Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

b?t?n bas?n bilic ' i yollam?? ger?ekden hi? ?a??rmad?m.

Yorum Yap

Aslı Deniz Can Celepo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bilic karakterli bi adam ?ok severim bize yak???yor ama taktik anlamda bize ne verdide biz neyi yoktan var ettide samet hocadan fazla ne yaptida ben fenere gidince korkucam
      Samet Aybaba sezonundan Fazladan al?nan ?uan itibari ile 11 puan fark var. Belki de sezon sonunda bu fark 14 hatta 2 ma??da kazan?rsak 17 bile olabilir.
      En az?ndan Hakemlere,lig tvye, tff'ye,haks?zl?klara kar?? ba?kandan,y?netimden ve samet aybabadan ?ok daha fazla dik duran, laf?n? esirgemeyen, be?ikta??n hakk?n? arayan bir hocam?z var.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kadrosunda Arda Turan olan gereksiz tak?m stads?z senesinde 8. olmu?tu yanl?? hat?rlam?yorsam... Hani "formam?z? koysak 3. oluruz" deniyor ya...Ona binaen...
        samiyende oynad?lar
        Olimpiyatta oynad?klar? sene de?il miydi o?!! Ulan iyice ya?land?m ben Neyse, sonu?ta yak?n ge?mi?te 8. olmu?luklar? var

Yorum Yap

Bilic'in kalmas?n? isteyenlerin ellerindeki tek ?ey stad?n olmamas? ve hakem hatalar?.70-80 bin ki?inin ?n?nde rakip teknik direkt?re kar?? ezilerek, Brugge gibi bir tak?ma elenen ba?kas? sanki.Bilic'in ?u ?zelli?i iyi, o y?zden kals?n diyen yok hi?.Gitmesini isteyenlerin ise birs?r? hakl? gerek?esi var.O zaman stat yok ve hakemler aleyhimize hata yap?yor diye tak?m?n ba??nda Samet Aybaba da olsa ben de olsam devam ederdik bu d???nceye g?re.Neyse ki Fikret Orman birs?r? hatas?na ra?men bu konularda b?yle romantik de?il.

Yorum Yap

Bilic'in isine son verilirse bu Lucescu'nun kovulmasindan sonra ikinci buyuk hata olur. Onca hakem katliamini ve yonetimin pasif tutumu dururken Bilic'i suclamak en hafif deyimiyle vicdansizliktir. Bu adam kalmali...

Yorum Yap

?D?nyay? tek ba??ma kurtaramayaca??m? gayet iyi biliyorum. Ancak haks?zl??a kar?? hep ?n saflarda olaca??m.?
              ?Bizi ?ld?remezler. Bunun ?stesinden gelmek i?in hep birlikte m?cadele edece?iz.?

Yorum Yap

?ki Renkliyi ?ampiyon yapm?? Hocalar?n ayr?ld?ktan sonraki kariyerlerine bir bak?n isterseniz. ??enmeyin ger?ekten bir bak?n.
                Sonra gelin bir kez daha yaz?n. Luche giderken ne demi?ti hat?rlayan?n?z var m?? Eminim yoktur. Ben hi? unutmad?m.
                Bu durumun 1. sorumlusu Futbol mafyas? ile, m?cadele etmeyen y?netimlerdir.
                Ayr?ca, Kalecin yok, sol bek, ve a????n yok. Orta sa?an yumu?ac?k. Ve Orta saha'n?n tek diren?li Adam? VEL?. Forvetinde emeklili?i gelmi? Allahu Ekber.
                Evet B?L?? gitsin. Yeni hoca, yeni 5-10 oyuncu ve katlanan trilyon bor?lar. DEVAM.

Yorum Yap

Toplant? bitti!!

Y?netimin ald??? karar ?u ?ekilde : Bilic ile 2 ma? daha devam edilecek. Lig sonunda kendisi ile tekrar oturulup son karar verilecek.

Yorum Yap

B?t?n bas?n d?rt g?zle Bili?'in kovulmas?n? bekliyorsa, kalmal? bu adam.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kadrosunda Arda Turan olan gereksiz tak?m stads?z senesinde 8. olmu?tu yanl?? hat?rlam?yorsam... Hani "formam?z? koysak 3. oluruz" deniyor ya...Ona binaen...
                      samiyende oynad?lar
                      Olimpiyatta oynad?klar? sene de?il miydi o?!! Ulan iyice ya?land?m ben Neyse, sonu?ta yak?n ge?mi?te 8. olmu?luklar? var

Farketmez Olimpiyatta oynad?klar? sezonda 6.oldular.

