Sonular: Man adam kim?

Katlmc says
285. Anket kapatlmtr
  • Fabri

18 6.32%
  • Caner

82 28.77%
  • Marcelo

1 0.35%
  • Tosi

0 0%
  • Gnl

0 0%
  • nler

106 37.19%
  • Talisca

0 0%
  • Olcay

9 3.16%
  • Tolgay

14 4.91%
  • mer

36 12.63%
  • Cenk

13 4.56%
  • Adriqn

5 1.75%
  • Ouzhan

1 0.35%
  • Adriano

0 0%
Sayfa 5/6 lklk ... 23456 SonSon

Konu: Beikta - Karabk Man Adam

Bende stad'ta idim caner l iin arld gelmeyince slk oldu.Hatta takm biraz bekledi gelir diye.Caner'e yklenmemek lazm.Kstrmeyelim adam.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Ben zaten istemiyorum futbolcu ciksin 3l cektirsin. Onu yapacak 1 kisi var benim gozumde o da Alen abidir. Gerisi yalan. Benim derdim taraftar cagirdiysa geleceksin. Ya da caneri hic cagirmiycaksn.

Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Kerem Buyan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3l cektir teklifini geri ceviren caner macin en kt hareketini yapmis oldu
    forumda her konu altnda caner'e sallamaktan baka iin gcn yok mu senin ?
    Benim Beikta'tan baka iim yok. Senin varsa bilemem

Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi

Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi
    Alnt Neset Ural Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya u caner l olayn kim uydurdu? hani maa gitmesek inandracaksnz.. kuzey olarak biz fabri dedik baka birey demedik ama ly Adriano ektirdi..

man adam da tartmasz Gkhan nler'di..
    Telefon numarani yaz abicim. Whatsapptan gondereyim videosunu sana

nler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Caner ne olursa olsun Beiktan topusu. Eften pften sebeplerle buraya olumsuz eyler yazmann alemi yok. Ve adam kp topunu oynuyorsa varsn 3 l ektirmesin.

Alnt Gkhan zba Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3l cektir teklifini geri ceviren caner macin en kt hareketini yapmis oldu
    forumda her konu altnda caner'e sallamaktan baka iin gcn yok mu senin ?
    Benim Beikta'tan baka iim yok. Senin varsa bilemem
    Kerem bey arkada sanaCaner'e sallamaktan baka iin yokmu diyor...sen benim iim Beikta diyorsun...Bencede Beikta'n menfaatini dnen Caner'e sallamak yerine onunda bu takmn bir parcas olduunu grr ve ona gre hareket eder...Kaldki topcunun grevi taraftar istedi diye 3'l ektirmek deildir...Onun grevi o formay sonuna kadar terlermek ve elinden geldiince o sahada mcade etmektir ve bunuda Caner herzaman yapmtr ve inanyorumki bizdede en iyi biimde yapacaktr...

3'lye aranlarda hata. Gereksiz.

ncir ekirdeini doldurmayacak eylerden kriz yaratmakta stmze yok yemin ediyorum.

Canda Tolga Ik aklad Caner ve nler doping kontrolne seildikleri iin hemen ieri gittiler dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

caner'e neden 3l ektirme gayreti var onu anlam deilim.Adam senelerce fb de oynam belli ki istemiyor ki bana grede gayet normal btn takm deitiren futbolcularda olmas gereken bir davran ka sene oynamsn bir takmda saygn olmal ,normal olmayan srekli ondan bunu beklemek.

Alnt Bugra Kaan Erdem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    caner'e neden 3l ektirme gayreti var onu anlam deilim.Adam senelerce fb de oynam belli ki istemiyor ki bana grede gayet normal btn takm deitiren futbolcularda olmas gereken bir davran ka sene oynamsn bir takmda saygn olmal ,normal olmayan srekli ondan bunu beklemek.
    Aynen yle. Kartal iareti yapmadiginda da takdir ettim dn gelmeyince de. Zamanla olur hepsi, adamdan riyakarlik beklemeye gerek yok. Birgn iinden gelince yapar hepsini.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    https://www.filmtufani.com/
    Ya
    31
    Alnt Halil Ozyildirim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ya u caner l olayn kim uydurdu? hani maa gitmesek inandracaksnz.. kuzey olarak biz fabri dedik baka birey demedik ama ly Adriano ektirdi..

man adam da tartmasz Gkhan nler'di..
    Neden yalan olsun.Caner gelmeyince yeni ak tarafnda slk oldu.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    ben kuzeyde yani yeni aktaydm Caner diye barmadk Fabri diye bardk l iin ayrca takm topu topu 9 kii geldi zaten, fanatik haberiyle i yapmayn gznz seveyim..
    Yok siz Fabri diye bardnz ama ounluk Caner diye bard abi,biz de mataydk.
    Bana gre barmak yanl Caner iyi ki gelmedi,pek sevmem Caner'i ama bu konuda destekliyorum.
    Ne o yz gz olmalar falan ? Ya da niye babasnn hayrna oynuyormu gibi davranyoruz ? Ayn eyi Egemen'de de yaptk.
    Her iyi oynayan futbolcuya zel futbolcu muamelesi yapp,belli kalplara sokma urana girmeyelim,olduka samimiyetsiz.

Alnt Bugra Kaan Erdem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haklsnz..Topcunun grevi sahada kp sonuna kadar mcadele etmek...kp bu gn bize yarn baka bir kulbe aklabanlk yapmak deil...Caner ok iyi bir topcu ve ayn zamanda ok karakterli bir kii..Zira adam gerekte Fenerbaheli olduunu yllar nce sylemi ve biz bunu biliyoruz,buna ramen bize gelince Ben dogduumdan beri Beiktalydm deseydi daham iyi olacakt..