Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bence 100.y?ldan sonraki en oturakl? kadromuz. maalesef hocam?z gereksiz sekilde inatc? ve korkak.
    yapma h?seyin yapma
    bili? konusunda hakl?s?n ama kadro o kadar iyi de?il. ha bence de lige yeter, asl?nda b?t?n derbiler kazan?labilirdi, ama ben yine de be?ikta?'?ma yak??t?ram?yorum baz?lar?n?.
    ya abi yak??t?rma s?z konusu olunca tabi yak??t?ramad?klar?m?z var ama her b?lge i?in alternatifi olan bir kadromuz 100.y?ldan beri nezaman olmu??

kendin diyorsun lige rahatl?kla yeter diye. ama burada Bilice toz kondurmamak ad?na bu kadro ile bukadar laf?na hi? ama hi? kat?lm?yorum.

Bu cevab? verdi?im abi iyi bir forvetimiz olsa demi?te bizim zaten ?st klas bir forvetimiz, sa? a????m?z, orta alan?m?z, hatta defans?m?z var ama bunlar? haz?r tutacak bir teknik ekibimiz yok maalesef. (haz?r derken hem kafa olarak hem vucut olarak.)
    evet bence lige yeter, ama hem lig hem avrupa olunca yetmiyor i?te, resmen pert oldular.
    yine de dedi?im gibi daha kurnaz bir teknik direkt?r ile daha iyi bir yerde olurduk bence.

bu k?sm?n senle ilgisi yok ama yazarken akl?ma geldi yazay?m.
    baz? arkada?lar denizli ad? ge?ti?inde defansif futbol oynatmas?ndan gem vurmu?lar ?nceki sayfalarda, sanki bili? total futbol oynat?yor.

Yorum Yap

ben sadece ?unu s?yl?yorum, herkes ingiliz tak?mlar? ile olan ma?lardan bahsediyor, benim i?inse ?nemli de?il bunlar.
      bozuk saat bile g?nde iki kere do?ruyu g?sterir, senede 2-3 ma? bizden ?st?n tak?mlar? yenmemiz bir kriter de?il, kald? ki o ma?larda da ?yle ?st?n oynamad?k, biraz da futbol ?ans? yan?m?zda idi.
      ayr?ca avrupa ma?lar?na gerek bili?'in gerek fubolcular?n ayr? bir motivasyonla ??kt???n? kabul etmek gerek, hatta o kadar bokunu ??kard?lar ki brugge kar??s?na "biz istersek eleriz bunlar?" gibi bir kibirle ??k?p pert oldular.

y?netim kimi getirir bilemem, ba?kan olsam ben ?ok ?eyler yapar?m da olmadan s?ylemek istemem
      lakin, daha iyisini alamay?z diye kals?n dersek, o zaman ele?tirmememiz gerekir, ??nk? kabullenmi? oluruz.

b?t?n forum bana vuracak ama s?ylemezsem i?imde kal?r.
      Bu tak?m?n ba??nda y?lmaz vural olsayd?, tak?m puan cetvelinde ?u andakinden daha ?stte olurdu. yap?lanma gelecek filan gibi kriterlerle de?il de sadece bu y?lki lige g?re s?yl?yorum, yani demek istedi?im bili? bana g?re lige y?lmaz vural'?n yapabileceklerinden daha fazlas?n? katmad?, avrupa olay? farkl? olabilir, ona bir ?ey s?yleyemem.

son eklemek istedi?im ?u, tak?mda 8-9 tane be?ikta? ayar?nda olmayan oyuncu var, 3-4 transfer ?ok de?i?iklik yaratmaz, ancak bu 3-4 transfer ?ok iyi d?zeyde olursa olabilir, ona da y?netimin paras? da vizyonu da yetmez.

sonu?;
      bili? gitsin kals?n meselesinde de?ilim, ama arzu etti?imiz be?ikta? bili? ile gelmez, ne kadar dokundurursan dokundur. ama maddi d?zl??e ??kana kadar en iyisi budur kals?n dersek, rakiplerle ba?ar? skalam?z?n biraz daha a??lmas?n? da ya?l? g?zlerle izleriz.

