Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sa?olun hocam,TD'sinin bile transferden sakal almaya ?al??an bir camiada dayanmak zordur.
    Yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Aslı Metin Kursat Tasli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      k?na yaks?nlar gitmesini isteyenler!
      +1

Yorum Yap

sergen guti metin ali feyyaz veya ba?kas? gelse ne olacak ki ?
        y?netim yine kafas?na g?re davranacak !
        bu y?netim gitmeden kim gelirse gelsin , g?revini yapamayacakt?r.

?nder ?zen , y?netimdeki b?t?n adamlardan daha ?ok biliyor Be?ikta? de?erlerini...

Yorum Yap

Yorum Yap

Menajerleri bekliyoruz...!

Yorum Yap

40 y?l d???nsem t?p??y? arataca?? akl?ma gelmezdi

Yorum Yap

Aslı Hasan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Iyi oldu o i?i yapacak ger?ek Be?ikta? li bir s?r? adam var Sergen,metin Tekin.fabian Ernst.guti.ondan daha iyi yaparlar
                ?brahim Alt?nsay da GSliydi zaten...
                ?imdi gelip "ama o ka?t?" dersin.
                bahane araya bahane ?ok nas?l olsa.

Yorum Yap

Hala adama fenerli diye sallayanlar var inan?l?r gibi de?il

Yorum Yap

Ah be ?.?zen ba?ar?s?zl?k benimdir diyorsun,bu kul?be daha ?ok zarar veriyorsun,kul?pteki her?eyi a??klayacakt?n ah hocam ah,g?rm?yormusun adamlar transfer haberini sen istifa etti?in an veriyorlar,sen tutup onlar?n ekme?ine ya? s?r?yorsun...

Yorum Yap

Yeni futbol direkt?r?, Ahmet Nur ?ebi ile birlikte isti?are ederek belirlenecekmi?. ??imiz yine ?ansa, 'A?abey' menajerlere kald?. Art?k ba?kana olan deste?im bitmi?tir. Y?netim istifa!

Yorum Yap

g?zel konu?uyordu ama risk alarak yapt??? veya izin verdi?i transferler tam anlam?yla fiyaskoydu.

bu sene ?ampiyonlar ligine 2 hafta kala hala yeni transfer yap?lmad?.
                        tak?m?n ge?en seneye oranla ?ok zay?f oldu?unu g?r?p istifa etti diye d???n?yorum.

emekleri i?in te?ekk?rler. bu tak?m iyi veya k?t? profesyonelle?me yolunda bir ad?m att?, umar?m devam? gelir.

ba?kanlar?n transfer yapmad??? bir be?ikta? g?rmek istiyoruz.

Yorum Yap

Futbolun tek patronu diye adam? getir sonra her?eye m?dahale et... Bence ?nder Hoca ge? bile kald?

Yorum Yap

Zamanla ba?ar?l? oluca??na inan?yordum ?nder ?zen'in.. yolu a??k olsun..

Yorum Yap

t?netim istifaaaaa

Yorum Yap

As?l gitmesi gereken belliydi. Yaz?k oldu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X