Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bana Pippen's?z ald??? y?z??? g?ster sonra ben sana hepsini anlatay?m

Bu arada Erdal madem bir?ey yazmayacaks?n illa bi yorumun bulunsun diye bir?ey yazma gere?i niye duyuyorsun g?zel karde?im

Not : Arda abi yok ?yle bi y?z?k ha arama bo?a 😁 sen yat kalk dua et de bu seri 3-0 dan 4-3 falan olmas?n yemin ederim Bursa'ya gelirim evinin balkonuna LeBron'un me?hur ellerini havaya a?t??? pankart? asar?m 😁😁😁

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bana Pippen's?z ald??? y?z??? g?ster sonra ben sana hepsini anlatay?m

Bu arada Erdal madem bir?ey yazmayacaks?n illa bi yorumun bulunsun diye bir?ey yazma gere?i niye duyuyorsun g?zel karde?im
      Pippen MJ olmadan nas?l bir kariyere sahip olurdu. ?stersen a? bir kendi yorumlar?n? oku.
      MJ 28 ya??nda ald? ilk y?z???n? evet. Bir kere liseden gelmedi. ?ok daha ge? prof oldu. ?ok daha di?li tak?mlarla sava?t?. Bird'l? Boston, Bad Boys Detroit gibi. Pippen bug?n bu kadar b?y?k bir isimse bunun ba? sebebi MJ. Onun yan?ndakileri de yukar? ?ekme azmi. ?nan?lmaz kazanma arzusu. A? bir oku o g?nlerde MJ nas?l haz?rlan?yormu?, yan?ndakilere neler yapt?r?yormu?.
      Sonra bana yukar?daki listede MJ'nin d?md?z etti?i isimlerden bir tanesinin ?eyre?ine sahip bir do?u tak?m? s?yle. Sonra tart??al?m. Ger?i sen onlara da balon dedin, niye tart???yorsam..

Yorum Yap

Pippen, "Michael Jordan, muhtemelen bug?ne dek basketbol sahas?na ayak basm?? en b?y?k skorer. Ancak Lebron James'in basketbol tarihinin en b?y?k oyuncusu oldu?unu s?yleyecek kadar ileri gidebilirim. ??nk? o sadece say? atm?yor, arkada?lar?n? da oyuna dahil ediyor. Ayr?ca savunmada da en az h?cumda oldu?u kadar etkili" ifadelerini kulland?.

Bill Laimberr ;

Jordan'?n ?ampiyonlu?u nas?l alaca??n? ??renmesi y?llar?n? ald?. Jordan ribaunt alamazd? , lebron gibi asist yapamazd? ama skora odaklan?rd? ve bu konuda ?l?mc?l bir katil gibiydi. Lebron daha iyi.

Bunlar tabi sizin tart??man?za bir?ey katmaz sadece eskinin efsaneleri bile sizin kadar hor g?rm?yor , basit g?rm?yor lebron'u.

Ben sizin kadar s?k? takip?i ve bilgili de?ilim , izlemeyi severim takip ederim ancak herkes lebron'un b?y?kl???n? kabul ederken siz ?srarla adam? basit bir basketbolcu gibi g?stermeye ?al???yorsunuz. Lebron bu ?ekilde 3-4 sene daha ?st seviye oynamas? durumunda rahat rahat en iyi basketbolcu se?ilecek gibi g?z?k?yor bunu ben de?il basketbolun efsaneleri s?yl?yor

Neyse en az?ndan jordan gibi bir efsane ile k?yaslan?yor. Bi ara kobe ile k?yaslayanlar vard? ?aka gibiydi

En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 10-06-2017, 16:47.

Yorum Yap

James'i basit bir basketbolcu gibi g?stemeye ?al??an kim.
          ?tiraz?m ve komik olan MJ ile mukayesesi..