bir de ekleme yapay?m. bana g?re bili?'ten daha ba?ar?l? olabilecek, ?enol g?ne?, ?ota gibi teknik direkt?rler var ama camia ister istemez oras? ayr? tabii.
      Sadece ?ngiliz tak?mlar? de?il ki abi zaten ilk devre boyunca tak?m g?zel m?cadele verdi Fb ma??, Bursa ma?? hari? ?o?u ma?ta ?st d?zey futbol oynamaya yak?nd?k. Di?er avrupa ma?lar?nda da k?t? de?ildik. ??nk? o zamanlar Demba bu form d?zeyinden ?ok daha iyiydi. Sosa oynad???nda fark?n? g?steriyordu. Olcay skora katk?da bulunabiliyordu. Zaten Be?ikta? skor elde edebilirse ve ileride top tutabilirse tak?m motivasyonu ma? i?erisinde y?kseliyor. ?kinci devre bu oyunculardaki d???? tak?m? ?ok etkiledi. Bu d?????n de Bilic in elinde olmayan y?nleri de var bunlar? ?ok?a kez tart??t?k. ?mkanlar bu kadar?na el veriyor ne yaz?k ki. ?ngiliz tak?mlar?na kar?? bask? ve stres olmadan oynanan g?zel oyun bana umut veriyor. ?ngiliz tak?mlar?na kar?? ?ansl?ysak, ligde de Fb ve Gs ye kar?? ?anss?zd?k a??k?as?. Motivasyon konusunda fb ve gs ye ayn? motivasyonu sa?layabilmemiz i?in stadyum ?nemli bir fakt?r. Tek galibiyet alabilsek o ba?arm?? olman?n hissiyat?yla ?st?m?zdeki stresi de atabiliriz. Ama olmad? i?te.

2. devrede de bir d???? ya??yoruz bariz bir ?ekilde. Oyuncularla alakal? bu durum daha ?ok. Oyuncular?n alternatifsiz olu?uyla ve baz? b?lgelerde zaafiyetlerin ?ok fazla a???a ??kmas?yla alakal?. Gol atamad?k?a savunmadaki zaafiyetimiz g?r?nmeye ba?lad?. Ve kaybetmeye ba?lad?k. Kadro kalitemiz burada ?ok belirleyici.

Daha iyisini getiremezsek kals?n diye bir ?ey yok tabi. Daha iyisini getirecek ortam ve ?artlar m?sait oldu?unda getirirsin. ?u an daha iyisini getiremiyorsan daha k?t?s?n? getirmenin Be?ikta? a faydas? nedir onu ??rene bilir miyim abicim ? Sa?ma de?il mi s?yledi?iniz.

Evet Y?lmaz Vural ve t?revleri ligde ba?ar? getirir ama ben b?yle k?sa vadeli d???nen bir kafa yap?s?nda de?ilim abi ne yaz?k ki. O i? i?in en uygunu Mustafa Denizli idi bence onu da kaybettik. ?imdi tekrar o yola d?nerseniz de al?nabilecek hoca yok ortada ne yaz?k ki.

15 milyon eurolara 3-4 ?ok iyi transfer yap?l?r abi o kadar da de?il abartmayal?m. G?khan T?re 4.5 a al?nd?

Arzu etti?imiz Be?ikta? Bilic ile gelmeyebilir ama Bilic ile 1 sene daha ge?irecek bir Be?ikta? di?er b?t?n ihtimallerden ?ok daha iyi seviyede olacakt?r. Sonras?nda gelebilecek do?ru hocayla da zirveye ula?acakt?r. benim g?r???m bu y?nde. Y?llar ?nceki Lyon felsefesi de diyebiliriz.

