Konu: Önder Özen

Alıntı Olgan Saricalik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 2202

su haber1903 ne pislik siteymiş yahu. 14000-4000 gibi dağılımın grafiksel gosterimine bakın, sayılara dikkat etmesen ortada dersin, kararsızlar sonucu değiştirir dersin.
    Taraftarın 4/3 ünün Özen'in arkasında olduğu görünüyor. Forza'da yapılan anketlerde de benzer sonuçlar çıkmıştı. Şampiyonluk gelmeden bu oranın artamayacağını da söylemiştik ki Özen'nin ulaştığı bu kitle yeter sayıda bir kitle. Sportif direktör ya da benzer görevler içinde ismi geçen kişiler de bu oranı zor yakalar.

Burada asıl mesele şu. Bu anketi ANÇ için yaptırdıkları belli. Adam paralı adam. Etrafında yalakaların, satılık adamların çok olması doğal ama onu yücelteceğim, istemediği adamı küçük düşüreceğim diye yapılan anketler ve benzeri söylemler ters tepip kendilerine dönüyor. Şu anket sırasında ANÇ nin yediği küfürün haddi hesabı yoktur. Yani 4/3 ANÇ ye hayır da demiştir aynı zamanda. Böyle bir söylem olmasa ve ANÇ etrafındaki yalakaların gazına gelip ortalığa böyle saçılmasa böyle birşey olmayacaktı.

Çok şükür bu adamlar zeki adamlar değiller. Dilerim YD ile aynı çizgi ve zihniyetle hareket eden ANÇ, Futbol Şubesi sorumluluğundan sonra FO yu yanlız bırakıp (YD nin futbol şubesini bırakıp Serdar Bilgili muhalefetine geçmesi gibi) muhalefete geçerek başkanlığa aday olmaz.

Süreç bu şekilde işlerse tarihin aptallar için tekerrür ettiği ve bizlerinde biricik aptallar olduğu tekrar ispatlanmış olacak. Geçmişten ders almak ve bu gidişatı değiştirmek yine bizlerin elinde.

Tek güvendiğim sensin ne olur dayan....

Senden bi halt olmaz.Kulübün parasına yazık..

son günlerde Bilic ile Önder hoca'nın arasının açıldığı haberleri geliyor. bakalım nolcak? şöyle de bir anket var.

http://strawpoll.me/1943989

ANÇ yeni görevinde başarılar dilerim.Benim için bundan sonraki olumlu olumsuz tüm olaylarda sorumlu ANÇ dir.Özen artık orda sembolik olarak duruyor.

Kara Kartal
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Alıntı Gökay Gökdoğan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla düğüne adalı değilde nur çebi gitmiş ...

Ve ahmet nur çebinin futbol şubesine geçeceği , ahmet kavalcının istifa ettiği düşünülürse benim teori daha gerçekçi gibi ne dersin ?

Ayrıca Tuğrul'un bjk tv'den kovulup baş danışman olarak geri getirilmesinin neresi yanlış haber anlamadım ?

Tuğrul olayı tamamen karanlık değil mi ?

Eklenti 2207
    ANÇ sanki başkandan habersiz gelmiş ve aman başkan görmesin bakışları sergiliyor..

Gesendet von meinem D6503 mit Tapatalk

ahmet kavalci varken sembolik degildi simdimi sembolik oldu onder ozen. Biraz olumlu baksak su islere. basinin hele kolpa1903un gazina gelmeyin. o samimiyet isleri iki sene onceydi o derenin altindan cok sular gecti.. o anketi yaptiran ANC ise kendisi hakkindaki haberleri yaptirandami ANC? ozellikle serdal adali tartismalarinda bariz taraf tutuyorlar.

Çebi ile Önder Özen'in arasının açıldığına dair Akşam gazetesi tarafından servis edilen ve haber1903 tarafından körüklenen haberlerle ilgili kulüp resmi açıklama yapmış 16.06.2014'te

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59232...aber_daha.html

şuanki mevcut klüp yöneticileri ve çalışanları arasında gitmesini hiç istemediğim 2 kişi var önder özen ve malzemeci süreyya abi
    Mevcut imkanlar ve maddi olanaklar en çok önder özen hocayı etkiliyor adam istediği ve ikna etti oyuncuları alamıyor.
    geçen yaz transfer sezonunda küçük bir meblağ yüzünden ilgilendiği oyuncunun biri udinese ye gitmişti şuan ismini hatırlayamıyorum.
    Şu adama ne yapın edin 20 m euro civarında bir para verin bakın ozaman takım nasıl kuruluyor.türkiyenin portosu benfica sı oluruz.

