Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

başbakan bilic
    ptesi.JPG

Kartal
    Yer
    "Beni unutmasınlar, onları çok seviyorum."
    Slaven Bilic: "Burak Yılmaz çok iyi oyuncu ama bahsedilen 5.2m pound tamamen dedikodu.."

Yer
    ENGEL DEGIL MESAFELER Aydın Amasya Samsun
    Hoca Mustafa Pektemeğin varken ne ugrasıon Burakla :S

Yer
    ASLOLAN HAYATTIR , HAYAT DA BEŞİKTAŞ...
    Şenol hocanın arkasındayız doğru. Lakin bu sezon oynanan futbol sistemini takıma entegre eden Slaven Bilic'tir. Keza WestHam takımında da çok iyi işler yapıyor. Beşiktaşımızın başındayken Tottenham içerde dışarda , Arsenal içerde dışarda , Liverpool içerde dışarda taş gibi bi takımdık,bunları da Türk futbolunu iyi bilmeyen , stadsız ve Feda sezonunda rakiplerine karşı daha kısıklı bir bütçeyle yaptı. Geçen sene bizden iyi futbol oynayan da yoktu. Bazı hataları oldu elbette ama Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Bilic iyi bir hocaydı.

Alıntı Olcay Baytaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocanın arkasındayız doğru. Lakin bu sezon oynanan futbol sistemini takıma entegre eden Slaven Bilic'tir. Keza WestHam takımında da çok iyi işler yapıyor. Beşiktaşımızın başındayken Tottenham içerde dışarda , Arsenal içerde dışarda , Liverpool içerde dışarda taş gibi bi takımdık,bunları da Türk futbolunu iyi bilmeyen , stadsız ve Feda sezonunda rakiplerine karşı daha kısıklı bir bütçeyle yaptı. Geçen sene bizden iyi futbol oynayan da yoktu. Bazı hataları oldu elbette ama Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Bilic iyi bir hocaydı.
    Feda sezonu Samet Aybaba dönemindeydi. Slaven Bilic'in bizimle geçirdiği son sezonu hariç bariz transfer hataları yapılmıştı.
    Son sezonda da bazen kendi takıntısı, bazen de transfer döneminde kapatılamayan bölgeler ve kaçan (satılan!) şampiyonluk yüzünden yollar ayrıldı.

Yine de dediğin gibi iyi bir hocaydı, karakter olarak da uygundu ama bizimle yürümüyordu.

http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-bilic-7143109

Bu demeci veren adamı ben bir dakika bile kulübümde tutmam. Cl ye gitmek yerine FA Cup kazanmayı tercih eden adamın mis gibi forvetlerin yerine Emenike'yi tercih etmesi son derece doğal sanırım.

Bilicin futbolu ile gunesin futbolunun uzaktan yakindan alakasi yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

saha geometrisi iyi ama futbolcudan anlamıyor.

Takım yavaş yavaş düşüyor farkında mısınız? Bilic'in sistemiyle geldi buraya kadar, Şenol hoca koruyamadı bunu. Takım olarak oynayamıyoruz son zamanlarda hep bireysel olarak kazanıyoruz. Bence daha da düşecek bu performans.

Bilic'in oynattigi futbolla,Şenol hocanin oynattigi futbol arasinda nasil bir benzerlik kurdunuz?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalnız fa cup'ı bizim kıçı kırık Türkiye kupası ile kiyaslamayin, çok çok prestijli bir turnuva, futbol tarihinin en eski turnuvası. muhtemelen çoğu takım fa cup'i tercih eder.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam kendi çalıştığı senelerinin sonunu getiremedi ki bu senenin sistemini başlatsın.Galiba Şenol Hoca da 'Bilic kardeş sen geçen sene derbilerde gol atamadın iki sene derbi kazanamadın' gel onları ben tamamlayayım dedi.

Alıntı Burak Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilic'in oynattigi futbolla,Şenol hocanin oynattigi futbol arasinda nasil bir benzerlik kurdunuz?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben bayadır düşünüyom kuramadım

Saçmalamanın bu kadarı pes. Bilic ile kıyaslanan hoca ilk yarıyı lider tamamladı, iki derbiyi de aldırdı takımına. Oyun karakteri ve vizyon bakımından Şenol Hoca tam bir winner hocadır. Bilic ise şampiyonluğa oynayan bir takımın hocası olamaz. Acı tecrübelerle bunu gördük geçtiğimiz iki sezon. Derbilerdeki muhteşem Bilic sistemlerini(!) unuttunuz sanırım.
    Bilic öne geçtiği an takımını geri çeken pısırık bir hocadır. Açık ve net.

West Ham'daki performansı ise sezon sonu değerlendirilir anca. Kör ölür badem gözlü olur denir ya, işte o misal.

Ben takımımın yükselen grafikte olduğunu düşünmüyorum. Biliç sisteminin yansımasına ufak eklemelerle bu güne kadar gelindiği taraftarıyım. Takım bir şekilde kazanıyor ama kesinlikle sezon başındaki takır takır oynayıp rakibi boğan bir görüntümüz yok. Yerse atıyoruz işte. Bugünkü maç berabere bitecek, derbiyi de kaybedeceğiz. Şampiyon olur muyuz inşallah oluruz ama takım, parçalayan bir görüntüden çıkıp maç kazanan bir takım görüntüsüne dönüyor. Başarısızlık olarak algılamayın.