Yorum Yap

bence 100.y?ldan sonraki en oturakl? kadromuz. maalesef hocam?z gereksiz sekilde inatc? ve korkak.
        yapma h?seyin yapma
        bili? konusunda hakl?s?n ama kadro o kadar iyi de?il. ha bence de lige yeter, asl?nda b?t?n derbiler kazan?labilirdi, ama ben yine de be?ikta?'?ma yak??t?ram?yorum baz?lar?n?.
        ya abi yak??t?rma s?z konusu olunca tabi yak??t?ramad?klar?m?z var ama her b?lge i?in alternatifi olan bir kadromuz 100.y?ldan beri nezaman olmu??

kendin diyorsun lige rahatl?kla yeter diye. ama burada Bilice toz kondurmamak ad?na bu kadro ile bukadar laf?na hi? ama hi? kat?lm?yorum.

Bu cevab? verdi?im abi iyi bir forvetimiz olsa demi?te bizim zaten ?st klas bir forvetimiz, sa? a????m?z, orta alan?m?z, hatta defans?m?z var ama bunlar? haz?r tutacak bir teknik ekibimiz yok maalesef. (haz?r derken hem kafa olarak hem vucut olarak.)
        evet bence lige yeter, ama hem lig hem avrupa olunca yetmiyor i?te, resmen pert oldular.
        yine de dedi?im gibi daha kurnaz bir teknik direkt?r ile daha iyi bir yerde olurduk bence.

baz? arkada?lar denizli ad? ge?ti?inde defansif futbol oynatmas?ndan gem vurmu?lar ?nceki sayfalarda, sanki bili? total futbol oynat?yor.

Abi s?k?nt? defansif futbol oynat?p oynatmamak de?il. s?k?nt? hucumda bir varyasyonun takti?in yok.
        lucede defansif oynat?yordu ama hucum ad?na bircok varyasyonu vard?; keza denizlide ?yle; Herkesin arkas?na teneke ba?lay?p g?nderdi?i Samet hocan?n bile belli bir hucum felsefesi vard?.
        D?n fener mac?ndaki alvesin kars?lay??lar?n? izle adam her kafa topunu sol kanat ta? ?izgisine at?yor. ya top taca c?k?yor yada canere geliyor. bu cal???lm?? bir ?ey. bide bizim ersana bak ya allah diyip vuruyor topa.

Yorum Yap

As?l nokta da bu zaten. Milli ara da ?ok g?zel zamana denk geldi. E?er motivasyonu y?kseltebilirse Bilic (ki yapabilmesi gerek) Sosa Demba ve Olcay gibi oyuncular?n pozitif y?nde katk?lar?yla bu tak?m gs ve ts ma?? hari? kolay kolay puan kaybetmez. Hem seyahat olay? da bitti. ?o?u ma? istanbulda oynanacak. San?r?m ?u noktadan sonra o sadece ligde bu kadro ne yapabilir k?sm?n?n cevab?n? alaca??z.

Yorum Yap

Turgut abi tamam bu adamlar futboldan para kazanan adamlar ama kar??lar?ndakiler de fasulye alm?yor. ?stelik bizimkiler 1 al?yorsa onlar 2 al?yor.
            Hepimiz ?zg?n?z. Ben sefer ?ok inan?yordum kazanaca??m?za. Yapmad???m totem kalmad?. Ama olmad?.
            Dedi?im gibi 9 hafta sonra bu kul?b?n kararvericileri oturur, de?erlendirmeyi yapar. Bize de sayg? duymak kal?r.
            O zamana kadar da herkes g?revini fazlas? ile yapmal?...