Yorum Yap

slaven bilic ?yle veya b?yle yeni statta ma? y?netmeyi hakediyor. bence yeni sezonda da devam edilmeli, anl?k sinirle karar al?nmamal?. maddi durumda g?z ?n?nde bulundurulmal?, sakin kafayla d???n?lmeli. ama y?netim sezon sonu b?rakmal?...

Yorum Yap

SON DAK?KA! Be?ikta? Y?netimi, Bilic ile 2 ma? daha devam karar? ald?. H?rvat hoca hakk?ndaki son karar lig bitiminde verilecek. (DHA)

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Alican Yavri tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            @Onur Essizoglu

Say?n E?siz.. ben k?t? veya iyi de?il yaz?s? g?remiyorum varsa da g?rmedim her neyse demek istedi?im bu futbolcu grubu da ?yle yerden yere vurulacak kadar k?t? de?iller hatta bursan?n kadrosu bizden daha iyi diyenler ba?lar?n? bi sp?uk suyun alt?na tutup ?yle yorum yazs?nlar.. Bence futbolcuyu tam konsantre oynatmakt?r ?nemli olan e?er ?yle oynar ise futbolcuyu ele?tirebiliriz bunu da sa?layacak olan td dir. Bilic bizim oyunculara bir ?eyler veremiyor. S?rekli durumu idare edercesine ma?a ??kar?yor. Defansta oynayabilecek adamlar varken veya sa? bekte ismail falan beke al???k oldu?u i?in daha iyiyken veya at?n? varken necipi oynatmas?, kalede tolga berbat bir durumdayken hala cenki oynatmamas?, olcay ?srar? vb vb vb. Bilic bizde hi? bir futbolcuya toplu i?nenin ucu kadar katk?da bulunmam??t?r. Sadece ma?? kazanmak i?in oynam?? 1-0 ?ne ge?ince de yeter bu deyip tak?m? geri ?eken de bili?tir.

Neyse sen biliyorsun daha fazla a??r konu?mayacam
                            Bunlar?n az ?nceki muhabbetimizle alakas? yok. Gs savunmas? bizden total bazda iyidir biz bunu konu?uyorduk. Gereksiz konu?mu?sun zaten. Bilic in elindeki kadro neresinden evirirsen de ?evirirsen de hi? bir yere ??kmayacak bir kadro. Bilic in yapt?klar? hata ise yapmad?klar? ?ok do?ru hamle diye bir ger?ek de yok. Zaten s?k?nt? da burada. Tek s?yleyebilece?iniz onu niye denemedi bunu niye denemedi. Denese ne olaca?? da belli de?il. Hatta b?y?k ihtimalle olacaklar? ben s?yleyeyim At?n? 2-3 ma?ta k?t? oynay?nca pafa g?nderilsin denecekti ki Bursa ma??nda biraz sa?malay?nca hemen homurtular ba?lam??t? iyi ki o ma?? kazand?k yoksa At?n?a y?klenecek ki?i ?ok fazlayd?. G?nay kornerden gol yedi hemen laf s?ylenmeye ba?lad?. Bu oyuncularla Bilic idare etmeye ?al??m?yor bu oyuncular?n bir ?o?u zaten idare eder seviyede oyuncular. Aksine Bilic bu adamlarla iyi bir m?cadele sergiledi bana kal?rsa. Bunlar? yerin dibine sokmuyoruz da bu oyuncular?n en fazla duraca?? yer zaten 3. l?kt?r. Seneye de bu oyuncularla yola ??karsan gene 3. olacaks?n. Ama bir daha Tottenham, Arsenal, Liverpool ma?lar? g?rece?ini, uefada grup liderli?i falan g?rece?ini sanm?yorum.
                            Nas?l alakas? yok yaw gsnin defans? bizden iyi demi?iniz bende iyi de?il fakat o k?t? hamza bile oyuncuyu bilicten iyi kullan?yor dedim. Hatta ?vd???n sabriyi bile alt yap? antrenmanlar?ndan ald? getirdi bu duruma..

