Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Okan ?ahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Necip nedir ya??lk 18'e giremeyecek adam? T?rkiye'nin en zorlu deplasmanlar?ndan birinde 11'de ??kartmak...

Hata Hocam...Kusura bakma hala bu i?i ??renememi?sin.Belki haddime de?il ama hakikaten ??renememi?sin.

Neyse seviyoruz yine de seni.
    Liverpool ma??nda el mahkum o oynayacak,ersan cezal? milo sakat, sivok kafada bitirdi tak?m?,

Liverpool nokta santrafor oynasa at?n? diyece?iz ama geriden h?zl? i?eri kat eden adamlar? var sadece at?nc?n yan?ndan yan?ndan ge?ecekler elde kalan tek adam necip

?imdi franco ersan oynasak bu ma?ta liverpoola neciple ??ksak s?f?r tecr?be ile ??kacak.
    Ben art?k Necip'ten b?kt?m abi.Tahamm?l edemiyorum.?lk ??kt??? zamanlar da kaybedersek Necip'le kaybedelim diyordum tecr?be olur falan filan ama Necip'le kaybetmekten b?kt?m.Ne pahas?na olursa olsun At?n? oynas?n art?k.Zaten Pedro'da Ersan'da g?ven vermiyor At?n?'ta en az onlar kadar oynar.Elo?lu kazma Semih'i parlat?p Milli Tak?ma sokuyor biz hala ?rgattan patron yapma sevdas?nday?z.

Yorum Yap

bug?n G?ntekin Onay m?kemmel yazm??, harfiyen kat?l?yorum Bilic hakk?ndaki yorum ve tespitlerine, bu sene ge?ti gelecek sene ge? kalmamak ad?na ?imdiden ?al??malara ba?lamal? y?netim..

Yorum Yap

Bilic d?n hatal?yd? evet ama uzun y?llar kalmal? daha 2. Y?l? bir Gordon Milne olmamas? i?in hi?bir sebep yok..?stelik stadsiz bu durumday?z..

Yorum Yap

hocan?n art?k derbileri kazanmas? ?art oldu aksi halde ?amp?yonluk yalan onu b?rak 2. olarak cl bile yalan . nekadar iyi oynarsak oynayal?m gerek hakemler gerek lobiler gerekse evimizin olmamas? elimizi ba?lar bilic hocan?n yap?ca?? tek ?ey derbiler bak?n gs ?erefsizi iki derbi yuzunden ?uan hala potada

Yorum Yap

Aslı Aykut Sabuncu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Aykut Sabuncu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            hocam necip, olcay ve veliyi art?k kesme vaktin geldide ge?iyor
            necip kendi mevkisinde bile oynayamazken onu stopere koyman?n mant??? nedir?
            Kendi sonunu haz?rl?yorsun bence.
            veli'yi bu listeye koymam, olmad???nda tak?m?n d?zeni bile bozuluyor. ama yan?na ismail, motta, serdar, mustafa vs. gibi isimler eklerim. (kesmek de?il, kul?pten g?nderilmek ad?na)
            a?abey dediklerin isimlerde hakl?s?n
            ama veli bence d???n?lmesi gereken bir isim
            kesinlikle 11 oyuncusu de?il
            zaman?nda kleberson, ernst gibi isimlerin oynad??? b?lgede ne yaparsa yaps?n yetersiz
            ko?maktan ba?ka bir + 's? yok maalesef.
            yan?ndaki adama pas atarken inan tv ba??nda ben yoruluyorum futbol bu kadar zor de?il
            Veli'nin ad? ??km??, eskisi gibi de?il, kendini bu kadar geli?tirebilen bir adam? ben g?ndermem.
            Ko?maktan ba?ka art?s?n? olmad??? ma?larda g?r?yorum, oynarken kendini parlatmayan bir oyuncu ama yoklu?u ?ok ?eyi g?t?r?yor.
            Bili? ne zaman ki nerede oldu?unun fark?na var?r; i?te o zaman bu tak?m oynar, transferler bize veli'yi bile g?remeyecek ?ekilde yap?l?r.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Kupa ma?lar?nda rotasyon yapmay?p bu ma?ta yapman olmad?,

Gen? ?ocuk bunlar, al??s?nlar haftada 2 ma?a. Oynat boyuna.