Yorum Yap

Valla ?u ezdi , ?u peri?an etti , onun i?in kurallar de?i?ti yada basitle?tirildi , a?lad? , ka?t? , yanc? oldu , rakipleri eskisi kadar zor de?ildi , basketbol tak?mlar? eskisi kadar g??l? de?il art?k s?radanla?t? gibi ?eyler yazarak adam?n bo? tak?mlara kar?? istatistik kast???n? s?ylemeye ?al???yorsunuz yada bunu s?ylemek istemiyorsunuz ama yazd?klar?n?zdan bu ??k?yor.

Bu arada bu mukayeseyi sadece bizim gibi s?radan ki?iler de?il Nba'in kendi efsaneleri yap?yor ve yukar?da g?r?ld??? gibi bir ?ok efsanede lebron diyor , bir k?sm? muhakkak jordan diyordur . Tart??ma devam ediyor ve edecektir. Taaa ki lebron basket kariyerini sona erdirip en iyi se?ilinceye kadar.

Bence komik de?il gayet e?lenceli k?yaslanmas? ve verilerin ortaya koyulmas? , okumas? takip etmesi izlemesi ara?t?rmas? ho?uma gidiyor. Ve ara?t?rd?k?a efsanelerin a??klamalar?n? okuduk?a lebron'un dahada b?y?k bir basketci oldu?unu g?r?yorum. Tabi size g?re de?i?ebilir.
            En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 10-06-2017, 17:12.

Yorum Yap

Hangisinin oyun g?r??? daha iyi, hangisi daha iyi skorer, hangisi daha iyi ribaundcu, hangisi daha iyi asist?i, hangisi daha iyi top ?alar, hangisi daha cayd?r?c? blok?udur, hangisi daha kompike, hangisi tak?m? daha iyi oynat?r, hangisi daha ?ok y?nl? hangisi 3 ki?i omzundan kolundan tutarken pozisyonu basket foulle bitirir

Skorer ve belki top ?almada ?st?nd?r Jordan. LeBron di?er konularda el ?pt?r?r Jordan'a keza Jordan'? Jordan yapan Pippen da b?yle d???n?yor

Ha bu arada Kobe-LeBron k?yas? yapanlar bi ara vard? ger?ekten acayip komikti futbolla ?zde?le?tirirsek Messi-Coutinho k?yas? gibi bir?ey olur

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Valla ?u ezdi , ?u peri?an etti , onun i?in kurallar de?i?ti yada basitle?tirildi , a?lad? , ka?t? , yanc? oldu , rakipleri eskisi kadar zor de?ildi , basketbol tak?mlar? eskisi kadar g??l? de?il art?k s?radanla?t? gibi ?eyler yazarak adam?n bo? tak?mlara kar?? istatistik kast???n? s?ylemeye ?al???yorsunuz yada bunu s?ylemek istemiyorsunuz ama yazd?klar?n?zdan bu ??k?yor.

Bu arada bu mukayeseyi bizim gibi s?radan ki?iler de?il Nba'in kendi efsaneleri yap?yor ve yukar?da g?r?ld??? gibi bir ?ok efsanede lebron diyor , bir k?sm? muhakkak jordan diyordur . Tart??ma devam ediyor ve edecektir. Taaa ki lebron basket kariyerini sona erdirip en iyi se?ilinceye kadar.

Bence komik de?il gayet e?lenceli k?yaslanmas? ve verilerin ortaya koyulmas? , okumas? takip etmesi izlemesi ara?t?rmas? ho?uma gidiyor. Ve ara?t?rd?k?a efsanelerin a??klamalar?n? okuduk?a lebron'un dahada b?y?k bir basketci oldu?unu g?r?yorum. Tabi size g?re de?i?ebilir.
                Koyuyla belirtilen her nokta do?ru. Hi?birinde abart?-yalan-yanl??-ekleme-??karma yok.
                NBA efsanelerinin ?u anda ne konu?tuklar? hakk?nda bilgim var, o y?zden mukayese kabul g?rmez diyorum zaten.

