Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu kul?pten ayr?ld???nda h?ng?r h?ng?r a?lar?m herhalde.

Yorum Yap

Hep bizimle kal

Yorum Yap

Comandanteeeee

Yorum Yap

Gidersen a?lar?m lan. Ciddi diyorum. ?stikrar i?in kal, ba?ar? i?in kal, ?u kahpe ligde tek adam oldu?unu g?stermek i?in kal.

Yorum Yap

Bili? eseri bu tak?m son 2 dk 18 yas?nda oyuncu giriyorsa bu senin eserin...! Arkanda taraftar var Y?netim var hoca bu sene ?ampiyonuz...!
            https://vine.co/v/O6bmzirEgle

Yorum Yap

Senden bir, iki kotu macla vazgecmedik vazgecmeyecegiz hocam cunku bize boyle geceleri yasatabilen gercek bir ADAM sin sen. Sonuna kadar seninleyiz yeni stadimizda bu cocuklar geleni geceni samar oglani yaparken kenarda sen olacaksin.

Yorum Yap

Yorum Yap

Tak?m?n ozguvenini ?yle tavan yapt?rd?n ki hocam S.Kurtulu?tan,Kerime,C.Tosundan,Pedroya,At?n?a,G.T oreye...kadar daha ?nce oynamad?klar? kadar inan?lmaz oynuyorlar,daha ?nceleri yapamad?klar?n? ?imdi ?ok rahat yap?yorlar.Resmen ?a??rarak ve keyiflenerek izliyorum...

Yorum Yap

Abim olsa bu kadar severdim heralde. Hep bizle kal be hocam

Yorum Yap

S?rf bu adam gol sevinci ya?as?n diye bile Gol at?l?r la

Yorum Yap

?ok formda.

Yorum Yap

?nder ?zen'e selam ?akarak adaml???n? bir kez daha g?sterdin hocam.Bu tak?ma inan?lmaz yak???yorsun...

Yorum Yap

Slaven Bilic: "Bug?n kazanmay? tamam?yla hak ettik. Burdan ?nder ?zen'e de selamlar s?yl?yorum. Bu tak?m onun da eseri."

Yorum Yap

Adam?n dibi adam?n has?.

Herseyin en g?zelini hakediyorsun hocam.

Hep bizimle kal!!! 🏁🏁🏁📢📢📢

Yorum Yap

?ok g?zel adams?n ?ok b?y?k hocas?n. Allah ba??m?zdan eksik etmesin. ?m?r boyu bizimle ol hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X