Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hoca'm senin yapt???n en b?y?k hata Dany transferi de?il, Dany transferini parametrelerle a??klamaya ?al??arak b?t?n kabahati ?st?ne almaya ?al??man. Tepkileri Bilic'in, futbolcular?n, Ba?kan'?n ve hatta Dany'nin ?st?nden al?p m?thi? bir liderlik ?rne?i g?stererek kendi ?zerine ?ekmen.

Bu ?lkede ben hatal?y?m, yanl?? yapm???m diyen adam as?l?r-kesilir Hoca'm sen bunu d???nemedin.

Bu ?lkede "Ben her?eyi bilirim, Ben bu i?in Tillah?y?m" diyen adam hakl?d?r, de?er g?r?r.

Yorum Yap

Aslı Veysi Koldemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hoca'm senin yapt???n en b?y?k hata Dany transferi de?il, Dany transferini parametrelerle a??klamaya ?al??arak b?t?n kabahati ?st?ne almaya ?al??man. Tepkileri Bilic'in, futbolcular?n, Ba?kan'?n ve hatta Dany'nin ?st?nden al?p m?thi? bir liderlik ?rne?i g?stererek kendi ?zerine ?ekmen.

Bu ?lkede ben hatal?y?m, yanl?? yapm???m diyen adam as?l?r-kesilir Hoca'm sen bunu d???nemedin.

Bu ?lkede "Ben her?eyi bilirim, Ben bu i?in Tillah?y?m" diyen adam hakl?d?r, de?er g?r?r.

birde o tillahiyim diyenin pesinden gidiyorlar.

Yorum Yap

Aslı Veysi Koldemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

tamam hatal? yanl?? yapm?? olmas?n? kabul etmek bi erdemdir ama kaybeden be?ikta? oldu?u s?rece de?i?en bir?ey yok.
        hatal? benim demek bu i?ten s?yr?lmak demek de?il.

Yorum Yap

Eee ne oldu ?imdi ? Hani Dany transferine kefildin. Adam bizi yakt? ?st?ne kasadan d?nya para ??kt?, sen hala g?revinin ba??ndas?n. Bu nas?l kefalet arkada?, biri bana anlats?n. Sen kefil ol, parametreleri a??kla, millet sana g?vensin, sonra olan Be?ikta??m?za olsun ve sende hi?bir ?ey olmam?? gibi hayat?na devam et. Nas?l bir d?nya yaa, ba?ar?s?z olduk?a koltu?a daha ?ok sar?l?yorlar...

Yorum Yap

Delikanl?s?n ya sen ?nder Hocam, ?ld?rmeye ?al??an ?ok olur !
            Biz de tam sen ve Bilic gibi ADAMLARI bekliyorduk, ALLAH ay?rmas?n

Yorum Yap

?stifa et hocam en iyisi sen..

Bizde kredi bir senedir.

Bu ?artlarda da olsa bir senedir.

Yap?lanmaya falan gelemeyiz biz.

?stifa et, sen de rahatla, bu taraftarda rahatlas?n.!

Yanl?? yapmaya da hi? hakk?n yok burada.

Senden ?ncekiler her ?eyi do?ru d?zg?n yapt?lar ??nk?.

Senden sonra gelecekler de s?per i?ler yapacaklar, engel oluyorsun onlara bu ?ekilde.
              En son düzenleyen Umit Pekcan; 13-05-2014, 23:29.

Yorum Yap

Bence de istifa etsin,bence Fikret Orman gibi kendisi de insanlar?n g?z?n? s?zlerle boyay?p icraata gelince maalesef ba?ar?l? olamayan bir insan.
                Yap?lanma denilip Eneramo'ya ameliyat masas?nda imza att?rmamal?s?n?z,Kerim'i al?p sa? a??k eksik durumdayken oraya Atiba'y? koyup oynatamazs?n?z.
                Sene ba??nda Fernandes ve Almeida'n?n gidece?i belli iken satmal?s?n?z,Pedro'yu yokluktan oynat?p sonras?nda banko yaparsan?z insanlar?n size g?veni k?r?l?r.
                ?n?nde 1 transfer d?nemi var bence yine yanl?? oyunculara yanl?? paralar? sa?aca??n? d???n?yorum,g?venim git gide azal?yor.