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ederle paraylad?r bu i?ler. Kimse hayat?n hi? bir alan?nda paras?n? bo?una harcamaz.
              Misal, Akhisar bir kez FB'yi yener ama ligin kalan?nda k?me m?cadelesi verir.
              Ben "FB bizden pahal? bir kadro, o zaman sahaya ??kmayal?m, verelim 3 puan? d?nelim" demiyorum. Sadece ma??n favorisi Fener. "bizim daha iyi kadromuz" filan hikaye demek i?in o listeyi verdim.
              Yok Fener k?t?ym?? (1 hafta dinlenmi? tak?m aniden k?t? olmaya karar vermi?, durup dururken); 5 pozisyon yetmezmi? 15 pozisyona girmemiz laz?mm?? falan, hep taban? olmayan tespitler, beklentiler.
              O anlamda payla?t?m.
              Bu tak?m ?ampiyonluk yar???n? hem kendinden k?ymetli, hem de daha iyi ko?ullarda bulunan rakipleri ile yap?yor, g?r?n istedim.
              Ha hep s?yledi?im gibi, Bili?'ten memnun olmayan tak?m?n ?ampiyonluk ?ans? bitti?inde (matematiksel) a?ar hoca ba?l???n? kimi istiyorsa yazar.
              O saate kadar da kimse kusura bakmas?n Olimpiyattan evi minib?sle 2 saat tutuyor diye kimsenin oyuncuyu, hocay? sa?ma sapan anlarda protesto hakk? yok. Matematik bitti demeden bu i? bitmez. Be?ikta? da ?L kat?l?m?ndan alaca?? muhtemelen 20-30 milyon Euroyu reddedecek, taraftar?n egosuna kurban edecek durumda de?il. Yar?n ?b?r g?n 5-10 artisin gaza gelip sahaya atlay?p bu tak?m? s?k?nt?ya sokabilece?ini bildi?imden bunlar? s?yl?yorum.
              FB ve GS'nin istedi?i "Be?ikta? aradan ??ks?n, biz ba?ba?a g?t?relim" i?ine destek olmak isteyen varsa da kendi bilir...

?u an stad ve Apturaim'in ba?lant?lar? hari? ?artlar e?it. T?m g??, motivasyon lige.
              ?imdi ?uvallayacaklar?n? sanm?yorum. En az?ndan ?u anda bir ?ans? da hak ediyorlar.
              evet ama bence dinlenmi? olmak gibi bir mazeret yok, b?t?n i?leri spor yapmak olan insanlar?n spordan yorulmas? bana anlams?z geliyor.
              ayr?ca ?ampiyonlar liginden 20-30 milyon ? gibi bir para gelmiyor, abart?l?yor rakamlar.
              ?ampiyonlar ligine direk kat?l?rsan (?n eleme oynamadan), ?lkenden giden tek tak?msan ve gruplardan da ??karsan alaca??n para 15-16 milyon ?.
              daha ileri gidersen yay?n gelirleri nedeni ile bu gelir art?yor elbette.

neyse, k?saca sen hakl?ysan gs derbisinde g?zel bir galibiyet bizi bekliyor, bekleyip g?relim, sonras?nda tekrar konu?uruz.

hafta i?i ma? yapmak sorun de?il olmamas? laz?mda , bizi bence evsahibi oldu?umuz ma?lar da da ankaraya gitmek bozdu. evsahibi oldu?un ma?ta 11 de evde gece 2 de evde olacaks?n (iyi ihtimal hatta 3) sanki deplasmandan d?n?yorsun

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

As?l nokta da bu zaten. Milli ara da ?ok g?zel zamana denk geldi. E?er motivasyonu y?kseltebilirse Bilic (ki yapabilmesi gerek) Sosa Demba ve Olcay gibi oyuncular?n pozitif y?nde katk?lar?yla bu tak?m gs ve ts ma?? hari? kolay kolay puan kaybetmez. Hem seyahat olay? da bitti. ?o?u ma? istanbulda oynanacak. San?r?m ?u noktadan sonra o sadece ligde bu kadro ne yapabilir k?sm?n?n cevab?n? alaca??z.