Ben daha iyi bir td ile bu futbolcu grubunun daha iyi yerlere gelece?ini d???n?yorum. Bilic onu ald? oraya koydu di?erini sola koydu kaleye kaleciyi koydu.. Bu kadar yani bilic Sabri konusu a??ld??? i?in diyorum sabri bu kadar iyi nas?l oynad??? td bir ?eyler vermeli.. bizde b?yle iyi oynayan kimse yok.. yani potansiyelini ve ?zerini g?steren.

Yorum Yap

bilici bilmem ama pektemek, sivok, atiba boral gitsin hatta mumkunse borcu katlayan ama bir?ey becerememi? y?netimde gitsin feda dediler enkaz tak?m dediler borc 3 y?lda 350 milyon artm?? stat yapt?k diyorlar sponsorlar ve sat?lan localar? d???nce 300 milyon nereye gitti klubede bir boral oturuyor neden para veriyoruz belli de?il ? feda sezonunda borc azalt?l?p altyap? a??rl?kl? bir kadroyla ??ksad?k mesela sivok yerine at?n? oynat?l?p kazan?lsayd? yada olcay yerine frey oynat?lsayd? muhammet kiral?k gonderilmeseydi 10 da olsak ses etmezdim ama bunca borc yap?p bir s?r? be? para etmez adam doldurdular tak?ma

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Karab?k ma?? 55te Ersan sakatlan?yor , kul?bede Franco var ger?ek mevkisi stoper olan. Oyuna keyfi olarak Necip'i sokuyor stoper olarak. ?st ?ste 2 tane %100l?k pozisyon yakal?yor Karab?k bu dakikadan sonra G?nay a??l?p uzakla?t?r?yor. Sonra yine ayn? fotokopi gibi pozisyonda yine Necip adam?n? ka??r?p bu kez indiriyor at?l?yor. ??nk? kademe ve markaj anlay??? s?f?r Necip'te. ??nk? Necip stoper bilgisine sahip d?eil sadece ?n libero i?in gerekli sertli?i ve agresifli?i olan ba?ka bir?eyi olmayan bir oyuncu.

Neyse sonra Necip at?l?yor , bu kez mecburi olarak Demba'y? ??kar?p Franco'yu al?yor. B?ylece gol atma ?ans?n? da bitiriyor , kendi hatas? y?z?nden hem Be?ikta? 10 ki?i kal?yor , hem bo?una 2 oyuncu de?i?tirerek hamle ?ans?n? bitiriyor 30 dakika kala. Sonra Karab?k gol? buluyor , bu kez de ortasahan?n ba?lant? noktas? olan Tolgay'? ??kar?p Cenk'i al?yor , ??nk? Necip de?i?ikli?i y?z?nden i?ler sarpa sar?yor sonraki hamleler de hatalar takip ediyor mecburen. Cenk son saniyede o gol? atmasa zaten orada gidiyor ?ampiyonluk.

Halbuki inat?? olmasa , hatalar?ndan ders alan oyunu okuyabilen biri olsa , Ersan - Franco de?i?ikli?i yapar , belki eksik kalmaz ve bunun devam?nda Demba ve Tolgay'? ??karmak durumunda kalmaz ma?? erkenden kopar?rd?.

Bu sadece 1 ?rnek. Bili? malesef k?t? antren?rd?r , son 4 hafta kaybetti diyoruz da , asl?nda Bili? ?ok defa kaybetti ?ampiyonlu?u ?nceden , daha eski?ehir ma??nda.
                                Ben Bili? hata yapmaz demedim. Pektemek kollan?yor demesine kar?? ??kt?m. Ayr?ca Franco oynad??? bir ?ok ma?ta b?y?k ele?tiriler de ald? ilk ba?ta onu alsa o da arkaya at?lan toplarda Necip gibi yakalanabilirdi, sonu?ta h?zl? bir oyuncu de?il. Orada s?k?nt? tak?m?n sa?ma sapan ?ne ??kmas?yd? Necip in oyuna al?nmas? de?il. Sanki Necip yerine oyuna al?nacak Franco ?ok h?zl? bir oyuncu gibi bahsetmi?siniz. Bence Necip daha h?zl? hatta ona ra?men yeti?emiyor o pozisyonda ve do?ru bir hamleyle de adam? indiriyor asl?nda. Neyse konu sapt?. Bilic muhte?em hoca savunmas? yapm?yorum ben. Bu kollama muhabbetlerine kar??y?m. Her oyuncu belli seviyede oynam?? sezon boyunca. Son 3 ma?a bak?p yorum yap?l?yor bu yanl??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X