Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2016/2017 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Le Bron daha b?rakmad?. B?raks?n yeri tart???l?r. (2.-3.-4.-5. vs)
    Ama ?u an Jordan'a en ?ok yakla?abilen adam Kobe'dir.
    Adam s?rf basketbol egosu i?in-liderlik i?in Shaq gibi bir adam? yedi ki kalm?? olsa belki +2 y?z?kleri olurdu her ikisinin de.

Bu arada ?ut?r ve skorer kar???kl??? olmu?, ikisi ayn? ?eyler de?il.
    Kobe en iyi zamanlar?nda durdurulamaz bir skorerdi. Durant de ?u an ona yak?n seviyelerde geziyor.
    ?ut?r ise ?ok farkl? bir mevzu. Benim g?rd???m en iyi ?ut?rler s?ras?yla Miller-Allen-Peja..
    Damir Mrsic ????
    Ne alaka Mrsic
    ?ut?r diyince akl?ma ilk o herif gelir hep. Ondan dedim.

Harun Erdenay'da ?ok b?y?k ?ut?rd?. Bizim Milli tak?m?n gelmi? ge?mi? en iyisi olabilir..

Yorum Yap

Ne alaka Mrsic

Harun Erdenay'da ?ok b?y?k ?ut?rd?. Bizim Milli tak?m?n gelmi? ge?mi? en iyisi olabilir..
      ?bo iyi oyuncu muydu sence? Ben hep bunu merak etmi?imdir bi ??zemedim o herifi Nba'de d?k?ld? Yunanistan'da ba?ka bi oyun. ?lker, Fb ve milli tak?m derken bi d?nemin en me?hur basket?isiydi ama hala ??zemedim hakikaten o kadar iyi oyuncu muydu yoksa magazin y?n? m? oraya ?ekti onu.

Yorum Yap

Ne alaka Mrsic

?bo iyi oyuncu muydu sence? Ben hep bunu merak etmi?imdir bi ??zemedim o herifi Nba'de d?k?ld? Yunanistan'da ba?ka bi oyun. ?lker, Fb ve milli tak?m derken bi d?nemin en me?hur basket?isiydi ama hala ??zemedim hakikaten o kadar iyi oyuncu muydu yoksa magazin y?n? m? oraya ?ekti onu.
        ?bo ?ok ?nemli skorerdi. Avrupa'n?n en iyilerindendi d?neminde; ama NBA farkl? bir d?nya. Orada en zoru skorer olmak. ??nk? ?ok fazla var onlardan. Atletik yap?lar? falan uygun de?il.
        Yani ?bo'nun oyununu y?n? NBA i?in en ters olan?yd?; ama Avrupa i?in fazlas?yla iyiydi..

Yorum Yap

?brahim hi?bir zaman Nba'e gitmemeliydi, 30 ya??ndan sonra hi? gitmemeliydi. Ray Allen'?n kariyerinin zirvesinde oldu?u, sahada 42-43 dk. kald??? bir Seattle'a hi? ama hi? gitmemeliydi. Ne akla hizmet oraya gitti anlamak m?mk?n de?il.

Yorum Yap

Westbrook mvp oldu bu arada yazm?? olal?m.

Yorum Yap

Paul Houston'a ge?ti ge?en g?n.7 oyuncu(?o?u ??p)+1.s?ra draft hakk? kar??l???nda. Paul-Harden guard ikilisi san?r?m Curry-Klay de dahil ligin en kaliteli guard ikilisi olacak tabi uyum ve verimlilikleri nas?l olur onu bilemem ama tahminim topu elinde isteyen oyunu kurmay? seven iki oyuncunun dklar? olabildi?ince b?l??erek oynamas? ba?lar?nda zaten bu y?l?n da ko?u se?ilen ?ok iyi bi ko? var.

Yorum Yap

Iguodala da Golden State'de kald? 3 y?ll???na. Ya?lar?na da bak?nca yeni bir Boston dominasyonu olabilir mi diye d???nmeden edemiyor insan. 5 y?l en ?st d?zey de kalabilecek inan?lmaz bir kadrolar? oluyor..

Yorum Yap

Phila ?ok do?ru hamleler yap?yor. ?ki ?nemli ve tecr?beli par?a eklediler. Amir Johnson ve J.J Redick..

Yorum Yap

Phila ?ok do?ru hamleler yap?yor. ?ki ?nemli ve tecr?beli par?a eklediler. Amir Johnson ve J.J Redick..
                    Redick'e verdi?i paray? g?r?nce hayat enerjim soldu. ?yi oyuncular topluyorda o nas?l paralard?r ya. Redick'e 23 milyon dolar nedir. Amir 11 hadi o bi nevi de...

Yorum Yap

Redick'e verdi?i paray? g?r?nce hayat enerjim soldu. ?yi oyuncular topluyorda o nas?l paralard?r ya. Redick'e 23 milyon dolar nedir. Amir 11 hadi o bi nevi de...
                      Adamlar?n maa? s?k?nt?s? yok. Bir y?ll?k bir kontrat ve d?? tehdit eksikli?ini giderecek bir hamle. B?yle bak olaya..

Yorum Yap

K?sa bak?yorlar olaya tek senelik kontrattan belli tabi de 23 e de Redick'ten daha iyisini al?rd?n. ?ampiyon mu yapacak seni Redick. Ben ?ok sa?ma buldum o paralar? superstarlar o paralara oynuyor.

Yorum Yap

K?sa bak?yorlar olaya tek senelik kontrattan belli tabi de 23 e de Redick'ten daha iyisini al?rd?n. ?ampiyon mu yapacak seni Redick. Ben ?ok sa?ma buldum o paralar? superstarlar o paralara oynuyor.

Adamlar?n seneye ?ampiyon olmak gibi bir derdi yok ki. Ondan iyisi mutlaka var; ama bir senelik ba?lama ?anslar? yok. Salary cap s?k?nt?lar? da olmad???ndan bir senelik i?imizi g?rs?n demi?lerdir. Zaten salary cap ler de baya artt?. Biraz fazla; ama mant?kl? bir hamle..

Yorum Yap

furkan yava? yava? nba ortam?na ?s?n?yor. yaz liginde iyi ma?lar ??kart?yor. potansiyeli de olduk?a fazla nba i?in. umar?m ba?ar?l? olur.

Yorum Yap

Bu phila da var bir ?eyler. ?imdi de yeni ?aylaklar? sakatlanm??..

Yorum Yap

Bu phila da var bir ?eyler. ?imdi de yeni ?aylaklar? sakatlanm??..
                                markelle fultze un sakatl??? ?ok ?nemli de?il ama tak?mda genel bir cenabetlik s?z konusu d?zelse bile sezon i?inde yine bir sakatl?k olmas? muhtemel.
                                sixers = (be?ikta? d?nemindeki ) pektemek

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X