aynen Onur bekleyip g?rece?iz.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ederle paraylad?r bu i?ler. Kimse hayat?n hi? bir alan?nda paras?n? bo?una harcamaz.
                  Ben "FB bizden pahal? bir kadro, o zaman sahaya ??kmayal?m, verelim 3 puan? d?nelim" demiyorum. Sadece ma??n favorisi Fener. "bizim daha iyi kadromuz" filan hikaye demek i?in o listeyi verdim.
                  Yok Fener k?t?ym?? (1 hafta dinlenmi? tak?m aniden k?t? olmaya karar vermi?, durup dururken); 5 pozisyon yetmezmi? 15 pozisyona girmemiz laz?mm?? falan, hep taban? olmayan tespitler, beklentiler.
                  O anlamda payla?t?m.
                  Bu tak?m ?ampiyonluk yar???n? hem kendinden k?ymetli, hem de daha iyi ko?ullarda bulunan rakipleri ile yap?yor, g?r?n istedim.
                  Ha hep s?yledi?im gibi, Bili?'ten memnun olmayan tak?m?n ?ampiyonluk ?ans? bitti?inde (matematiksel) a?ar hoca ba?l???n? kimi istiyorsa yazar.
                  O saate kadar da kimse kusura bakmas?n Olimpiyattan evi minib?sle 2 saat tutuyor diye kimsenin oyuncuyu, hocay? sa?ma sapan anlarda protesto hakk? yok. Matematik bitti demeden bu i? bitmez. Be?ikta? da ?L kat?l?m?ndan alaca?? muhtemelen 20-30 milyon Euroyu reddedecek, taraftar?n egosuna kurban edecek durumda de?il. Yar?n ?b?r g?n 5-10 artisin gaza gelip sahaya atlay?p bu tak?m? s?k?nt?ya sokabilece?ini bildi?imden bunlar? s?yl?yorum.
                  FB ve GS'nin istedi?i "Be?ikta? aradan ??ks?n, biz ba?ba?a g?t?relim" i?ine destek olmak isteyen varsa da kendi bilir...

?u an stad ve Apturaim'in ba?lant?lar? hari? ?artlar e?it. T?m g??, motivasyon lige.
                  ?imdi ?uvallayacaklar?n? sanm?yorum. En az?ndan ?u anda bir ?ans? da hak ediyorlar.
                  Okan
                  zaten Derb?ler?n y?zde 80n?n? kadrosu guclu olan kazan?r bu hep boyled?r
                  hang? derb?y? daha g??s?z kadro hoca etk?s?yle kazanm??
                  el?nde alex hag? sergen g?b? adamlar olur o zay?f kadro c?dd? savunmayla defans organizasyonuyla al?r veya berabere kal?r ba?ka turlusunu ben gormed?m
                  1-2 tane de cok bala al?nan vard?r gs-fb Johnsonun att??? mac g?b?
                  Ruh ikizim

Yorum Yap

Hocam ?n?nde 15 g?n var dinlen ve salim kafayla ?u ligi bize getir Allah?n? seviyosan

Yorum Yap

O anlamda payla?t?m.

10 numara tespit, her kelimesine katiliyorum.

Yorum Yap

onu bunu b?rakal?m turkiyede bi?eyler yapmak istiyorsaniz kadroda ve ya yonetimde veya menejerlikte bi tane k?pek olacak yoksa turkiyede hi? bir ?ey olamazs?n?z bu net

Yorum Yap

Evet hoca kald? 9 ma?.Elimizde ligden ba?ka bir?ey kalmad?.Kalan ma?larda sava?an, kazanmak i?in her?eyi yapan bir tak?m g?rmezsek e?er
                          senin burda kalman i?in hi?bir sebep kalmaz art?k.

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            hafta i?i ma? yapmak sorun de?il olmamas? laz?mda , bizi bence evsahibi oldu?umuz ma?lar da da ankaraya gitmek bozdu. evsahibi oldu?un ma?ta 11 de evde gece 2 de evde olacaks?n (iyi ihtimal hatta 3) sanki deplasmandan d?n?yorsun
                            evet, yolculuklar ?ok yorucu oluyor, o k?sm?na hak veriyorum.

Yorum Yap

?yi bir hoca getireceksek iyi bir tak?m kurmal?y?z.

Sergen falan diyenleri fm d?nyas?ndan ??kmaya davet ediyorum.

Yorum Yap

Bilic gidecekse Schuster gelsin yoksa bilicle devam...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X