?u O?uzhan'? da kes art?k.
              Ben hocan?n Liverpool ma?? ?ncesi bir?eyler denemeye ?al??t???n? d???n?yorum. Bu kadro ve 2. Yar?daki ?ablonun sebebi buydu bence.

Yorum Yap

Aslı Furkan Erdem Persembe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hocan?n Liverpool ma?? ?ncesi bir?eyler denemeye ?al??t???n? d???n?yorum. Bu kadro ve 2. Yar?daki ?ablonun sebebi buydu bence.
                Liverpool ma??n?n ?ablonu buysa, temizinden 5 tane yeriz, rahatlar?z

Yorum Yap

Liverpool'u eleme ihtimalimiz s?f?rken yapt??? bu rotasyon y?z?nden ?ampiyonluk gitti.

Eski?ehir ma??n?n ba?l???ndaki ilk yaz?lara bak?n, hemen herkes rotasyonlu kadro yazm?? ben de "Allah'tan Bilic sizin gibi d???nm?yor" demi?tim. Yan?lm???m, Bilic resmen bu ma?ta ?ampiyonlu?u verdi.

Zaten Fb ve Gs ile oynayaca??m?z 2 derbiden de puan alma ihtimalimiz yok. ?ampiyon olmak i?in tek ?ans?m?z kalan ma?lar? kazanmakt?. Art?k ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Aslı Furkan Erdem Persembe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu ma? deneme yap?lacak ma? de?ildi ama i?te

Yorum Yap

Her zaman severim, desteklerim ama d?nk? ma? i?in savunulacak bir y?n yok.

Hocan?n hatas? y?z?nden kaybettik ma??. Rotasyon ma?? de?ildi ayr?ca neden Liverpool'dan direkt Eski?ehir'e u?ulmad? da tak?m?n ?ilesi katland?.

?u anda s?zle?meli oyuncumuz olan, duran top h?cumunda kilit oyunculardan olan Tomas Sivok nerde?

Herkesin be?endi?i Cenk Tosun'?n aya?? m? k?r?ld? da bir aydan fazla s?redir yok?

Rotasyona sokulan Pedro Franco neden yedek de?il de 18 d????

Ceza sahas?nda kalabal?k olam?yoruz. Buna neden bir ??z?m bulunmuyor?

Rotasyon ma??nda da ilk 11 oynamayacaksa Tolgay Arslan neden al?nd??

Kupada bile rotasyon yap?lmad? da neden bu ma?ta yap?ld??

Yorum Yap

ma?? izleyemedim, liverpooldan ancak d?nd?k.

dembabay?, t?reyi, atibay? sadece liverpool ma?? d???nerek oynatmad?ysa bizden bir cac?k olmaz.

?ok kritik bir 3 puan verdik.

Yorum Yap

Aslı Erman Demirkol tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ma?? izleyemedim, liverpooldan ancak d?nd?k.

dembabay?, t?reyi, atibay? sadece liverpool ma?? d???nerek oynatmad?ysa bizden bir cac?k olmaz.

?ok kritik bir 3 puan verdik.
                          ba ma? ?ncesi ?s?n?rken a?r? hissetmi? o y?zden oynamad?, t?re ve atiba liverpool ma?? i?in oynat?lmad?. var gerisini sen d???n abi

Yorum Yap

bu ma?ta bilic'in hata yapt???n? d???n?yorum.

tolgay diye bir adam ald?k, oynad??? k?s?tl? s?rede bile faydal? olaca??n? g?sterdi, rotasyon yapacaksak niye bu adamla ba?lamad?k?
                            necip her oynad??? ma?ta bizi yak?yor, bunun yerine neden at?n? gibi her ma? ?ok iyi oynayan biri oynamad?, ya da sivok neden oynat?lmaz?
                            haftalard?r sahada olup olmad??? belli olmayan olcay niye her ma? 11 de ba?l?yor?
                            cenk tosun iyile?emedi mi daha bilmiyorum, heralde iyile?medi ki att??? golden ?ok sakatl?k ge?iren pekteme?e mecbur kald?k.

