Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

O?uzhan,Kerim gibi adamlar? bir kalemde silmesini ve en zorlu d?nemlerde yararlanmamas?n? affedemiyorum. Gidece?i yerde de fazla kalaca??n? d???nm?yorum. T?pk? di?er hocalar gibi ?al??t? ve paras?n? ald?. Bize uzak ol ?n?allah yollar?m?z bir daha kesi?mez.

Yorum Yap

her ne kadar seni sevsemde o milli ma?ta ' ulan ?u hoca bizde olayd? ' diye i? ?ektiysemde her ad?n an?ld???nda akl?ma k?t? finishlerin inad?n ve ozi frei cenk pedro gibi gen?lere bi?ey verememi? olman gelecek akl?ma be hocam

Yorum Yap

Sampiyon olsan kalacakmiydin acaba hoca bilic yolun acik olsun ingiliz asigi

Yorum Yap

Ben seni sevdim hocam in?allah b?y?k ba?ar?lar?n olur.

Yorum Yap

Hocam?z? ve 7 y?ld?r bu tak?ma emek veren sivok vedas?z m? g?ndericez

Yorum Yap

G?rev s?resince elinden gelenin en fazlas?n? yapt???n? inand???m Bili?'e te?ekk?r ederim.
              Be?ikta? deneyimi onun i?in iyi bir tecr?be olmu?tur ve hatalar?n? g?stermi?tir; dersler ??karacakt?r ama bizim i?in ayn? tahmini yapam?yorum...

Yeni sezonda O?uzhan, Kerim, Cenk gibi yeteneklerimizi g?r?r?z ve bu arkada?lar geli?ime a??k ve m?saitlerdi de sorun Bili?'te miydi diye g?rebiliriz.
              Mesela O?uzhan'a Aybaba da bir ?ey katamam?? hatta k?reltmi?ti. S?ra Bili?'teydi...

Yine yeni sezonda ligi de g?r?r?z.
              Ve eminim yine sakatl?k hari? hemen hi? 80. dakika ?ncesi oyundan ??kar?lmam??; oyundan ??kt??? hemen her ma?ta oyundan ??kt??? dakikada ya ma?lup ya beraber oldu?umuz oyuncunun ilk 80 dakikada yapamad?klar?n? son 10 dakikada yapaca?? gibi ?a?maz bir ger?eklik ?zerinden hocam?z? ele?tiririz.
              Kendi fikirlerimizi ba?kalar?na kabul ettiremedi?imiz i?in i?imizdeki siniri ve nefreti adam gibi g?revini yapmaya ?al??an; bir sayg?s?zl?k bir terbiyesizlik yapmam??; bir ka? radikal fenerli hari? t?m T?rkiye'nin sayg? duydu?u; g?revden ayr?l?rken son s?z? "ben art?k fanatik bir Be?ikta?'l?y?m" olan hocam?za laf sokarak d??a vururuz.
              Son 13 sezonunun 3 tanesi hari? tamam?n? 3. ve daha a?a??da bitirmi? tak?m?n sorunlar?n?n Teknik Adam de?i?ikli?i ile de?il rekabetin kurallar?na uymak ile ??z?lebilece?i ger?e?ini yine g?remeyiz.
              "ya banane hakem hatas?ndan; ben onun yanl??lar?na bak?yorum" "stad yoksa neymi? can?m" "b?t?e nedir ki? bug?n var yar?n yok" gibi futbol oyununun ana fakt?rlerini futboldan ayr? ?eylermi? gibi ayr? bir tarafa koyup hoca de?erlendirmesi yapar?z.

Bili? bizimle de?il biz Bili? ile s?zle?me iptal etti?imiz i?in nereye gidiyor oldu?u beni hi? ilgilendirmez. Nereye giderse gitsin yolu a??k olsun...

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                G?rev s?resince elinden gelenin en fazlas?n? yapt???n? inand???m Bili?'e te?ekk?r ederim.
                Be?ikta? deneyimi onun i?in iyi bir tecr?be olmu?tur ve hatalar?n? g?stermi?tir; dersler ??karacakt?r ama bizim i?in ayn? tahmini yapam?yorum...

