burası sanırım

https://vine.co/v/OzO6vMleOBh
    hahaha adam bomba ya

Acaba yanlış mı gördüm diye düşünüyodum. Doğru görmüşüm

buda bize kapak oldu diyor şair orada

Geçen sene ki hakkımız 2.'likti, ilk 4 haftada ki müthiş performanstan sonra gs maçında önce hakem inceden doğradı, sonra senaryolar döndü 4 maç seyirci ceza aldı, Bilic haksızca 2 maç ceza aldı. Takım çöküntüye girdi haliyle. Üstüne sıralamada gs'nin yukarı bizim aşağı ittirilmemiz, dar kadro, stad olmayışı vs vs. Bu sene bu tür şeylerle karşılaşmayız inşallah, takıma güvenim tam.

Kara Kartal
    Yer
    Mabed (23448)
    Alıntı Nadir Eşme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene ki hakkımız 2.'likti, ilk 4 haftada ki müthiş performanstan sonra gs maçında önce hakem inceden doğradı, sonra senaryolar döndü 4 maç seyirci ceza aldı, Bilic haksızca 2 maç ceza aldı. Takım çöküntüye girdi haliyle. Üstüne sıralamada gs'nin yukarı bizim aşağı ittirilmemiz, dar kadro, stad olmayışı vs vs. Bu sene bu tür şeylerle karşılaşmayız inşallah, takıma güvenim tam.
    Biliç'in de açıkça söylediği gibi, duygusal bir takımız ve psikolojisi yüksek maçlardan etkileniyoruz.
    İlk halledilmesi gereken konu bu aslında.

Hal hareket, duruş,söylemlerin ve inancınla 10 numara adamsın selam olsun sana güzel adam

NtvSpor'da Biliç'le yapılan dünkü programın tekrarı başladı,

Hoca çok açık şekilde söyledi. 'Benim valizim her zaman hazırdır, futbolda yarın yoktur' dedi. '5 sene yada 10 sene imza atmanız bir şeyi değiştirmez, siz beni medyaya yem etmeyin, ben görevimdeyim'. Ben bunu anladım.

Kartal
    Yer
    Sadece Beşiktaş
    İnşallah have more dediğinde Ali Ecenin bakışlara bakın aşık olmuş gibi

Hocaya inanıyorum ve güveniyorum. Her ne olursa olsun sabırlı olunmalı.

Sonuna kadar arkasında durulmalı. Taraftara verdiği güvenin fazlasını takımdaki oyunculara veriyordur. Sahaya yansıyan oyunla birlikte bu apaçık görünüyor.

Ali Ece'yi iyi fırçaladı/tersledi yalnız akşam. En sonunda dayanamadı o da "bana kızmayın taraftar soruyor" demek durumunda kaldı.

Dobra adam, inşallah belirttiği gibi 2 tane transfer eksiğinin acısını çok çekmeyiz. altyapı ile ilgili sözlerini de ayrıca çok sevdim.

Beşiktaş'a yakışıyor. En son takımın başına bu kadar yakıştırdığım hocalar Denizli ve Del Bosque idi.. umarım futbol şansı Del Bosque'ninki gibi değil Denizli'ninki gibi olur.. çifte kupalar kazandırır bize.

Şuanki SüperLig'deki en iyi hocadır kendisi alternatif bile göremiyorum bu yüzden ufak hataları olsa dahi hoşgörün sabırlı olun ey büyük Beşiktaş taraftarı...

Sen kralsın, herkes görecek bunu!

Avatarımda da dediğin gibi; WE CAN !

Çok güzel konuşmuş, helal olsun.