Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

TFF 1. Lig 2016/2017

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

g?z g?z gel be kocum 30 bin taraftarla oynanir izmirde iste

Yorum Yap

Denizli takimin finalde bir tane bile organizasyon gosteremedi.

Yorum Yap

Eskisehire iyi kufur ediyorlar mactan sonra ortalik karisir

Yorum Yap

Ma? 28 dk uzad? ya ?aka gibi

Yorum Yap

Bitmeyen ma? yapm??lar ����

Yorum Yap

De?i?iklik haklar?n? kulland? gol? att? G?ztepe. Kenardan tiyatro izler gibi izleyen Y?lmaz Vural olmasa uzamaz ma?? al?rd? g?z g?z

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

17 dakika ilk yar?da 11 dakika ikinci yar?da toplamda 28 dakika uzatma ahaha

Birde uzatmaya kald? 30 dakika da ordan koy 2,5saatlik ma? oldu [emoji23]

15. ?AMP?YONLU?UMUZ KUTLU OLSUN!

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Acar acmaz goztepe golu atti.
                  Mac niye 11 dk uzadi bu arada ?
                  .
                  kapat bi daha ac Atilla kardesim

hadi g?z g?z

Yorum Yap

TFF 1. Lig 2016/2017

Stad?yla ve taraftar?yla daha ?ok hakeden taraf Eski?ehir. Haydi es es

Yorum Yap

Yalniz bu Giresun Yenimalatya midir nedir bazi playoflar bizim statta oynandi dimi. Bu macta bizim statta oynansaydi problem cikardi , cim falan kalmadi sahada yanmaktan.

Yorum Yap

bu kovakise neler yapiyor bug?n b?yle messi ye bagladi

Yorum Yap

Deplasman icin eskisehire yakin olanlar eskisehir alsin, izmire yakin olanlar g?ztepe alsin istiyor

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Deplasman icin eskisehire yakin olanlar eskisehir alsin, izmire yakin olanlar g?ztepe alsin istiyor
                            Benim ikisi ilede alakam yok
                            Ama es es ? istiyorum sar? k?rm?z?ya iyriti oluyorum

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ben g?z g?z diyorum
                              es es geldi yine 1.lige d?nd?
                              yillardir g?remedik g?ztepeyi adamlar amat?rden d?n?s yaptilar...birde g?z g?z gelsin bakalim ligde neler yapacak

es es gelecek yine 2 lige d?ser...g?ztepe gelsin bakalim....

Yorum Yap

s?rf isyan mar?? i?in bile g?ztepe desteklenir. lige taraftar? olan, adam ak?ll? trib?n? olan tak?mlar laz?m o y?zden g?ztepe gelsin. es-es de o y?nden iyi tabi ama g?ztepe daha iyi. eses bu sene olmasa da seneye zaten kesin gelir ama g?ztepe bu sene gelemezse seneye ne olaca?? belli de?il.

+?u an s?yledikleri her ?eyden ?te sevdik biz seni bestesi de ?ok iyi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X