Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tak?m birka? oyucu da gelirse bili? keyfine de?ecek yok

Yorum Yap

Fey mac sonrasi; Lakayit bi sekilde this is a very big club yeaaa diye cvp vermesini sevdim. 2-1 bizi uzdu falan.

Lutfen bursa macina derbi falan deme. Lutfen. Tansiyonlu mac de. Bilmem ne de. Ama onu deme.

Yorum Yap

Ersin arkada??m?n s?yledikleri bana mant?kl? gelmedi. Bir?ok soru i?areti var?

-Bu komisyon iddialar? neden AN? nin fubol ?ubesinin ba??na gelece?i s?ylentilerinden sonra ortaya ??kt??

-Bal gibi menajer transferi olan Sezer ?zt?rk (menajeri 3 temmuzdaki soru?turmas?nda ba?l? oldu?u futbolcularla ?ike iddias?yla g?ndeme gelmi?ti) ve ?brahim Toraman'? (Ahmet Bulut gibi ?lkede etkili olan menajere ba?l? ?al???yordu) kadro d??? b?rak?lmas?n? destekliyor ve arkas?nda duruyor.

-Kerim Frei menajer transferi olabilir hakl?s?n. Mental y?nden ve fizik olarak zay?f olan, bu konuda ya??tlar?n?n da gerisinde olan bir futbolcunun ki bu g?ne kadar sadece gelecek vadeden oyuncu denen bir futbolcuya o kadar para verilmesi soru i?areti. Fakat Frei transferinden Bili? in komisyon ald??? ve komisyon al?p onu oynatmamas? nedir arkada?.

-Her transferde komisyon al?yorsa y?neticiler neden Bili? tranferde onay? olmayan oyuncular? oynatm?yor diyor. Ve bu oynamayan oyuncular veya menajerleri ise neden kirli ili?kilerle an?l?yor.

-Y?neticiler bu komisyon ?cretini ?ok mu k???k buluyor da olaya m?dahele etmiyor. Senin bu kadar emin oldu?un konuda emin mi de?iller yoksa kay?ts?z m? kal?yorlar?

-Ayn? iddialar y?netim taraf?ndan ?brahim Alt?nsay i?in de s?ylendi?inde bu t?r ?amurlara tepki g?stermemi?miydik?

Yorum Yap

Adamin isteyipte aldirdigi tek oyuncu Atiba
          neyin komisyonuymus kulaktan dolma seylerle degil bilice kimseye Boyle suclama yapilamaz...

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Adamin isteyipte aldirdigi tek oyuncu Atiba
            neyin komisyonuymus kulaktan dolma seylerle degil bilice kimseye Boyle suclama yapilamaz...
            Eneramo'yu aldiranda o,ikisininde menajeri Ertan Goksu.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Eneramo'yu aldiranda o,ikisininde menajeri Ertan Goksu.
              Tufan adamin canli yayinda soyledi yonetim onume getirdi bende videolarini izledim o sartlarda olabilecegini soyledim diye aciklamasi var
              komisyon alipta Boyle riske girdigi adami oynatirdi en azindan Boyle birseye girermi ne alacak eneramodan hemde Turkiyeye geldigi kimseyi tanimadigi ilk sene
              bizimkilerin capsiz transferidir eneramo

Yorum Yap

Ben komisyon aldi felan demiyorum ki,aldiran o diyorum.Ayrica yonetim onume getirdi diye bir a??klamas?n? hatirlamiyorum ama daha ?ncedende Eneramo'yu izliyordum diye nerdeyse butun yazili gorsel medyada cikti.Hem yonetim onune getirdi diye ald?ysa daha buyuk sikinti,alma kardesim oynatmayacagin adami,ne diye aliyorsun ki.Ama Allah biliyor icimi Eneramo transferinde yonetim hatas? olduguna inanmiyorum.

Yorum Yap

Ben izledim konusmasini
                  buda gazetelere Dusen kismi
                  Menajeri ile ?al??an futbolcular? almakla ele?tirilen Bilic'ten yan?t geldi: ?Eneramo?yu y?netim buldu. Benim de fikrimi sordular. El sikistigimda butceninde azligini ogrendim Ve olumlu g?r?? bildirdim?
                  oyuncuyu Kabul etmemesi bence de en mantiklisi ama
                  schuster DEnizli Tigana bunlar bile hayir diyemediler Boyle seylere demiyorlar veya diyemiyorlar

Yorum Yap

Bilici ?ok seviyorum ve asla niyetim ele?tirmek de?il ama. Dembaba oyuna girdi?inde forwet arkas?na yani oguzhanin b?lgesine aldi ama. Bana gore dembaba santrafordan ba?ka yerde olmamali. Olusu gol atar her zaman en u?ta olmas? ?art sahadaysa...

Yorum Yap

Komisyon momisyon hikaye haberler.. Bence bu islerde olagan disi hicbirsey yapmamistir Bilic. Tamamen b.k atmak icin cikarilan renkli haberler. Tartismaya gerek yok!

Yorum Yap

Bili? iyi bir insan olabilir ama k?t? bir teknik direkt?r oyunu okuyam?yor m?dahaleler ?ok zay?f.

Yorum Yap

bili? futbolcular?na yakla?mas?n? bilen ayn? zamanda g?n?n ?artlar?na uymas?na ayak uydurmaya ?al??abilen macdan once oyun analizini iyi yapabilen ve kendisini geli?tirmeye a??k bir hocad?r. art?lar? g?z?mde eksisinden ?oktur. ve o eksisini son oyunlarda d?zeltmeye baslad?.i?erde bursa mac? eksikken yada feyenord mac? ve bunun gibi hat?rlamad?g?m m?dahale ettigi maclar.devam et hocaaaaaaaaaaa

Yorum Yap

Yedirmeyece?im seni.
                            Tek ba??ma kalsam bile.

Seviyoruz!

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Yedirmeyece?im seni.
                              Tek ba??ma kalsam bile.

Seviyoruz!
                              Tek kalmazs?n, ben de var?m.

Yorum Yap

Ulan varya b?yle can-i g?n?lden istiyorum cok ama cok basarili olsun....

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X