önder hoca gideceksede yerine adayım ali ece ve ibrahim altınsaydır.

Bu haberler dogruysa eger bunlarin ozen yerine dusunecegi isim en fazla sinan vardar gibi biri olur...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın Önder Özen'in varlığı birilerinin rantına engel oluyor.Dışlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.Önder hocam gerçek Beşiktaş taraftarı sonuna kadar seni destekliyor.

Önder Özen'i, yeri geldiğinde en çok eleştirenlerden biriyim.
    Kendimden de gördüğüm kadarı ile, çokça eleştirmemizin en büyük sebebi; beklentimizin çok yüksek oluşu.
    Yine de gitmesini hiç istemedim, çünkü bilmediğimiz işlerin döndüğüne adım gibi eminim.
    Aynı zamanda hatalarını kabul etmeyi bilen ve düzeltmek için çabalayan bir insan olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca ben henüz Önder Hocanın insiyatifinde geçirdiğimiz bir transfer sezonu görmedim.
    Niçin bütün enkazı onun üstüne yığma çabasındayız anlamak mümkün değil.
    Artık birilerinin işine hiç ama hiç gelmediğinden adım gibi eminim.

Gerçekten Önder Özen gidince huzura ereceğimizi düşünoyur musunuz?
    Önder Özen gidince adam gibi bir yapılanmaya gireceğimizi düşünüyor musunuz?

Adım gibi eminim ki, Önder Hoca gider gitmez Eneramo, Sezer tarzı menejer ve yönetici çıkarlı transferler tavan yapacak.
    Varken ne değişiyor diyebilirsiniz, ama bunun sorumlusunu yanlış yerde arıyoruz.

Önder Özen ismi şu an için size hiçbir şey ifade etmiyor olabilir. Adına ister kurtarıcı deyin, ister Balon...
    Ama şu gün biz balonu ya da kurtarıcıyı gönderirsek kaybedeceğimiz en büyük şey o kişinin kişisel katkıları değil; bir değişimin olabilme ihtimali olur.

Bundan da nasıl bu kadar eminim?
    Ne zaman bu kadar büyük yaygaralar kopsa Beşiktaş'ta gördük ki, değişimi istemeyen, rantının kesilmesini istemeyen insanlar tarafından koparıldı.

Altınsay bıraktığında da ettiğimiz lafları unutmuyorum. "en önemli zamanda bıraktı gitti, sattı, mücadele etmedi." dedik.
    Zaman, bize Altınsay'ın ne kadar haklı olduğunu, Beşiktaş'ımızın ne kadar büyük bir fırsatı teptiğini gösterdi, ve göstermeye devam ediyor. Hem de ne uğruna?

Sırf bu sebepten bir şeyler değişene kadar arkasındayım Önder Özen'in. Beşiktaşımız düzlüğe çıktığı, bu pisliklerden arındığı gün tartışırım Önder Özen'i.
    Bugün değil.

Vala fenerli diye eleştiriliyor YD ve SE Beşiktaşlıda ne oldu? Geçilsin bu işler Önder hocanın rahat çalışmasına imkan verilirse işler iyi gider. Adamın işine herkes karışıyor...Şu laboratuvar ve tesis yapılmadan gitmemeli. Adam pişti. Giderse FB alır yararlanır...hemen silinmemeli bu gibi insanlar...

anç trabzonla ilşkisi olduğu için olcan transferini gerçekleştirebilir ama ben özellikle yabancı futbolcu transferinde yetki ondaysa başarılı olacağını sanmıyorum hem eli sıkı hemde çok yol yordam bildiğini sanmıyorum transfer konusunda.ama fikret ormandan daha çok güven veriyor o kesin.

Sinan Engin
    Celal Kolot
    Levent Erdoğan
    Sinan Vardar

ÇOK ÖZLEDİK