Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Uruguay Bel?ika finali bekliyorum. Biri d?nyan?n en iyi forvet ikilisine di?eri de d?nyan?n en iyi kadrosuna sahip.
    B?yle de foruma meydan okurum.
    Asl?na bakarsan ben de benzer ?eyleri d???n?yorum. Her ikisi de ka??t ?zerinde ?ok iyiler. Hemen t?m oyuncular? ?nemli kul?plerde oynuyor. Ve ?o?u da formda. Kupay?, finali bilmem ama ma?lar?n?n ?ok iyi olaca??na eminim .

Yorum Yap

Almanya favorim Uruguay s?rprizim. Barcelona'n?n form d???kl??? ?spanya'ya da yans?r. Bu sefer yar? final g?remezler.

Yorum Yap

Almanya ve Brezilya kafaya oynar evsahibi fark?yla brezilya 1 ad?m ?nde. Uruguay dan s?priz bekliyorum yar? final g?rebilirler

Pl?ton'dan g?nderildi.

Yorum Yap

Quaresma 30 ki?ilik aday kadroya ?a??r?ld?.

E?er D?nya Kupas? kadrosuna da se?ilirse bu turnuvada kimi destekleyece?imiz belli

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Quaresma 30 ki?ilik aday kadroya ?a??r?ld?.

E?er D?nya Kupas? kadrosuna da se?ilirse bu turnuvada kimi destekleyece?imiz belli
            Almeida da ?a?r?lm??

Yorum Yap

d?nya kupas?n? kim kazan?r diye anket ekleseniz g?zel olur

Yorum Yap

Quaresma sirk y?ld?z? , Katardan ba?ka bir tak?mda oynamaz ya ...

1 sene top oynamad? 3 ayl?k futbolu ile d?nya kupas?nda ...

Biz ? 5.5 milyon tl para verdik trib?nde oturttuk

Yorum Yap

Pedro Franco, d?nya kupas?nda yok...

Yorum Yap

Almanya kazanacak bu defa.

Yorum Yap

Pastore Erik Lamela Tevez Nasri Clichy Coutinho kupada izleyemiyece?imiz oyuncular.

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        2010'da oldu?u gibi bu kadronun da en y?ld?z futbolcular? Gerrard, Lampard ve Rooney.. Gene penalt?larda elenirse bu tak?m, daha da turnuvaya falan kat?lmas?nlar Bu arada Milli Tak?m'a en ?ok futbolcu veren tak?m Liverpool oldu 5 isimle..

?ngiltere'nin 23 ki?ilik kadrosu:

Kaleciler: Joe Hart (Manchester City), Ben Foster (West Bromwich Albion), Fraser Forster (Celtic)

Defans: Leighton Baines (Everton), Gary Cahill (Chelsea), Phil Jagielka (England), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Luke Shaw (Southampton), Chris Smalling (Manchester United)

Orta saha: Ross Barkley (Everton), Steven Gerrard (Liverpool), Jordan Henderson (Liverpool), Adam Lallana (Southampton), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Manchester City), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Raheem Sterling (Liverpool), Jack Wilshere (Arsenal)

Forvet: Rickie Lambert (Southampton), Wayne Rooney (Manchester United), Daniel Sturridge (Liverpool), Daniel Welbeck (Manchester United)

Yedek liste: John Ruddy (Norwich City), Jon Flanagan (Liverpool), John Stones (Everton), Michael Carrick (Manchester United), Tom Cleverley (Manchester United), Andy Carroll (West Ham United), Jermain Defoe (Toronto FC)
                        ?ngiltereden Cahill ??karm? hic diyerekten i?ren? bir espri yapay?m
                        o de?ilde ben bu adam? hep avusturalyal? fln zannediodum

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ngiltereden Cahill ??karm? hic diyerekten i?ren? bir espri yapay?m
                          o de?ilde ben bu adam? hep avusturalyal? fln zannediodum
                          Tim Cahill Avustralya'l? olan Everton'da oynuyordu ?imdi Amerika'da.

Yorum Yap

Art?k ba?lasada bi izlesek

Yorum Yap

Aslı Aytac Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Pastore Erik Lamela Tevez Nasri Clichy Coutinho kupada izleyemiyece?imiz oyuncular.
                              tevez cocuklar?mla tatile gidece?im demi?.
                              Nasri neden yok sakat m??

Yorum Yap

ma?lar TRT' de mi olacak arkada?lar ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X