bu ma? ?ok ?nemliydi, ama kaybettik. hocan?n hatalar? bence var, ama esas sorun kadromuzun yetersizli?i. sene ba??nda s?yledi?imizde 3 kulvar? kald?ramay?z dedi?imizde "hep k?t? konu?uyor" olduk.

bu ma? nazar olsun diyelim, oyunculara da hocaya da y?klenmeye gerek yok. telafi ederler in?allah.
                            kald? ki bilic'e isyan edenler oluyor, bu adam gitse gelecek hoca en fazla ziya do?an, samet aybaba veya o t?revde biri olur. bu da unutulmas?n.
                            s?yledi?imden k?t? biri gelecek diye bilic'e y?klenilmesin dedi?im d???n?lmesin, ben bilic'e hatalar?na ra?men g?veniyorum.

Yorum Yap

Hocam?z?n eksi?i kupa ma?lar?nda yapmas? gereken denemeleri/rotasyonlar?
                              lig ma?lar?nda yapmak istemesidir. D?nk? ma?ta At?n? ?n forvet oynama
                              ihtimali konu?uluyor ise s?z?n bitti?i yerdeyiz.

Yorum Yap

Slaven Hoca kararsiz, ne istedigini inanin kendisi de bilmiyor.
                                3 muhtemel hedeften en ulasilabilir hedef Tr kupasini angarya gordu, e eleniyorsun, cik elen o zaman komple Oguzlar, Eslemler, Ba'yi Tore'yi niye getiriyorsun Kayseri'ye, skor 1-0 olunca oyuna aliyorsun, tek pozisyonun dakika 90 da Ba ile. Istiyor musun istemiyor musun?
                                1-0 yenilmeyip 0-0 ya da 1-1 bile donsen Anfield Road'tan dunku Es Es macinda Tore, Ba, Atiba, Franco oynar hoca, neyin kafasi bu anlamadim. Zaten derbilerde gidip yine yenileceksin, bizi bu umutsuzluga iten sensin, cunku onceki derbilerden referans sensin, korkak mentalitenle beklerine hep ''easy'' diyip ileri cikarmaman, topu rakibe vermen, geride Buffon, Thuram, Cannavaro, Nesta, Zambrotta var ya, savunacak yani akli sira, bulursa da kontra yapicak. Benim umudum tukendi sana, Persembe gunu Uefa'dan eleneceksin ve 2 derbiyi de kazanamayip 3. olacaksin.
                                Senin icin 5 mac soylemistim, bir Bursa, 2 Liverpool, 1 Fb, 1 Gs.
                                Diger Anadolu maclarini kazanacagini dusunerekten demistim ama dunku maglubiyetle sen ligi de bitirdin, Kayseri Erciyes skandali, 2-1 den 3-4 dakikada mac veren, Fb macina inatla Necip yetersizi ile sag bekte baslayip bizi yenilgiye iten, rakibinin hocasi kovulup, daha da karisip lige havlu atacakken, Ismail Kartal'dan hoca yaratan, Gs'yi 4 lemeyen kalmamis, sen ayni tarifeyi uygulayacakken, topu rakibe verip maglup olman, sacma bir anlayis ve 1 puan mentaliten benim ve bir cok insanin sana olan inancini ve saygisini bitirdin.
                                Liverpool'dan ilk golu ilk yari bulursa en az 3 gol yiyecegimizi dusunuyorum. Demoralize olduktan sonra da ligde en fazla 3 mac kazaniriz, Balikesir, Konya, Karabuk falan. Bir suru saglam deplasman var ama sen dun sezonu bitirmeyi sectin, sanki Liverpool'u 3 leyecek.
                                Sezonun en kotu takimlari senin sayende bize Atletico Madrid kesildi, Gs ve Es Es.
                                Sezon sonu West Ham tarzi takimlara gidecegini dusunuyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X