Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Akhisar - BE??KTA? - Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

To?i?????

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bence Marceloydu

Yorum Yap

tek kelime ile kusursuz performans TOS?C !

Yorum Yap

Tosic ger?ekten ?ok ?ok iyi. Allah nazarlardan saklas?n

Yorum Yap

Takim son derece k?t?yd? bence, o nedenle benden oy yok.

Yorum Yap

Vasat ?st? oyuncu yoktu. Tosic 2 kere kritik yerde ?ok basit ?al?m yedi, 2 kere de ?nemli hamle yapt?, n?tr bence. ?ki G?khan vasat, Caner de vasata yak?n, gerisi vasat alt?.

Yorum Yap

Kesinlikle TOS?C. Tank lakab? ?ok uydu

Yorum Yap

tart??mas?z tosic..

Yorum Yap

Tat??mal? Marcelo..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Tosic 💪

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Benfica ma??nda oldu?u gibi bu ma?ta da Tosic.

En k?t?s? ise Cenk Tosun'du maalesef.
                        En k?t?s? nas?l cenk tosundu abi yapma Allah a?k?na ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'y? bu ma? izlediysen ve e?er be?endiysen diyecek bi s?z?m yok, ben hayat?mda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu g?rmedim Be?ikta??mda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da ?ok k?t?yd? diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki ad?m top s?remiyor, ma? boyunca yapt??? elle tutulur bir tane pas? var, Quaresma desen el frenli?inde zirve, yaratt??? bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldi?i hamle yok, ger?ekten Olcay ve Q7 rezilleri oynad?lar, Cenk'e su? bulam?yorum.

Yorum Yap

Tosi?.

Yorum Yap

Tank

Yorum Yap

Bence Marcelo'ydu. Sonra Tosic, Caner

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Benfica ma??nda oldu?u gibi bu ma?ta da Tosic.

En k?t?s? ise Cenk Tosun'du maalesef.
                                En k?t?s? nas?l cenk tosundu abi yapma Allah a?k?na ya, adama pozisyon yaratacak isimler Olcay ve Quaresma. Olcay ve Quaresma'y? bu ma? izlediysen ve e?er be?endiysen diyecek bi s?z?m yok, ben hayat?mda bu kadar rezil iki kanat oyuncusu oyunu g?rmedim Be?ikta??mda. Hele hele o Olcay dicem ama yok yok Quaresma da ?ok k?t?yd? diyorum. Olcay daha topu kontrol edemiyor, iki ad?m top s?remiyor, ma? boyunca yapt??? elle tutulur bir tane pas? var, Quaresma desen el frenli?inde zirve, yaratt??? bir tane atak yok, bir tane etkili pozisyon yok, bir tane sadece bir tane ortadan oyunu deldi?i hamle yok, ger?ekten Olcay ve Q7 rezilleri oynad?lar, Cenk'e su? bulam?yorum.
                                Olcay'? hi? be?enmem, bug?n de rezil oynad? ve nitekim ??kt? oyundan; fakat Quaresma, o kadar da rezil de?ildi bence. Birka? kez rakip kaleyi zorlad?, orta falan a?t? hi? de?ilse. Olcay'a g?re daha iyi g?rd?m ben. En az?ndan Benfica ma??ndaki gibi sa?mal?klar yapmad?.

Cenk Tosun, bu ma?ta Olcayla beraber en k?t? isimdi bana g?re. Kanatlardan yeterli deste?i alamad?, kabul; ama kendisi de sahada g?r?nemedi. Yerine giren Aboubakar bile daha ?ok zorlad? rakip defans?. 1-2 pozisyona girmeye ?al??t?, hatta bir ara gol de atacakt? ki, defans araya girdi son anda.

Ben, Cenk Tosun'un ne oldu?unu, potansiyelini biliyorum. O y?zden, bug?n hi? be?enmedim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X