Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bencede bir y?r?y?? olmal? ?nder ?zen i?in ama Forza y?netimi desteklemeden b?y?k bir kitle olabilece?imizi sanm?yorum...Forza sosyal medyada payla??rsa birde g?zelinden intro yaparsa ozaman b?y?k bir y?r?y?? olabilir

Yorum Yap

Fikret - A.N.?. ikilisine b?rak?lmamal? bu kul?p.

Yorum Yap

yahu ?nder hocan?n istifa edece?ine inanmay?n bas?n?n gazlamas? yemeyin bunlar? adam 2 g?n ?nce trt de devam eden projelerini ve yapacaklar?n? anlatt? . ba?kanla nasl irtibatl? oldu?unu neler yapacaklar?n? anlatt? nerden c?kar?yosunuz istifa olay?n? .

Yorum Yap

Aslı Rasit Ceran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yaln?z bu Braida dedikleri adam da bo? adam de?il ha.
          Y?llarca milan'?n sportif direkt?rl???n? yapm?? bir adam.
          Bu hafta g?r??ecekmi? AN? onunla.
          ?zen'e elveda.

Yorum Yap

onder ozene transfer yaptirmiolar italyadan getirecekleri adammi transfer yaptiracak. ne kafadir bu

Yorum Yap

Aslı Yasar Turkmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              onder ozene transfer yaptirmiolar italyadan getirecekleri adammi transfer yaptiracak. ne kafadir bu
              Yeni kurbanl?k koyun hay?rl? olsun.
              ?stifada istifa diyen arkada?lar?nda ba?lar? ar?a e?er heralde.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Yeni kurbanl?k koyun hay?rl? olsun.
                ?stifada istifa diyen arkada?lar?nda ba?lar? ar?a e?er heralde.
                ya anlamiyorum adam her isi yapiyor izliyo listeyi hazirliyor getiriyor sunuyor bunlara bi pazarlik yapmak kaliyor. hala menajere para yedirecekler lanet olsun boyle duzene

Yorum Yap

Eger olurda istifa edersen senden tek istegimiz kimlerin gizli pilav oldugunu acikla ki bilmeyenler gercekleri bilsin ona gore savunsun bu fetbazlar kurulunu !!!

Yorum Yap

Hayalim ; Hasan Arat'?n ba?kanl???nda,H?sn? G?reli'nin de oldu?u ve ?brahim Alt?nsay ve ?nder ?zen'le harmanlanm?? bir y?netim listesi.

Yorum Yap

?stedigi transferler yap?lmay?p menajerlere para yedirtmek icin yonetim transfer yaparsa direk istifa etmeli.Ya da ?brahim Toraman affedilirse.. Bo?una yormas?m adam kendini.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Inozu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?zen'e elveda.
                        Ya belli olmaz s?zde 3 hafta ?nce de ya ?zen ya AN? gidecek deniyordu ikisi de kald?.
                        Bu kul?pte sabahtan ak?ama g?ndem 7 kere de?i?ir.

Yorum Yap

bu kulup iflah olmaz e?er ?nder ?zen gider toraman sezer ikilisi bu kulupte kal?rsa k?stebeklere ve menfeat?ilerin elinde kal?r kulup

Yorum Yap

e biraz vicdan forza y?netimi. herhalde ascansio yap?m? film bitti

Yorum Yap

ben istifa etmesini istemiyorum begeniyorum kendisini isten anliyor gorunumu var en azindan ama eline butce verilmiyorsa istediklerini alamiyorsa istifa etsin kimse de bizden zaman calmasin tabi ondan once birakmasi gereken fikret ama onda o karakter yok

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Gencler hatirlamaz bilmez AMA tam bir 90lar fbsiyiz su anda

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X