Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Hacılar nefretimsin cincon topiği varda neden eğlencemiz şikebahçe topiği yok

açalım başlığı şenlendirin buraları

iddia ediyorum kafe forumundaki Komedi, Resim,Yazı, Video,Fıkra.. başlığından daha komik olacak burası
    En son düzenleyen Forum Kurulu 3; 15-06-2021, 00:41.

Aziz gitmedi?i s?rece huzur yok bunlara. Bizim YD d?nemi gibi oldular.

Yorum Yap

?n?m?zdeki sezon uefa ile anla?ma gere?i b?t?e k?s?tlamas?na u?rayacak.Radikal karar al?p tak?m? yenileyemezler.Yanl? yanda? spor medyas? hala Fb'nin iyi bir kadrosu oldu?u palavras?n? fb'lilere yutturuyorlar.Ulen senin orta sahan ptt lig seviyesinde,kanat beklerin skandal..Neymi? efendim futbolcular?n ?o?u milli imi?..Neyse bunlar 2-3 sene b?yle giderler.Esas tehlike Apdullah ?calan,Fethullah G?len'in tuttu?u frans?z masonik kahpe tak?mda.

Yorum Yap

Aziz oojan m?d?r? Fenerbah?e'mizin i?ine s?zd?r?lm?? bir hain midir?

Yorum Yap

Ben bu ba?l?klara kar??y?m. Eskiden yazard?m ama epey s?redir rakiplerle dala?? b?rakt?m. Cevap verip onurland?rmaya giriyor bence. Kudurmalar?nda master yapmalar?n? istiyorsak tenezz?l edip cevap vermeyelim derim.

Yorum Yap

ooooo tam arad???m ba?l?k olmu?, buran?n m?davimi olurum ben
            yatmadan once 1 doz antu g?zel geliyor

Yorum Yap

Ik? aydir Cezaliydi? bu forumda ben gittim eziklerin Forumlarini Tak?p ettim Caner Gg olayina cok kizginlar Taliscayi falan nasil Buldular diyorlar , bu arada Forumlarda a?iri derecede gerginlik var hatta Kasimpa?aya oamanliya da yenilelim Aziz Gitsin Diye dua edip beklemekteler Maclarda Yorumlari okumak a?iri Kom?k geliyor Boyle ezik bir taraftar gormedim ben

Yorum Yap

Bizim ma?larda antuyu okumak ?ok zevkli oluyor..
                Kendi ma?lar?nda ise k?f?r hakaret beddua g?rla gidiyor

Yorum Yap

Aslı Zeki Kutun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aziz gitmedi?i s?rece huzur yok bunlara. Bizim YD d?nemi gibi oldular.
                  aynen zeki, azize karsi yorumlarini okuyorum bazen antu da, zamaninda bizim demir?ren denen parazite yazdiklarimizin hemen hemen aynisini yaziyorlar

Yorum Yap

2009-2010 sivas ma??nda trib?nde s?ylenen her ?eyi t?m kalbimle kendilerine iletiyorum. Galatasaray'?n laciverdi.

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/celticlilerin...emesi--4899227

Celticlilerin Fenerlileri tiye almas?

Yorum Yap

siz bizim ma?larda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anla??lan. ben oradan eksi?i yok fazlas? var diyorum...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          siz bizim ma?larda kendi forumumuzu okumuyorsunuz anla??lan. ben oradan eksi?i yok fazlas? var diyorum...
                          Bende ?ok fark g?remiyorum ma? yorumlar?nda.Antu forumu ?ok kar???k,forza'da ki d?zen onlarda yok.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fft123mm3038855.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  94.0 KB

arkada? o g?nk? forma tan?t?mlar?n? canl? izlemi?tim, adam bildi?in soytar?s? mahmut ile maytap ge?iyor taraftarlar? ile

Yorum Yap

bu topic neden hi? ye?illenmiyo

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X