Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder Hoca Be?ikta?l?y?m diyen ?o?u spor adam?ndan, y?neticiden ?ok daha b?y?k BE??KTA?l?d?r.

Yorum Yap

Bu d?zen i?in fazla ?ereflisin.

Yorum Yap

18 kulup baskan?da bu kurala okey verm?s f?kret orman? tebr?k ed?yorum.. onder ozen yay?na baglan?p bes?ktas? zarara ugratt?m ozur d?ler?m d?yo bes?ktas klubu bana dava b?le acab?lr d?yo baskan 2 y?ld?r yapt?g? yat?r?m? hi?e say?p su kurala okey ver?yo resmen galatasaray? fener? kurtar?yolar

Yorum Yap

sen Besiktaslisin hocam

Yorum Yap

?nder ?zen: "Bilic ve ekibinden ?z?r diliyorum. T?rkiye'nin bir hukuk devleti oldu?unu d???nd???m i?in. T?m Be?ikta?l?lar'dan ?z?r dilerim"

duygulanmamak elde mi

Yorum Yap

?ok g?zel adam ?ok.

Yorum Yap

Helal olsun ?erefli ?nsan duru?unu bir kez daha g?sterdin...

Yorum Yap

Helal olsun sana hoca ... Ke?ke ??k?p gelsen yeniden ...

Yorum Yap

Adams?n adam

Yorum Yap

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...e-dava-acardim

Yorum Yap

?nder ?zen ; Be?ikta?l? diye programlarda gezinen bir ?ok yorumcudan ?ok daha Be?ikta?l?d?r

Yorum Yap

Ben onu bunu bilmem de.. Seni ?ok sevdim ?nder abi..

Yorum Yap

Bu kadar karakterli bi insan? tak?mdan g?ndermek yapaca??m?z en b?y?k aptall?ktan biriydi bunu ?imdi daha iyi idrak ettim. Bu konu?may? yorumculardan 1 tanesi yapamaz.(Ali E. ve U?ur M. d???nda)
                            Futboldan hi? anlamasa oyunculara karakter katar.(Bana g?re futboldan da g?r?nd???nden fazla anl?yor)
                            Y?netimin yalvarmas? gerekiyor d?nmesi i?in. A.N.? ile falan olacak i? de?il bunlar.
                            D?nmeyecekse de; hep ba?ar?l? ol hocam g?pta ile seyredelim seni a?z?m?z?n sular? aks?n senin gibi karakter sahibi bi insana bu yak???r.

Yorum Yap

Hocam adams?n hakl?s?n fakat iyi scoutlarla iyi yat?r?mlarla deh?et at?l?mlar yapabiliriz.

Ah be hocam tam zaman?yd? bizde transfer yapman?n.

Yorum Yap

Bu ya??ma kadar ne senin gibi bir y?netici,ne bir futbol adam? g?rd?m.Senin k?ymetinide sahipken bilemedik malesef...Adam gibi ADAMSIN

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X