Yeni sezonda O?uzhan, Kerim, Cenk gibi yeteneklerimizi g?r?r?z ve bu arkada?lar geli?ime a??k ve m?saitlerdi de sorun Bili?'te miydi diye g?rebiliriz.
                Mesela O?uzhan'a Aybaba da bir ?ey katamam?? hatta k?reltmi?ti. S?ra Bili?'teydi...

Ve eminim yine sakatl?k hari? hemen hi? 80. dakika ?ncesi oyundan ??kar?lmam??; oyundan ??kt??? hemen her ma?ta oyundan ??kt??? dakikada ya ma?lup ya beraber oldu?umuz oyuncunun ilk 80 dakikada yapamad?klar?n? son 10 dakikada yapaca?? gibi ?a?maz bir ger?eklik ?zerinden hocam?z? ele?tiririz.
                Kendi fikirlerimizi ba?kalar?na kabul ettiremedi?imiz i?in i?imizdeki siniri ve nefreti adam gibi g?revini yapmaya ?al??an; bir sayg?s?zl?k bir terbiyesizlik yapmam??; bir ka? radikal fenerli hari? t?m T?rkiye'nin sayg? duydu?u; g?revden ayr?l?rken son s?z? "ben art?k fanatik bir Be?ikta?'l?y?m" olan hocam?za laf sokarak d??a vururuz.
                Son 13 sezonunun 3 tanesi hari? tamam?n? 3. ve daha a?a??da bitirmi? tak?m?n sorunlar?n?n Teknik Adam de?i?ikli?i ile de?il rekabetin kurallar?na uymak ile ??z?lebilece?i ger?e?ini yine g?remeyiz.
                "ya banane hakem hatas?ndan; ben onun yanl??lar?na bak?yorum" "stad yoksa neymi? can?m" "b?t?e nedir ki? bug?n var yar?n yok" gibi futbol oyununun ana fakt?rlerini futboldan ayr? ?eylermi? gibi ayr? bir tarafa koyup hoca de?erlendirmesi yapar?z.

Bili? bizimle de?il biz Bili? ile s?zle?me iptal etti?imiz i?in nereye gidiyor oldu?u beni hi? ilgilendirmez. Nereye giderse gitsin yolu a??k olsun...
                Okan,
                aybaba kime ne katm?? ki o?uzhan'a katacak? Bu nas?l bir de?erlendirmedir? Senin gibi akl? ba??nda birinin bunu yazmas?n? ?ok yad?rgad?m.
                duygusal konu?malar?n g?zel olmu?, ama bir teknik direkt?r?n ger?ek g?revi nedir anlamad???m?z s?rece biz ancak bunlara bakar?z.
                malesef futbolcu se?meyi ?ok beceremedi?imiz gibi teknik direkt?r se?meyi de beceremiyoruz, herkes bu i?i yapabilir mant??? bizi son sezonlarda bu ba?ar?s?zl??a mahkum etti.

Yorum Yap

Aslı Ozgur Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Burda bilic e sallayanlar?n ?ok de?il 6 ay sonra g?rece?iz.
                  Gelecek ki?iye g?re de?i?ir ama ben sanm?yorum. ?n?aallah seneye ?ampiyon olaca??z.
                  Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
                  Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...

sen menemeni felan kar??t?rma bilicin bu sezonuna bakarsak derbide bir gol att?r?p, TR kupas?nda ceyrek oynatan, yine tak?m? 3. yapan hoca bilicden basar?l? olurmu olmazm??

haa siz romantikler sevmezseniz karakterini ozaman bilic basar?l?yd? dersiniz.

Ben karaktere de?il sonuca bakarak 2y?l kalmas?na ra?men ba?ar?s?zd? ve tak?ma bir ad?m yol ilerletmedi diyorum.

konya mac?nda a?lam?? da sipikere atar yapm??da veda konu?mas?nda a?lamakl? olmu?da geciniz efendim i?ini yapayd?da a?lamak yerine hep beraber sevinelim.

Shusteri, DelBousqueyi, tiganay? arar?m ama bu adam? asla ve asla aramam.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam, hi? bir yorum yapmak i?imden gelmiyor, g?zel insanlara bu d?zende yer yok, olmayacak da anla??lan.. ?ok ?zg?n?m. Olmasayd? sonumuz b?yle diye i? ge?irmekten ba?ka bir ?ey yapam?yorum.

