Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

2 senedir şu anadolu takımlarına karşı çözüm bulamadı gitti.yok yani sıfır pozisyonla maç tamamlıyoruz.bu hafta rize 2 hafta sonra başka takım.bu sene de işimiz zor baya

Alıntı Erman Atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Omer Mizrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oyun yapımızda bir değişiklik görmedim. Geçen seneye göre tek fark Ba...İç saha maçlarında 10 kişi gömülen takımlara karşı çok sıkıntı yaşadık geçen yıl.bir ton beraberlik aldık.Rize maçı bu açıdan iyi bir sınav olacak.
    Bana takım savunmamız biraz daha oturmuş gibi geldi.
    Bi de daha iyi paslaşıyoruz.
    Bir hafta önce yazdıklarımı doğrular bir oyun vardı.Umarım anlaşılmışımdır.Geçen sezondan hiçbir farkımız yok maalesef.

Alıntı Ramazan Kurtulus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliç diğer şampiyonluk adayları kadar kadro derinliği yok demiş? Kesinlikle katılmıyorum, bu sene bir çok mevkide alternatifli bir kadromuz var. Dün fbde selçuk şahin girdi oyunaBu tür söylemler futbolcularında motivasyonunu etkiler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Bunu baştan soyleseymis simdimi aklına gelmiş
    onu yönetime sormak lazım.
    ülkede bütün sosyal mecralar seferber oldu sağ bek transferi için,ntvspor bile totem yaptı linnes'i getirdi.
    hala aklım almıyor şu sezona sağ bek almadan girişimizi,transfer sezonu bitene kadar şaka gibi geliyordu.

Taktik ,diziliş, hırs konusunda sıkıntı yok ama futbolcu seçimi konusunda gerçekten saplantılı. Bugün o kadar eksik adam var ve senin orta kesmesini bilen ayağı düzgün bir adama ihtiyacın var. Neden bu Uğur Boral hiç düşünülmüyor?. Adam sol bek değil, bizde sadece sol bek oynadı vekötü futbolcu damgası yedi. Bu adam yanılmıyorsam Fener'e gitmeden önce orta saha oynuyordu frikik oluyor korner oluyor ortası şutu en kötü adamlar kullanıyor, Uğur o kadar duran toptan bir iki tanesini net pozisyon olacak şekilde kullanırdı.

Hoca bizim hucum taktigimiz nedir.
    Bireysel ve spontan mi takiliyoruz.
    Hic bi varyasyon fln olmaz

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Şu tabloda en az suçlanacak adamsın hocam.

Sana kadar yönetimi futbolcusu.. .saymakla bitmez.

Sadece İsmail'i sağ bek oynatma ısrarından vazgeç hocam, onun dışında sana sözüm yok!

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece İsmail'i sağ bek oynatma ısrarından vazgeç hocam, onun dışında sana sözüm yok!
    Hoca her fırsatta bu konuda yönetime dokunduruyor. Bugün maç öncesi röportajında da söyledi. 1 ya da 2 oyuncu daha alınabilirdi kadromuz yeteri kadar derin değil. Bırak avrupayı fb gs ve ts kadar derin kadromuz yok dedi.

Adamın eline vermişler Serdar'ı sağ bek diye. ne yapacağını şaşırmış durumda. Necip'i çekiyor oraya olmuyor. Atiba'yı çekiyor orta alan çöküyor. En son çare İsmail'i koydu ama oyunun hücum kısmında 0

Koca transfer dönemi bir sağ bek alamadılar akıl alır gibi değil. Demba Ba, Töre bu adamları alan yönetim bir sağ bek alamadı.

Evet kadromuz diğerleri kadar derin değil transferler geç kaldı ve yapılmadı...

Yönetim hatası vardır ama yönetim kadar biliç te hatalıdır bu durumda.

Biliç çıkıp arsenal maçlarında ismail den sağ bek yaratmak yerine oraya alt yapıdan birini koysa idi daha farklı olabilirdi.

En azından transfer sezonunda ağırlığını koyabilirdi, bakın önümüzde bir halilhodzic örneği var adam transfer olmazsa giderim dedi restini çekti.

