Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kendisini ba?ar?l? bulmuyordum(bu konuda y?netimin etkisi b?y?k) ama bu kul?pten acil gitmesi gerekenlerden kesinlikle de?il.Ama giderse de eksi?ini ?ok hissetmeyiz ?unku zaten etliye s?tl?ye kar??m?yor,kar??t?r?lm?yordu...

Yorum Yap

pekde ?nemli de?il BEN?M i?in istifa etmesi her?eye de bas?n toplant?s? d?zenlemesin m?mk?nse istifas?n? versin veriyorsa metin ?eklinde

Yorum Yap

En ?ok, yiyici menajerler sevinmi?tir bu habere. Art?k istedikleri gibi at ko?turabilirler kul?b?n i?inde!

Yorum Yap

Cok yazik olacak. Tepetaklak oldum bir gunde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?stifa olacaksa e?er kendisinden tek beklentim olan biten neyse a??klamas?,kimlerin ne halt etti?ini,kimlerin neler ?evirdi?ini bu taraftar?n duymaya hakk? var.Her?ey ortaya d?k?ls?n,ok yaydan ??ks?n art?k,yeter...

Yorum Yap

ihra?

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?stifa olacaksa e?er kendisinden tek beklentim olan biten neyse a??klamas?,kimlerin ne halt etti?ini,kimlerin neler ?evirdi?ini bu taraftar?n duymaya hakk? var.Her?ey ortaya d?k?ls?n,ok yaydan ??ks?n art?k,yeter...
                ?p koptuysa evet bunu yapmal?.

Yorum Yap

Bu y?netim oldu?u s?rece isterse Mourinho gelsin veya en iyi Scout ekibi.. ?mkanlar k?s?tl? hep yalan dolan.. Adam ne yaps?n en do?rusunu yap?yor.. Dar?s? fikret orman?n ba??na

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

bi 5 sene daha geriye gittik ?nder hoca istifa ederse

Yorum Yap

Aslı Mustafa Sohmelioglu tarafından Gönderilmiş
                      ya abi bende seni y?llard?r takip ederim sende bu tiplere ne cevap verirsin malum i?te arkada?lar?n g?r???
                      be?ikta?? sadece ba?ar?lar? i?in sevecek insanlar?n g?r??lerine zerre ?nem verme BENCE.
                      Adal? yada x ki?i istenmeyebilir sayg? duyar?m ama Kurban gitti?imiz komploya inan?p buraya gelip Be?ikta??n ad?n??ike ile anan kimseye tahamm?l edemiyorum.

Ayruca renkta? diyenleri ?zellikle uyar?yorum kimisi anlay?? g?steriyor kimiside b?yle artistlik yap?yor.

Renkta? nedir yahu renklimiyiz biz, abi karde?iz burada hepimiz

Yorum Yap

G?ndemi de?i?tirmek i?in yap?yorlar b?t?n bunlar? ya ?zen istifa falan etmeyecek. ( ??imden Ge?enler duyum falan de?ildir! )

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Adal? yada x ki?i istenmeyebilir sayg? duyar?m ama Kurban gitti?imiz komploya inan?p buraya gelip Be?ikta??n ad?n??ike ile anan kimseye tahamm?l edemiyorum.

Ayruca renkta? diyenleri ?zellikle uyar?yorum kimisi anlay?? g?steriyor kimiside b?yle artistlik yap?yor.

Renkta? nedir yahu renklimiyiz biz, abi karde?iz burada hepimiz
                          Zaten sinirler gergin daha da bozma sinirini bo?ver ?brahim abi,gerekeni yapm?? zaten Fk sa?olsun

Yorum Yap

Aslı G?kmen Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            in?allah b?yledir
                            Milliyet'ten Serdar Sar?da?'a yapt??? a??klamada ?nder ?zen, "?stifam kesinlikle s?z konusu de?il. ?stanbul'a kul?p i?lerim ve ?zel i?lerim oldu?u i?in d?nd?m" dedi.
                            ?nder ?zen'in resmi olarak duyulmas?ndan 2 saat ?nce serdar sar?da? "?nder ?zen olmad? ?zel haberim yar?n man?etten girecek" diye hava at?yordu.

Yorum Yap

?nder ?zen istifa ederse bu gidi? yanl?z olmaz gerisi mutlaka gelecektir.Benim korkum bili? oda giderse bekleyin hikmet karaman?

Yorum Yap

?NDER ?ZEN? YEMEK
                                Birinci s?rada Sorgulamam?z gereken ?nder ?zenin imzadan sonraki d???nce ve konu?malar? de?ildir.
                                ?NDER ?ZEN neden gelmi?ti bu tak?ma.
                                Futbolun tek yetkilisi bir numaral? sorumlusu yani oyuncunun ba?? dahi a?r?sa sorumlu ?nder ?zendir ?ylemi?
                                evet.
                                Bas?na ?nder ?zen haricinde kimse konu?mayacakt? transferle ilgili.
                                Kamp da menejer g?rm?yecekti. Ona ve y?neticilere de?il ?nce scut ekibine oyuncu ?nerilecekti.
                                Y?neticiler transferin sadece mukavele ve pazarl?k k?sm?na kar??acakt?.
                                Sizce y?netim bunlar?n hangisini sa?laya bildi.
                                verilen deme?ler ortada yap?lan serdar ve sezer transferi ortada.
                                Kampda cirit atan menejerler tesislerden ??kmayan y?neticiler hatta ve hatta y?netici futbolcu gece gezmeleri vs.
                                ??MD? ??km?? baz?lar? yok o?lu fb alt yap?s?nda oynuyor diye laf vurmaya ?al???yorlar.Bunu s?yleyenler acaba ?ocuk gen?ler alt yap?s?nda da olsa bunu s?yleyeceklermiydi.
                                SANANE BE KARDE??M
                                bizim alt yap?ya yazd?rsayd? ozamanda kendi ??kar? var ?ocu?u alt yap?da derlerdi ?rnek: sinan engin o?ulcan engin i?in s?ylenmi?ti.
                                bunlar?n hepsine g?l?yorum i?te bizim y?netimin mantalitas?na sahip olan futbol fakiri taraftar tiplemesi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X