Yorum Yap

Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
                      Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...

sen menemeni felan kar??t?rma bilicin bu sezonuna bakarsak derbide bir gol att?r?p, TR kupas?nda ceyrek oynatan, yine tak?m? 3. yapan hoca bilicden basar?l? olurmu olmazm??

haa siz romantikler sevmezseniz karakterini ozaman bilic basar?l?yd? dersiniz.

Ben karaktere de?il sonuca bakarak 2y?l kalmas?na ra?men ba?ar?s?zd? ve tak?ma bir ad?m yol ilerletmedi diyorum.

konya mac?nda a?lam?? da sipikere atar yapm??da veda konu?mas?nda a?lamakl? olmu?da geciniz efendim i?ini yapayd?da a?lamak yerine hep beraber sevinelim.

Shusteri, DelBousqueyi, tiganay? arar?m ama bu adam? asla ve asla aramam.
                      Bilic ?ok karakter olarak 10 numara ama oyun okumas?, ma? i?inde oyuna ve sonuca m?dahale konusunda ?ok zay?f, eyvallah. Ama baz? ele?tiriler ?ok ac?mas?zca oluyor. A?lamas?, atar gider yapmas? adam?n ne kadar da olay?n i?inde oldu?unu g?sterir. Ki?isel g?r???m; ?ok sevmeme ra?men Bilicin bize bi?ey veremeyece?i y?n?nde. O y?zden yollar?n ayr?lmas? iki taraf i?inde iyi oldu.

Schuster day?yla Tiganay? ?rnek vermi?siniz. Hat?larsan?z ki onlar?n tak?nt?lar? insan? Bilicin tak?nt?lar?ndan daha beter deli ediyordu. Trib?n?n belki de en sevdi?i ve halen en hasret duydu?u teknik adamlardan biridir, oynatt??? futbola bay?l?yorduk ama herifin tak?nt?lar? ortaya ??k?nca insan? deli ediyordu. Onlara bakarak Bilic iyiydi.

Yorum Yap

G?le g?le Seni unutmuyacag?z Comandante Slaven Bilic

Yorum Yap

Kalmasini isteyenler de hep insanligindan dem vurmus,biraz da hocaligindan,bize kattiklarindan bahsetseniz?

Yorum Yap

ersangulum_22: Daha guzel ve haketti?imiz g?zellikte b?tmesini isterdim bu y?l?n. Vedalardan hi? ho?lanm?yorum. Gelecek y?l yenilenmi? ve daha g??l? d?nmek ve hepberaber olmak dile?iyle... Thank you Slaven Bilic

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Okan,
                              aybaba kime ne katm?? ki o?uzhan'a katacak? Bu nas?l bir de?erlendirmedir? Senin gibi akl? ba??nda birinin bunu yazmas?n? ?ok yad?rgad?m.
                              duygusal konu?malar?n g?zel olmu?, ama bir teknik direkt?r?n ger?ek g?revi nedir anlamad???m?z s?rece biz ancak bunlara bakar?z.
                              malesef futbolcu se?meyi ?ok beceremedi?imiz gibi teknik direkt?r se?meyi de beceremiyoruz, herkes bu i?i yapabilir mant??? bizi son sezonlarda bu ba?ar?s?zl??a mahkum etti.
                              O?uzhan 2 teknik adam ile ?al??m?? biri oldu?u i?in o ?rne?i verdim. Seneye gelen Teknik Adam'la da g?r?r?z lige mi damga vuracak yoksa 1 ma?l?k iyi bir performanstan sonra yedek kul?b?sine mi?
                              Benzer ?rnekler yak?n tarihimizde kilo ile sat?l?yor. Batuhan'? bitirdi diye Denizli'ye s?v?l?rd?. Muhammed'i oynatm?yor diye 3 farkl? hoca as?ld?; Muhammed Ni?anta??'nda performans?n? sergiliyor. Ayd?n Karabulut Avrupa'n?n say?l? sol ayaklandan"d?". vs.

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hoca ama maalesef bir katk?n olmad? bize. Tr kupas? bile alamad?k. Senden daha su?lu y?netim var ama seninde gitmen laz?md?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X