Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Akhisar - BE??KTA? - Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fevzi Uzel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    tosi?

eskiden yani ge?en sezon ati derdik ne oldu bu adama yaa
    bir ma? k?t? oynas?n yine burda biz stoper al?n dedik bu tosicten bi?ey olmaz yok sol bek performas?n k?t? de stoper performans? iyi diyenler ?imdi nerde diyenler t?reyecek tosice bence bir ?ey oldu?u falan yok stoperde tek k?t? ma?? olmad? tosicin s?rbistan milli tak?m?n?nda stoperi zaten tosic ancak gen?lerbirli?inden geldi?i i?in hep ikinci s?n?f top?u muamelesi g?recek.tosic avrupa t?rkiye her d?zeyde ?ok ?ok iyi bir stoper hatta m?kemmele yak?n diyebilirim.?u anadolu tak?mlar?ndan al?nan top?ulardaki ?n yarg?lar?da b?rakal?m.

Yorum Yap

Ma??n en iyisi Tosic olarak de?erlendirmek de m?mk?n tabi ama bence en kritik adam ?nler'di.

Yorum Yap

Necip'ten kurtulduk gibi art?k. ??k?rler olsun. yedek bile girmiyor. in?allah yedek kalmay? sorun eder de devre aras? tak?m bulur.

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          tosi?

bir ma? k?t? oynas?n yine burda biz stoper al?n dedik bu tosicten bi?ey olmaz yok sol bek performas?n k?t? de stoper performans? iyi diyenler ?imdi nerde diyenler t?reyecek tosice bence bir ?ey oldu?u falan yok stoperde tek k?t? ma?? olmad? tosicin s?rbistan milli tak?m?n?nda stoperi zaten tosic ancak gen?lerbirli?inden geldi?i i?in hep ikinci s?n?f top?u muamelesi g?recek.tosic avrupa t?rkiye her d?zeyde ?ok ?ok iyi bir stoper hatta m?kemmele yak?n diyebilirim.?u anadolu tak?mlar?ndan al?nan top?ulardaki ?n yarg?lar?da b?rakal?m.

murat bey ben akhisar ma??n?n adam? yani en iyi oyuncusu olarak tosi? dedim bir ?ok arkada? gibi san?r?m sen yanl?? anlad?n ge?en sezon hemen hemen her ma??n adam? AT?BA OLUYORDU ?imdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanl?? anlad?n

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            tosi?

murat bey ben akhisar ma??n?n adam? yani en iyi oyuncusu olarak tosi? dedim bir ?ok arkada? gibi san?r?m sen yanl?? anlad?n ge?en sezon hemen hemen her ma??n adam? AT?BA OLUYORDU ?imdi bu adama ne oldu duraklama devrinemi girdi bir durgunluk var bunu yazmak istedim sen yanl?? anlad?n
            yok fevzi abi yanl?? anlamad?m net anlad?m bir iki ma? k?t? oynasa maliyetsiz anadolu tak?m? transferi oldu?u i?in bi be?enmeme durumu olan di?er arkada?lar? kastettim ele?tiri sana de?il abi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X