Yorum Yap

Ben kendi ad?ma konuyu kapatacam. Bu oynanan basketbolu seviyorsan?z. B?yle devam edin. Nba finalleri oynan?yor ma? ba??na say? ortalamas? 250. Allstar oynan?yor 374 say? at?l?yor. Ben 90larda oynanan basketbolu seviyordum arkada?. 90lardaki basketbolcular?n ?imdikilerden fersah fersah b?y?k oyuncular olmas?n? normal kar??l?yorum. Art?k laf olsun diye izliyorum. Nerede o orta1- 2 ye giderken sabah kalkt???m Utah-Chicago serileri nerde ?imdiki gsw-cle serisi.
                  Jordan'?n b?t?n istatistiklerini maymun etti diyeceksin(hangi istatistikler bunlar ben bulamad?m), larry bird kevin durant gibi bir adamd? diyeceksin sonra ben lebron yanc? deyince ?slubum garip olacak. Okc'nin ilk 4 ma?ta peri?an etti?i tak?ma 1-3 geriye d??eceksin, sonra son 3 ma?ta hayat?n?n oyununu oynayan kyrie hi?bir?ey yapmam?? gibi davranacaks?n,. Bir de adam e?ek olacak.

Son olarak mj sanki 93 te keyfiyetten beyzbol oynad? gibi bir durum yaz?lm?? daha sonra da hentbola ge?erdi diye. 93 nba finallerimden 1 ay sonra mj in babas? ?ld?. Hem de cinayete kurban gitti. O adam?n psikolojisinin bozulmas?na kimse bir?ey diyemez.

Ben konuyu kapat?yorum kendi ad?ma Jordan ile lebronu daha da kar??la?t?rmaya y?re?im dayanmaz.
                  En son düzenleyen Doruk Ilhan; 10-06-2017, 17:09.

Yorum Yap

Kobe de Coutinho oldu. Bilmesek inan?caz

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Kobe de Coutinho oldu. Bilmesek inan?caz [emoji38]
                      Yoksa Coutinho'yu k???ms?yor musun 😁😁

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ben kendi ad?ma konuyu kapatacam. Bu oynanan basketbolu seviyorsan?z. B?yle devam edin. Nba finalleri oynan?yor ma? ba??na say? ortalamas? 250. Allstar oynan?yor 374 say? at?l?yor. Ben 90larda oynanan basketbolu seviyordum arkada?. 90lardaki basketbolcular?n ?imdikilerden fersah fersah b?y?k oyuncular olmas?n? normal kar??l?yorum. Art?k laf olsun diye izliyorum. Nerede o orta1- 2 ye giderken sabah kalkt???m Utah-Chicago serileri nerde ?imdiki gsw-cle serisi.
                        Jordan'?n b?t?n istatistiklerini maymun etti diyeceksin(hangi istatistikler bunlar ben bulamad?m), larry bird kevin durant gibi bir adamd? diyeceksin sonra ben lebron yanc? deyince ?slubum garip olacak. Okc'nin ilk 4 ma?ta peri?an etti?i tak?ma 1-3 geriye d??eceksin, sonra son 3 ma?ta hayat?n?n oyununu oynayan kyrie hi?bir?ey yapmam?? gibi davranacaks?n,. Bir de adam e?ek olacak.

Son olarak mj sanki 93 te keyfiyetten beyzbol oynad? gibi bir durum yaz?lm?? daha sonra da hentbola ge?erdi diye. 93 nba finallerimden 1 ay sonra mj in babas? ?ld?. Hem de cinayete kurban gitti. O adam?n psikolojisinin bozulmas?na kimse bir?ey diyemez.

Ben konuyu kapat?yorum kendi ad?ma Jordan ile lebronu daha da kar??la?t?rmaya y?re?im dayanmaz.
                        Uzatmadan ?unu s?yleyece?im.

