Sayfa 18/18 İlkİlk ... 815161718

Konu: Tek Eğlence Yine fenevbahçe

Alıntı Soner Gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://twitter.com/ForzaSenBenYok/s...109208064?s=19

Bu nedir ya

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ne yapiyor o anlamadim ki

Bu çocuk yemekteyiz programındaydı, misafir olduğu evde çıldırdı mutfağa gidip tepsiye tokat attı.
    Çok enteresan bir vaka idi videosunu bulursanız izleyin.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Alıntı Mehmet Evrim Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kumpas var. Unutma unutturma. Adi civcivler. http://m.milliyet.com.tr/kumpas-var-...9-skorerhaber/
    İlahi adalet yine işliyor işte,herşey teker teker çıkıyor.2 kere son hafta şampiyonluğu verip stadda hüngür hüngür ağladılar,yetmedi hala haksızlıklara devam ettiler.Şimdi de küme hattına düştüler.Sırada cincon var.Onlara da uefa vuracak inşallah öldürücü darbeyi

Kümede kalın lan kestaneler! Sizsiz zevki olmuyor, maytap geçemiyoruz başkasıyla.

Alıntı Aytac Saglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ömer Işıksal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değil de bu feneri nasıl yenemedik yahu
    Canere sormak lazım 1.70 lik Ayew`e nasıl kafa vurdurdu. Topa totonu dönersen Valbuena bile vurur kafayı
    Bence o maçta hocanın suçu çok büyük. Beraberliğe razı olan bir takım gibi oynadık. Oysa ligin başı idi. Hücum futbol oynayalım yenersek yeneriz yenilirsek yeniliriz mantığı ile oynamalıydık. 1 puan ile şampiyon olacak olan bir takım gibi oynadık ama niyeyse. Bence üstüne gitsek delik deşik ederdik adamları. Geçen sene 3 attığımız ikinci yarı maçı mesela. İkinci yarı da attık o 3 golü. O futbolu sadece 20dk olsun oynasaydık belki o gün yetecekti kazanmaya.

Haydi kaldı 1. Dadaş vurur geçer bu hafta.

ne sinema,ne tiyatro,
    ne de alemde bir gece,
    bu sene de tek eğlence
    ersunu da getirirlerse 4 hocaya maaş oduyor olacaklar
    adam 50 milyon dolar hibe etti 6 ayda bitti para zaten

Azize ne gülüyordur şimdi kıs kıs. Gelen gideni aratır derler hep.

Kara Kartal
    Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Aziz Yıldırım'ın fenerin başında gittiği nasıl belli oluyor.Aziz şimdi Fenerin başında olsaydı VAR'a rağmen Fener bu durumda olur muydu?

-üzülüyormuyum hayır. -zevk alıyormuyum? evet. Fakat dönüp bizim takıma bakıyorum banane fenerden diyorum. biz çokmu iyiyiz? berbat bir takım olduk

başkandan yöneticisine tek dertleri şenol güneş olmuş hocaya taraftara sallayıp durdular.şu kalitesiz ligde kenetlenemedikleri için kişisel egolar uğruna güzelim takım köy takımına döndü.rezalet günler yaşıyoruz

dua etsinler fb bu durumda.herkes başarı ölçüsünü buna göre belirlemiş.başakşehir kim bize 8puan fark atıyor? bunun hesabını en başta yönetim verecek sezon sonu
    ne demişti tribünler '' yönetim bu takım senin eserin'' aynen de öyle

Alıntı Burak Gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -üzülüyormuyum hayır. -zevk alıyormuyum? evet. Fakat dönüp bizim takıma bakıyorum banane fenerden diyorum. biz çokmu iyiyiz? berbat bir takım olduk

başkandan yöneticisine tek dertleri şenol güneş olmuş hocaya taraftara sallayıp durdular.şu kalitesiz ligde kenetlenemedikleri için kişisel egolar uğruna güzelim takım köy takımına döndü.rezalet günler yaşıyoruz

dua etsinler fb bu durumda.herkes başarı ölçüsünü buna göre belirlemiş.başakşehir kim bize 8puan fark atıyor? bunun hesabını en başta yönetim verecek sezon sonu
    Feda dönemi bile bu halde değildik çok şükür. Bu takım yüzde 70 hocanın eseri ayrıca. Tolgay Ozi şov yaparken yönetim muhteşem. Adamlar bir anda leş oldu yönetime yazar. Geçiniz. Aynı kadronun başına Avcı yı getirmek lazım takım o kadar kötü mü diye. Geçen sene Talisca Cenk Tosic Fabri varken de 31 puan topladı takım. Lens Negredo Medel in yüzüne bakmadı hoca.

Alıntı Mehmet Evrim Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Burak Gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Feda dönemi bile bu halde değildik çok şükür. Bu takım yüzde 70 hocanın eseri ayrıca. Tolgay Ozi şov yaparken yönetim muhteşem. Adamlar bir anda leş oldu yönetime yazar. Geçiniz. Aynı kadronun başına Avcı yı getirmek lazım takım o kadar kötü mü diye. Geçen sene Talisca Cenk Tosic Fabri varken de 31 puan topladı takım. Lens Negredo Medel in yüzüne bakmadı hoca.
    Şimdi yazdığınız mesajı silebilirsiniz.Evet bugün itibariyle FEDA döneminden daha kötü haldeyiz.
    PEPE personelin maaşını ödeyip ve kendi alacaklarından vazgeçip gitmiştir.Sırada BABEL vardır
    Şenol Güneş hocayı loser Abdullah Avcı ile karşılaştıracağınıza dönüp gerçekleri görün.
    Biz kötü yönetim yüzünden bu hale geldik ŞENOL GÜNEŞ yüzünden değil

buralar sessiz kalmış fb düşer mi sizce