Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gidi?at k?t?

Yorum Yap

Onder Ozen istifa edip digerleri kalirsa kiyamet kopar kimi kandirmaya calisiyorlar butun suc yonetimin adama 5 kurus verdin transfer yap buldugunda yok 3 kurusa inelim 5 fazla dedin yapmayin onderin sucu ne , onder gidince hersey yoluna mi girecek .

En once istifa edecek lazim olan Fikret Orman

Yorum Yap

?nder ?zen gidince neler olacak hep birlikte g?r?cez. Yine fiyasko transfer sezonlar?? bizi bekliyor olacaak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?brahim Alt?nsaydan sonra ?nder ?zenin gidi?i, ibreyi Fikret Ormana ?evirecektir.

Yorum Yap

?nder ?zen tek ?ans? ba?kan?n bana kal?rsa.

Yorum Yap

Ahmet Nur ?ebi g?z?mdeki en de?erli insanlardan biriydi o beyaz tv televizyonuna Q7 ile ilgili r?portaj vermesine ra?men. Ancak ?nder hoca ve sezer,toraman y?z?nden bu kadar diretmesini anlatam?yorum tek ?ans?m?z ?nder hoca allah?m sab?r versin i?i zor en az?ndan bu sezon daha daan hoca ismi ge?en oyunculardan 3,4 tanesini al?rsan zaten bilki ?ebi bile dokunamaz sana

Yorum Yap

sinan engin denen ?ahsiyet ferrari diatta transferleriyle tv de ?v?n?rken
                yine ayn? kanal be?ikta? a ve ?zen e ezik muamelesi yaparken ( panda ?zen i tan?m?yorum demi?ti ki adam her g?n ntv de program yap?yordu , tan?mamas? imkans?z)
                hakemler be?ikta?? do?rarken
                rakipler her t?rl? ?irkefli?i yaparken
                y?netimden bir cac?k olmazken
                ?zen in istedi?i oyuncular yerine birilerine s?z verip futbola alakas? olmayan futbolcular( sezer ) transfer edilirken
                gazetecilere haber servis eden futbolcu( toraman ) ?zen e ra?men hala kul?pte tutuluyorsa
                ben ?nder ?zen i ba?ar?l? bulurum. e?er biri gidecekse bir zahmet y?netim street olup gitsin.

Yorum Yap

?u kadar?n? s?yleyeyim: Yan?nday?z hocam! Sak?n pes etme!

Yorum Yap

Sak?n pes etme hocam gercek be?iktasl?lar daima yan?nda....

Yorum Yap

Haberler daha ?ok gelmeye ba?lad?, havada istifa kokusu var fakat b?yle bir ?ey yok ise derhal a??klanmal?.
                      Nedir bu muamma diyece?im ama her?eyimiz muamma be karde?im...

Yorum Yap

Yan?nday?z g?zel insan

Yorum Yap

Bugun cikan haber ne bakindim bulamadim nette problemli zor baglaniyor..

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nder ?zen giderse alternatiflere bakal?m.

1. Onun bakt??? i?lere AN? bakacak. G?ya i? bitiriciymi? kendisi. Ben herhangi bir i?i bitirebildi?ini g?rmedim. Daha ?ok "onla g?r???yoruz bunla g?r???yoruz bu i? yak?nda biter" falan deyip alamad??? oyuncularla ?nl?d?r kendisi. Bir tek babas? sayesinde Tolga Zengin konusunda Trabzon kul?b?n? ikna etmi?tir sa?olsun.

2. Can?m?z kan?m?z evlad?m?z aya??na eski futbolculardan biri ile anla??l?r ayn? pozisyon i?in. Kim siner i?inize? Ben bilemedim.

3. Gider S?leyman Hurma ile anla??rlar.. bunu da bekleyebiliriz bence.
                            Kalan?na kat?l?yorum ama 2 numaral? sorunun cevab?n? kendimce vereyim.

??imize snecek birisi gelmez. Ali G?ltiken y?netim yanl??lar?n? g?ren , eski Be?ikta? ahlak?n? ?z?msemi? birisi ve s?rekli y?netimin kar??s?nda. Sebebi transferler, ba?ar?s?zl?k filan de?il; y?netimin b?y?kl???m?z? unutmu? olmalar?. Eski futbolcular?m?zdan bir ?o?u da ayn? paralelde g?r?? belirtiyor. Zaman?nda efsane kadroda yer alm??, Be?ikta?'? hakkaniyetiyle bilen adamlardan hi? birinin b?yle bir y?netimle ayn? ?at? alt?na girece?ini sanm?yorum. Anca ve anca Aybaba gibi karakter yoksunlu?u ?ekenlerden biri denk gelir. Kim siner i?imize sorusunun cevab? belli : sinecek biri gelmez...
                            En son düzenleyen Mehmet Allar; 20-06-2014, 15:46.

Yorum Yap

?nder ?zen bu tak?mdan giderse son umudum da gidecek.

Yorum Yap

Sportif Direkt?r?m?z: ?nder ?zen

Birakin istifa ettrsinler, kendi istifalarina giden yolun kaldrimini doserler, ozenin yerine tayfuru getirsinler, o yakisir..
                                Ahmet nur cebinin iyi niyetle besiktas icin calistigini dusunuyordum ronaldinho meselesine kadar, menajerli gazetecili yemekli transfer gorusmesi ve sonrasi onunda ne maksatla besiktasta oldugunu gosterdi zaten, futbol subesi reklam demek, taninmak demek ego tatmini demek , ozene yedirmeyecegi belli..

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                En son düzenleyen Bulent Golbas; 20-06-2014, 20:56.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X