Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ahh be hocam, b?yle olmayacakt? be

Yorum Yap

Aglatcak yemin ederim sanki karde?im konu?uyor

Yorum Yap

Bili? "Hakemler kas?tl? hata yapmad?." Hadi can?m g?le g?le ya valla g?le g?le.

Yorum Yap

?leride kazanaca??n ba?ar?lar?nla nam sal?p b?y?yeceksin ve bir g?n Be?ikta?'a geri d?neceksin B?L?C..

Daha ?ok gen?sin.. Bu asla veda de?il..

Yorum Yap

Aslı Onur Aygunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Okan Karcan,
            S?yledikleriniz ?ok do?ru tespitler.
            Ancak ?u da var ki ben Slaven Bili?'in o ma?larda tamamen kendi avrupa piyasas?n?
            garanti alt?na almak,bir g?n premier lige tekrar d?nebilme ihtimalini s?cak tutmak
            ve ingiliz tak?mlar? taraf?ndan g?z ?n?nde kalmak ad?na tak?m? ve kendisini ?zel haz?rlad???n?
            d???n?yorum.
            Maalesef ?zellikle ligin 2.yar?s?ndaki ma?larda o motivasyonun 3 te 1 ini g?remedik.
            Zaten ben ve benim gibi d???nen insanlar?n en ayar oldu?u k?s?m budur..
            Kendisinin katk?lar? tart???lmaz ve inkar edilemez.
            ?stikrar sa?layamad? ve d????? engelleyemedi.
            Bu y?zden bazen gitmek yeni ba?lang??lar?n ?n?n? a?makt?r.
            Umar?m herkes i?in hay?rl? olur.
            Yani Bili?'in tak?m? istedi?i zaman 10 numara haz?rlayabilme gibi bir becerisi var bunu ?ngiliz tak?mlar? ile oynarken farkedilmek ad?na kullanabiliyor ama misal UEFA finaline ??k?p daha da dikkat ?ekme veya ligi ?ampiyon bitirip de "bak?n ben kul?p tak?mlar? ile de ba?arabiliyorum" deme ?ans? varken bu ?zelli?ini kullanmad? m? demek istiyorsunuz?

?u "?ngiliz hayranl???" saplant?s? neden olu?mu? bilemiyorum ama do?rudur ben de Teknik Direkt?r olsam ben de Premier Lig'de ?al??mak isterim ama hi? bir Teknik Direkt?r kazanma gibi bir motivasyonu varken bunu "?u ma? kullanay?m, bu ma? gerek yok" diye se?mez...

??i d??? bir; haks?zken haks?zl???n? a??k a??k itiraf etmi? bir adama b?yle "sabotaj"a do?ru kayan tespitler yapman?z bana g?re do?ru bir ?ey de?il ama yine de siz bilirsiniz...

Yorum Yap

Yolun a??k olsun be hocam, a?latacaks?n vala

Yorum Yap

?ok istedik ama olmad?. Umar?m haketti?in ba?ar?lar? yakalars?n. Yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Ke?ke ba?ar?l? olup uzun y?llar kalsayd?; ama olmad?. K?sa vadede olmayacakt? da. Belki kendisini geli?tirir ileride tekrar d?ner.

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    tek kusuru pektemek ve olcay idi.. eger bu ikisi olmasa idi belki ?ampiyonduk.. belki uzun seneler kalacakt?.. ba?kan olsam bu ikisini de g?nderirim.. pektemek o bombo? pozisyonda akhisara gol yapsa belki bambaska yerde olacakt?k..
                    Olcay olmasayd? belki ?ampiyonluk yar???nda bile olamayacakt?n karde?im, o konuda haks?zl?k yapmay?n sene ba?? neredeyse b?t?n puanlar? Olcay ?n ma?ta att??? tek gollerle kazand?n. ?yle bo? kale falan goller de de?ildi a??k?as?. Mustafa n?n da ald??? puanlar var.

Bence tek hatas? camian?n b?yle b?y?k beklentiler i?erisine girebilece?ini tahmin etmeyip, y?netime transfer konusunda bask? yapmamas?d?r. Be?ikta? ? bu ?e?it bir beklentiye genel tavra bakarsak kendisi soktu ama bunun gerekleri i?in y?netime bask?y? kuramad?. Sene ba?? bu kadro a??k ara ?ampiyon olur falan diyen yoktu, ya da avrupada liverpool u eleriz tottenham?n ?n?nde lider bitiririz diyen. Varsa da en fazla 1-2 ki?idir ?u forumdan onlar da tak?ma olan inanc?ndan de?il forman?n b?y?kl???nden falan bahsedip demi?lerdir bunu, ya tutarsa hesab?.

Yorum Yap

Sinerji olarak m?kmemmel bir hoca ama taktiksel olarak burun fark?yla geri kalmas?ndan dolay? olmad?...?ok isterdik...G?le g?le hocam

Yorum Yap

?u tak?mda ba?ar?l? olmas?n? en ?ok istedi?im insanlardan biriydi ama olamad?.
                        ba?ar?s?z bir Bili? gidiyor.

evet bizim karakterimize uyan, sevilen, sayg? duyulan, pop?ler, karizmatik bir adam
                        ama ba?ar?s?z bir Bili? gidiyor.

bu kadar abart?lmas? bu y?zden bana sa?ma geliyor.
                        ??nk? ba?ar?s?z bir Bili? gidiyor.

Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek.
                        O y?zden gitsin diyenlere k?zmak gereksiz.

Yorum Yap

Yine b?t?n moralim bozuldu.
                          Hep biz mi ?z?lece?iz?

Yorum Yap

Olmasayd? sonumuz b?yle be Commandante

Yorum Yap

BJK TV'de mar?la beraber g?zya?lar?m d?k?l?verdi arkada? ya. Olmasayd? sonumuz b?yle be hocam

Yorum Yap

?u ?ekilde yollar?n ayr?lmas? beni mutlu etti. Kesinlikle yak??an yap?ld?.

Adam gibi geldin adam gibi gidiyorsun.

Yolun a??k olsun. Biz iyi insanlar? unutmay?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X