Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u ma?a niye 4-4-2 ??kt?n vallahi anlamak m?mk?n de?il.

Yorum Yap

Adaml???na kimsenin laf? yok. Ama ne zaman taliplerin ??kt? bittin hocam. Hi? kusura bakma. Mesele tek ma?l?k de?il. Topla art?k bavulunu.

Dipnot: Toplayaca??ndan de?il. Fenere kaybettikten sonra kendinde anlayacaks?n durumu.

Yorum Yap

Sonuna kadar savundum savunurumda ama bir hocan?n yapacag? en buyuk hata bas?n?n taraftar?n gaziyla sistemini de?i?tirmektir
        Erciyes ma??na inan?p bu maca ??karsan
        2 y?ld?r oynad???n Liverpool'u eledigin sistemi de?i?tirirsen sonuc bu olur
        erciyes ma??yla gaza gelip 4-4-2 oynayal?m par?alayal?m diyen herkese ders olsun

Yorum Yap

Kayseri erciyes ma??ndan sonra da bavulunu topla diyenler nerdeydiler? Hemen ma?lubiyeti mi beklediler. ?ok samimisiniz ger?ekten. Harbiden Be?ikta? i?in herkes iyi niyetle yorum yap?yor ama sizinkine bir ?ey diyemiyorum tabii ki.

Yorum Yap

1-0 ?ne geciyorsun rakip hemen hamle yapiyor,kardesim sen neyi bekliyorsun alsana ortasaha ben bile burdan ortasahanin dustugunu g?r?yorum. Hadi onu anladik 1-1 oldu sen ileriye top tasiyamiyorken gittin oyuna forvet soktun.veli ve tolgay top bile yapamiyor biz forvet sokuyoruz.
            Ya bunun artik izah? yok ya yaz?klar olsun bilic elleriyle maci vermi?tir.

Yorum Yap

Bug?ne kadar savunmu?tum ama ?u ma?tan sonra savunmam. Ellerinle verdin tutu.

?ift forvet goy goyu yapanlara da selam olsun buradan.

Yorum Yap

1 -0 pektemek dokuluyor, veli golgesinden korkuyor degisiklik yapmaktan korkuyorsun. Ayrica 1-2 mac iyi oynadi diye Necipi defans yapmak en buyuk hatan, devsirme pozisyon bazen tutar ancak her zaman kullanacagin bir pozisyon degildir. Ben burdan izliyorumda, sende artik sahadan izlemekten vazgec.
                Tolga konusunda bir sey demem ancak bu macta goruldu ki futbol kafasinda bitmis
                En son düzenleyen Esat Mutlu; 20-03-2015, 02:03. Sebep: ekleme

Yorum Yap

Gitsin demedim ?imdiye kadar eger ?ampiyonluk isteniliyorsa bu gece hoca de?i?meli.G?ntekin Onay hakl? ??kacak yoksa.

Yorum Yap

4-4-2 diyenler al?n size 4-4-2...

??yle bir ma?ta sistem de?i?ir mi be hoca ne bak?yorsun milletin goy goyuna.

Ne gerek var deli cesaretine ?

Yorum Yap

canin sagolsun, basarili olup fatih terim gibi olacagina, basarisiz ol BILIC gibi ADAM ol !

Yorum Yap

Bal?kesir ma??, Eski?ehir ma??, Brugge ma?lar?...

Hocam resmen izliyorsun. Resmen sana olan g?venimize, sevgimize k?t?l?k ediyorsun.

A?l?yorsak, a?k?m?dan...

Yorum Yap

d?nyan?n en iyi teknik direkt?r?.

Yorum Yap

neden tolga ? biri l?tfen a??klas?n. cenk sakatsa neden kadroda, de?ilse neden sahada de?il.

formda bir cenk varken neden haftalard?r oynamayan tolga.
                            aylard?r gram top oynamayan olcay neden kenara al?nmaz. pektemekden bi yol olmayaca??n? anlaman i?in ka? puan daha kaybetmemiz gerekir.

Yorum Yap

Olcay sa? beke ge?ti?inde ma? 1-1 devam ediyordu amac? neydi bu hareketin?

Yorum Yap

Tolga - Cenk k?yaslamas? l?tfen yapmay?n. ?kisi de birbirinden vasat. Yabanc? kurali aciklaninca Onder ?zen in ?z?r dilemesini hatirlatirim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X