?u CAVS'dan ??kar LeBronu play-off zor g?r?r. Irving yetenekli ama ?o?u zaman mala ba?layan bi adamd?r. Tercihleri acayip derecede s?k?nt?l?d?r. LeBron oynatmaya ?al??masa 50 say? da atar bi ma?ta ama ?yle kazanamaz CAVS o oynat?nca di?erleri de oynay?nca kazan?r anca b?ylesine bi tak?ma kar??. Babas?n?n ?ld???n? biliyorum Jordan'?n madem psikolojisi bozuldu gitsin inzivaya ?ekilsin beyzbola niye d?n?yor neyse o da onun tercihleridir.

Siz uzatt?k?a ben de uzat?rd?m iyi oldu kapatman?z.

Yorum Yap

Bu arada bu mukayeseyi bizim gibi s?radan ki?iler de?il Nba'in kendi efsaneleri yap?yor ve yukar?da g?r?ld??? gibi bir ?ok efsanede lebron diyor , bir k?sm? muhakkak jordan diyordur . Tart??ma devam ediyor ve edecektir. Taaa ki lebron basket kariyerini sona erdirip en iyi se?ilinceye kadar.

Koyuyla belirtilen her nokta do?ru. Hi?birinde abart?-yalan-yanl??-ekleme-??karma yok.
                          NBA efsanelerinin ?u anda ne konu?tuklar? hakk?nda bilgim var, o y?zden mukayese kabul g?rmez diyorum zaten.
                          Ee o zaman lebron'u basit bir basket?i olarak g?steriyorsun diyorum bende nesi yanl?? ?imdi bunun ?

Yorum Yap

Ee o zaman lebron'u basit bir basket?i olarak g?steriyorsun diyorum bende nesi yanl?? ?imdi bunun ?
                            Buradan o anlam ??kmaz. Le Bron'un rakiplerinin kimler; MJ'nin rakiplerinin kimler oldu?u ??kar.
                            Le Bron ?u an tart??mas?z en iyidir; ama en iyi olmak i?in yendikleri ki genelde yenemedi zaten, MJ'nin en b?y?k olurken yendiklerinin yan?nda solda s?f?r kal?yor.
                            8 sene ?st ?ste konferans finali yapt?. B?y?k ba?ar?d?r. Ama bu yolda kimleri yendi diye soruyorum. Cevap alam?yorum. (Cevap bekledi?im ki?i sen de?ilsin)
                            Kurallar ?ok daha kat?yd? diyorum. Bug?n ihra? sebebi olacak hareketler o g?nler normaldi. Ve adam savunman?n sertli?in bu kadar ?n planda oldu?u, y?ld?zlar?n bu denli bol ve b?y?k oldu?u bir d?neme damga vurdu. 6*6 yapt?. 33 say? ortalama tutturdu. ?ok a??k yazd?klar?m. Buradan James k???mseniyor anlam? ??kmaz..

Yorum Yap

valla 90 lar 90 lar diye ge?mi?e ?vg? var da, bence o 90 larin efsane tak?mlar? ve oyuncular? k???ndan nefes al?rd? bu tempolarda. Mj'yi ?ok severim, lebronla birlikte en iyi 2 basket?i olarak anilacagini d???n?yorum. eskiden az say? olmasi sadece iyi savunma ile a??klanamaz bence, ?imdiki atletizm h?z kondisyon ve sutorlerin kalitesi bamba?ka o y?llara g?re. oyun ?ok de?i?ti ama bence bunu tamamen lebronun lehine yorumlamak yanl??.

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

NBA 2016/2017 Sezonu

Jordanin oldugu takim herzaman heryerde sampiyon olur.

Herife basketi biraktirdilar. Dondu gene koydu. Ki ben hic sevmem bullsu.
                                Lebron falan ney.

Ayrica 90 lardaki tempo vs die bisey yok. Ozamanda sertti nba. Simdide. Ozamanda kaliteli sutor vardi simdide.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X