Yorum Yap

Hocam futbolun sorumlusu sensen e?er Allah a?k?na biraz a??rl???n? koy rezil r?sva etme bizi,ha sen de?ilsen orda kukla gibi de durma

Senden ba?ka herkes mikrofon ba??nda,ba?kandan en a?a??ya kadar herkes transferden sorumlu bir tek sen de?ilsin heralde

Yorum Yap

Hatalar oldu olacak. Pedro transferi + Motta, 3 hatal? Dany transferine bedeldir benim g?z?mde. G?zel i?ler yap?ld? yap?lacak.
                    Kimsenin ?zen'i anlamas?n? beklememek laz?m. Futbolu izlemek ile bilmek aras?nda b?y?k fark vard?r.

Yorum Yap

Bug?n herkes A.MAdrid'i alk??l?yor,takdir ediyor......Nas?l kuruldu o tak?m?????hemen bir sene de mi yap?ld?.....Ge?en sene bu zamanlar Bili? ve ?zen ikilisi r?ya gibi gelmiyormuydu herkese????tamam y?netim kabahatli,teknikdirekt?r kabahatli,sportif direkt?r kabahatli de hersene illa kelle isteyen sabretmeyen bu taraftar?n hi? mi su?u yok???????

Yorum Yap

Hocam valla Diego'yuda sen veto etmissindir kesin lescott u almay?p Dany i getirdi?in gibi

Yorum Yap

Aslı Erhan Bicer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bug?n herkes A.MAdrid'i alk??l?yor,takdir ediyor......Nas?l kuruldu o tak?m?????hemen bir sene de mi yap?ld?.....Ge?en sene bu zamanlar Bili? ve ?zen ikilisi r?ya gibi gelmiyormuydu herkese????tamam y?netim kabahatli,teknikdirekt?r kabahatli,sportif direkt?r kabahatli de hersene illa kelle isteyen sabretmeyen bu taraftar?n hi? mi su?u yok???????
                          Ellerine sa?l?k abi.

Her sene sabretmeyerek, o her seneyi kaybediyoruz genelde.

Yorum Yap

Aslı Erhan Bicer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ba?ar?s?zl???n istikrar? olmaz.Be?ikta? ?u koca sezonda bir Tr kupas?n? kazanamam??sa, ?ampiyonluk yar???nda olamam??sa, ligi ikinci bile bitirememi?se yaw bir derbi bile kazanamam??sa. O Be?ikta? ta bir?eyler de?i?melidir.Hi? bi?ey olmam?? gibi davranamay?z, davranmamal?y?z..

Yorum Yap

San?r?m hafta i?i istifas?n? a??klar. Bili? durur mu bence durmaz. Nedeni bu y?netici tayfas? ile hi? kimse ?al?smaz

Yorum Yap

Aslı Hasan.Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ba?ar?s?zl???n istikrar? olmaz.Be?ikta? ?u koca sezonda bir Tr kupas?n? kazanamam??sa, ?ampiyonluk yar???nda olamam??sa, ligi ikinci bile bitirememi?se yaw bir derbi bile kazanamam??sa. O Be?ikta? ta bir?eyler de?i?melidir.Hi? bi?ey olmam?? gibi davranamay?z, davranmamal?y?z..
                                ??te rakibin Diego yla ilk 11 kuruyorsa, biz Kerim le ilk 11 hayali kuruyorsak istikrar?n yan?nda transfer edebilme tecr?besi, para, lobi vb. fazlas?yla de?i?ken etkenlerde var. ?stikrars?z zaten olmaz.

?zen-Bili? ikilisi en son ele?tirilecek ki?ilerdir bu y?l.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X