Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Napoli-Be?ikta? ma??n?n adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Serdar Top?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tuhaf ama herkes iyiydi bug?n Fabri,Adriano ve Aboubakar diyorum.
    Caner ?ok k?t?yd?.

Yorum Yap

Skora direkt ve en fazla katk? sa?layan 3 isim vard?. Aboubakar, Quaresma ve kaleci Fabricio.

Di?er futbolcular?n da ayaklar?na, y?reklerine sa?l?k!

Yorum Yap

?ok net Fabri. Kurtard??? penalt? bir tarafa g?zel kurtar??lar yapt?. Ne zaman a??laca??n?da ?ok iyi biliyor. 3 puanda katk?s? ?ok b?y?k.

Yorum Yap

normal ?artlar alt?nda: napoli gibi bi deplasmanda 2 golu atan Aboubakar'? se?erdim. Bu tip b?y?k ma?larda genelde gol? atan adama veriyorum oyu. Ama att??? ilk golde vuru?u o kadar k?t?yd? ki, Reina i?eri ald? resmen topu. ?u anda zafer sarho?uyuz ama gelecek ma?larda b?yle kar?? kar??ya kalaca?? pozisyonlar i?in pek g?ven vermedi.

Fabri'yi se?tim ben.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Caner ?ok k?t?yd?.
            Y?llarca bir sol bek ne kadar k?t? oynayabilir,tak?m? nas?l yakabilir izledik,doyduk,b?yle d????ler g?ze batm?yor art?k

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aboubakar bey diyecekseniz!

?ampiyonlar ligi,13 ma? 8 gol.B?yle devam etsin bey de derim,Ba?bakan Aboubakar da derim

Yorum Yap

Aboubakar bug?n ba?ka oynad?.Atan ile tutan iyi olursa hakeme ra?men kazan?yorsun i?te.1-Abou 2-Fabri 3-Adriano ...Caner k?t?yd? onun d???nda ki oyuncular ayn? seviyede iyi oynad?lar,hepsinin ayaklar?na sa?l?k...

Yorum Yap

2 gol az buz de?il..bizim orada gol atmadan berabere kalma ?ans?m?z bile yok idi..biz gollerimizi atmal?y?z..galibiyet olur beraberlik olur..

Aboubakar, tatl? inad? pes etmemesi m?cadelesi h?rs? enerjisi ile ve deplasmanda 2 gol? ile burun fark? ile ?ne ??k?yor..Fabri'nin avantaj? ayaklar? ?ok seri..alan?n?n ?ok seri ve iyi ad?mlayarak avantaj sa?l?yor..oyunun i?inde..kafaca ruhen i?inde..ma??n t?m anlar?n? ya??yor..hatalar? ?imdilik tolere edilir boyutta..?ok iyi olmasa da ?imdilik iyi gidiyor..rekabet edecekler iyi ve formda olan devam edecek..Tolga'ya y?klenmeyi de art?k bitirmeliyiz..ona da ihtiya? olacak..kart var ceza var sakatl?k var formsuzluk var..

Ma?? bir kez daha izlemek gerekir ama ilk izlenimlerim.sonuca do?rudan etki edenler..golleri atanlar ve att?ranlar..ve orta saha ve defansta m?cadele edenler..Tosi? bazen ilk kez topla tan??anlar gibi tuhaf hareketler yap?yor..korkutuyor..

Aboubakar'a ilk gol pas?n? soldan rakibin ?n?nden ge?irip veren kim ise on numara pas verdi..ben Tolgay gibi g?rd?m..ilkinde de asistin asistini yapm??t?..

Aboubakar,Fabri,Tolgay,Q7,Adriano,Atiba,Marcelo s?ras?yla iyi olanlar idi..

Aboubakar oyu hak etti..

Yorum Yap

ben Kara'ya verdim oyumu...

Yorum Yap

Fabri

Yorum Yap

Fabri

Yorum Yap

oyumu fabriye verdim ama Marcelo ?ok b?y?k oynad? bence. ve buradakinden ?ok ?ok daha fazla oyu hak etti.

tak?m?n en k?t?leri ise iki asist yapmas?na ra?men q7 ve Caner'di.

Yorum Yap

kesinlikle Fabri.
                          sadece penalt? de?il ma? genelinde ?ok iyiydi, yediklerinde yapaca?? bir ?ey yoktu.
                          ilk penalt? gol olsa muhtemelen yenilirdik daha 40 dakika vard?.

Yorum Yap

T?m takim iyiydi bence ancak Atiba dedim ben.

Yorum Yap

fabri'dir kesinlikle

Yorum Yap

ma??n adam? hepsidi.. abobakar dedim, kendini toplamas? ?midiyle

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X