Biliç ise sanki kariyerinin sonuna gelmiş ve beşiktaş olmaz ise başka bir takıma gidemeyecek edası ile sessiz kaldı o yüzden şimdide çıkıp kadro derinliğinden bahsetme konusunda biraz geç kaldı malesef.

Kerim Frei bence sürekli şans vermesi lazım çocuk direk oyunu hareketlendirdi.

Alıntı Erman Atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oyun yapımızda bir değişiklik görmedim. Geçen seneye göre tek fark Ba...İç saha maçlarında 10 kişi gömülen takımlara karşı çok sıkıntı yaşadık geçen yıl.bir ton beraberlik aldık.Rize maçı bu açıdan iyi bir sınav olacak.
    Bana takım savunmamız biraz daha oturmuş gibi geldi.
    Bi de daha iyi paslaşıyoruz.
    Bir hafta önce yazdıklarımı doğrular bir oyun vardı.Umarım anlaşılmışımdır.Geçen sezondan hiçbir farkımız yok maalesef.

Dünkü maça göre konuşursak evet üretken olamadık.
    Ama takımın en önemli 3 hücum silahının (Demba,Töre,Oguzhan) 2'si yoktu. Bunu neden gözardı ediyoruz?
    Ayrıca sağ bekte İsmail vardı gene.

Hala diyorum geçen seneye göre bence paslaşmamız ve alan daraltmamız daha iyi.
    Dünkü beraberlikle de fikrim değişmedi.
    Kaldı ki hakem bu kadar bel sarılmaya falan izin vermeseydi farklı şeyler konuşacaktık.

Sağbek Necip solbek İsmail olsun idare edecek isek böyle idare edelim , dün bence tek ön libero ile başlayabilirdin , hocam zaten rakibin hücum etme gibi bir derdi yoktu.

Kara Kartal
    Yer
    Mabed (23448)
    Önce Biliç kendini biraz geliştirsin, sonra oyunculardan beklesin. Geldiği günden bir farkı yok.

sağ bekte İsmail le olmaz elinde sağ bek yoksa koy altyapıdan bi genç hiç olmazsa lig maçında oynasın pişsin avrupa takımları yaş 16 17 dedi mi sahaya sürüyor gençleri
    bide kalede Cenk kesik yememeliydi bence

Kartal
    Yer
    Beşiktaş 10 Kişi!
    Hocam, inşallah "Sir Alex Fergusonumuz olursun." bi kere bunu bilmeni isterim.

Kesinlikle geldiğin günden bugüne bazı şeylerin hem kendi, hem takım nezdinde, artı olarak değiştiğini görüyorum.
    Eğer ki elindeki malzeme rakip hocalarda olsa belkide bu takımı ilk 4 e zor sokarlar. Keza rakiplerimizin kadrosundan daha derin bir kadromuz olduğunu da düşünmüyorum. Ama ne yapıp edip bu süreçte bir şekilde bizi havaya sokmayı başardın.
    Gelelim bugünlere..

Takımda pres yapma, mücadele, koşma, ruh vs. anlamında bir sıkıntımız olmaması güzel.
    Ama futbolun diğer yönlerine bakacak olursak bazı şeylerin üstünde durulması gerektiği de aşikar.

Mesala isabetli şutlar veya denemeler? Şuan için görmek istediğim, eksikliğini hissettiğim tek şey isabetli şutlar oluyor. Motta'nın, Köybaşı'nın, Atiba'nın, Cenk Tosun'un, Gökhan Töre'nin, Veli'nin, Oğuzhan'ın şut alt yapıları var ama çalışma, gelişim ve özgüven beklemekteler. Bunun üzerinde durman gerekiyor.
    Kapanan bu anadolu takımlarını çözmek için bazı yollar vardır. Kanatlara inersin, set oyununu çabuk oynarsın, 2 ye 1 yaparsın, gerekirse topu ceza sahasına şişirir yada bu topu kaleye zımbalarsın! Bence biz şuan sadece şut çekme ve şişirme olayına ısrarlı bir şekilde girmiyoruz. Aslında bizim ligde küçük takımlarla oynanan maçlarda gol bulmak için topu ceza sahasına indirmek yetiyor. 90 artılarda gereksiz 3-5 pas yapıp zaman harcamak yerine o topu tehlike bölgesine çabuk ulaştırabilsek bunun verimini o dakikalarda bulmamız belkide an meselesi.