Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tayfun Aytan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Feyyaz Kurtuldu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bir ka? tane gen? oyuncuyu yava? yava? ?s?tarak rotasyona dahil etmesi gerekti?ini d???n?yorum. Elimizdeki kadro say?sal olarak yetersiz bunun sakatl??? var cezas? var yorgunlu?u var.. devaml? onu oraya ?ek bunun yerini de?i?tir yaparak i?i y?r?tmesi ?ok zor.
    At?n? ve Kerim'i bu nedenle kadroda tuttu?una inanmak istiyorum.
    At?n? hala gen? m? yaa
    Hakkaten ka? ya??nda bu ?ocuk

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
    21 ya??nda.

Yorum Yap

Aslı Tayfun Aytan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bir ka? tane gen? oyuncuyu yava? yava? ?s?tarak rotasyona dahil etmesi gerekti?ini d???n?yorum. Elimizdeki kadro say?sal olarak yetersiz bunun sakatl??? var cezas? var yorgunlu?u var.. devaml? onu oraya ?ek bunun yerini de?i?tir yaparak i?i y?r?tmesi ?ok zor.
      At?n? ve Kerim'i bu nedenle kadroda tuttu?una inanmak istiyorum.
      At?n? hala gen? m? yaa
      Hakkaten ka? ya??nda bu ?ocuk

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
      21 ya??nda.

21 art?k yedek kal?nacak ya? de?il asl?nda da ersan ve pedronun s?rekli oynamas? gerek.

bence at?n? pedro dan daha iyi fizik ve kesicilik olarak.

y?l i?erisinde ersan-pedro, sivok-at?n? ikililerini deneyebilir hoca. 40-50 ma? olacak sonu?ta.

Yorum Yap

edit
        En son düzenleyen Berk Alaca; 02-09-2014, 13:55.

Yorum Yap

hocam 4-4-2den vazge?me sald?ral?m s?rekli. Allah sakatl?kta vermezse bu sene bizim senemiz.

Yorum Yap

Bu sene Turkiye ligindeki en iyi td bizde, adama istedigi iki transferi yapmayip bu avantaji kullanmadi yonetim, trabzon bile dandik halilhodzic kimi istediyse aldi.. Bilice istedigi adamlari alsaydik kesinlikle sampiyon olurduk.

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

bir sagbek bir btb alinsaydi sampiyonluk icin kadro kurulmus olacakti, kurulmadigina gore uzerine duseni yapmayan yonetimdir sampiyon yapamayan gidicek eger sampiyon olamazsak Bilic'in hicbir sorumlulugu yoktur. Gelecek yeni yonetimin de hocasi bilic olmasi gerekir

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi
              En son düzenleyen Mustafa Emir Can; 02-09-2014, 14:46.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BwCSRNRIUAEaL3S.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  69.5 KB

Sen vars?n ya, umutta var...

Yorum Yap

art?k teknik direkt?r de?i?tirip durmayal?m.sabredilicek adam Bilic'tir.Bu sene ?ampiyon yaparsa zaten 3 y?ll?k krediyi hak ediyor.Gelece?in milli tak?m?n?n iskeletinin yar?s? bizde Bilic sayesinde.O oyuncular? ba?kalar? ald? ama kimse Bilic kadar o oyunculara katk? sa?lamad?.

Devre aras? yap?lacak sa? bek+merkez orta saha transferleri ile Bilic'e hak etti?i kadro verilmi? olur.?ampiyon olamazsak bile devam edilmeli.T?rkiye ligine uygun bir futbol oynat?yor ve oyuncular?n fiziki g??lerini,m?cdele g??lerini ve motivasyonlar?n? hep ?st seviyede tutmaya ?al???yor.

?nder ?zen'e de bu teknik ekibi kurdu?u i?in te?ekk?rler.

Kerim Frei,Cenk Tosun,Mustafa Pektemek,G?khan T?re gibi oyunculara m?cadele g?c? ve orta saha ?zellikleri kazand?rd?.?dmanlarda kaleciyle kar?? kar??ya gol ?al??mas? yapt?r?rsa bu oyuncular bekledi?imizden de ?ok yukar?lara ??kacak bence.

Yorum Yap

Ben ge?en sezon 2.yar? ve bu sezon haz?rl?k d?neminde ??phe ile yakla?t?m hatta gitsin bile dedi?im zamanlar oldu. Bug?n g?r?yorum ki ge?en sezondan ?ok daha farkl? o ilk 4 haftada ki kompakt Bilic'e g?re ise G.Antepspor ma??ndan sonra yapt??? Sosyalist tak?m kurmaya ?al???yorumu galiba ba?aracak ben kendi ad?ma 34. haftaya kadar destekleyece?im bariz net hatalar d???nda mutlaka hatalar? olacakt?r ama ge?en y?la g?re daha iyi dahi diri daha tak?m gibi bir tak?m izletecek bize Slaven Bilic.

Yorum Yap

Ben Bilic'in Sa? Bek i?in 10 numarada ?srar etti?i kadar ?srar etti?ini d???nm?yorum.?nemli olan 10 numara idi bana g?re Bilic i?in.Sa? bek i?in d???nd??? ba?ka planlar olabilir.

Yorum Yap

Sezonun en ?nemli ma?? olan Arsenal ma?lar?nda sa? bek pozisyonunda "SOL BEK ismail'i" oynatmas? yeterince ???k tutmuyor mu iste?ine dair ?

Ne yapmas? laz?md? oraya transfer istedi?ini belli etmek i?in ?

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sezonun en ?nemli ma?? olan Arsenal ma?lar?nda sa? bek pozisyonunda "SOL BEK ismail'i" oynatmas? yeterince ???k tutmuyor mu iste?ine dair ?

Ne yapmas? laz?md? oraya transfer istedi?ini belli etmek i?in ?
                          orman oraya transfer yapmad???na g?re Bili? transfer istememi?tir.

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ben Bilic'in Sa? Bek i?in 10 numarada ?srar etti?i kadar ?srar etti?ini d???nm?yorum.?nemli olan 10 numara idi bana g?re Bilic i?in.Sa? bek i?in d???nd??? ba?ka planlar olabilir.
                            Kardesim nasil israrci olmamistir ya az mantik adam elindeki tek orjinal sagbeki savas bile ciksa oynatmayacak duruma gelmis en onemli macin Arsenal macinda solbekini oynatti o bolgede , israrci olmama ihtimali olabilir mi

Yorum Yap

Gecen yil Fernandesle Almeidaya takilip kalmasa sampiyonlar ligine direk katilmistik. Hele ki mustafa 2 macta 3 gol attigi zaman 1 mac gol atamayinca onu kesip 10 hafta gol atamayan Almeidaya sonsuz kredi vermesini affedemem.

Ancak bu takim basarili olacaksa Bilicle olacak. Yeter ki hatalarini tekrarlamasin.

Yorum Yap

Bilic kadro planlamasini yapamad?. Sakatliklar basgosteriyor iste. Devre arasinda 1 orta saha 1 sag bek , sivogun durumuna gore bir stoper gelmeli. Ligten de kopmus olmazsak ancak boyle sampiyon olabiliriz. Eldeki kadro cok yetersiz. Kerim ugur boral necip serdar atinc mac kurtaracak adamlar degil. En az 5er mac oynayacaklarini dusundugumuzde bu sene gecen seneden de zor gececek. Passolig falan derken takim destek gormeyecek. Gecen sene seyircisiz macalarda takimin durumu ortada. Bir de uefa kupasi ve tr kupasi grup maclarini kaldiramaz bu kadro. Iyimser olmak isterim ama bir isik goremiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X