Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay'la okay sakatm?yd? acaba,18 e bile almam??lar,2011 sezonu i?in a?lay?p durdular,sonu? g?zel yat?? olmu?.
    En son düzenleyen Ali Bodak; 03-06-2017, 20:50.

Yorum Yap

Ulan Ts yatacak yerin yok resmen ?ike yapt?n.

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bursasporu sevmem ama d??melerinide istemem, taraftar? olan tak?m kals?n s?per ligte.
        Otob?s? durdurup futbolcular? h?rpalay?p d?ven taraftar m? olur ya
        ?yi o zaman fenerde k?me d??s?n Ben bursasporun bu kadar tiye al?nmas?n?da anlam?yorum, bug?n semtte bursa k?meye falan diye ba??r?ld?, adamlar?n bir yerlerini kald?r?yoruz sadece. Ben sadece futbol ?ehri oldu?u ve taraftar? oldu?u i?in kalmas?n? istiyorum..
        valla bursada ki taraftar?n son zamanlarda yarardan ?ok zarar? var k?yaslama yapmaya gerek yok yanl?? her yerde yanl??t?r o ayr? bir?ey futbol ?ehri kalmas?n? bende isterim ama bu oyunla bu kafayla de?il d?zelmeleri laz?m

Yorum Yap

Bu bursa Ba?kan'? ne havl?yor b?yle.. ?t iti ?s?rmaz biliyorum ama aziz haddini bilsin filan yaziklar olsun diye deme? veriyor .. Ne oldu ki?

15. ?AMP?YONLU?UMUZ KUTLU OLSUN!

Yorum Yap

Trabzona niye kiziyorsunuz ki? Adamlarin bir iddiasi yok birseyi yok, kaldi ki son 5 6 haftadir ts de cok kotu oynuyordu.

Ayrica bizim acimizdan bakarsak, Fbnin beles 6 puani kume dustu, bizim beles 6 puanimiz kumede kaldi 😀. Iyi oldu bence.

SM-J700F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu bursa Ba?kan'? ne havl?yor b?yle.. ?t iti ?s?rmaz biliyorum ama aziz haddini bilsin filan yaziklar olsun diye deme? veriyor .. Ne oldu ki?

009-2010 sezonunun son ma??nda Trabzonspor'la 1-1 berabere kald?ktan sonra ?ampiyonlu?u Bursaspor'a kaybettiklerini hat?rlatan Y?ld?r?m, s?zlerini ??yle tamamlad?:
              "?unu kimse d???nmesin, 'Aziz Y?ld?r?m amat?rlere s???n?yor.' demesinler. Fenerbah?e Kul?b?, spor kul?b?d?r. Orada daha ?ok ba?ar?l? olduk, futbolda olmam?? olabiliriz, do?rudur. 2018 May?s ay?nda kongre var, o kongrede aday olacaklara sesleniyorum; muhakkak projelerinizi haz?rlay?n ve onlarla gelin. Fenerbah?e'ye bir ?eyler katacaksan?z aday olun, yoksa olmay?n. Fenerbah?e tarihiyle ilgili oturdum ?al??t?m. Verece?iniz fikirlere g?re y?netim olarak hareket edece?iz. Fenerbah?e'de t?m bran?larda buraya ba?ar?l? olarak gelmek i?in her ?al??may? yapaca??z. Buraya geldi?imizde 19-20 y?l?n hesab?n? verirken, gururla verece?ime inan?yorum. 2001'de kendi r?zamla b?rakt???m zaman Fenerbah?eliler soka?a d?k?ld?ler, geri geldim. 2006'da yine b?rakmad?lar, geri geldik. 2011'de de hapishaneye gittik. 2009-2010 sezonunda g?le oynaya ?ampiyon olacakken, FET?'n?n operasyonlar?yla ?ampiyon olamad?k. Biz ak?am a?larken, stat yanarken, Trabzonspor'un baz? oyuncular? televizyona ??k?p 'O karde?imle ABD'ye gidece?iz, bana ?u hediyeyi verecek, bu hediyeyi verecek.' diyorlard?. Onlar bug?n Bursaspor'a ne hediye verecek, g?rece?iz."

Yorum Yap

Bursa'n?n d??mesini istemeyen Be?ikta?'l?lar? anlamakta g??l?k ?ekiyorum. Adamlar her Bursa deplasman?nda yapmad??? pisli?i b?rakm?yor! D??memelerine ?ok ?z?ld?m.

Bir c?mlede Ts camias?na ; Be?ikta? ma??nda k?pek gibi top oynad?n?z, sezonun 2. yar?s?n?n en iyi tak?m? z?rvalar? vs. G?rd?k bu ma?ta.

2010-2011 sezonu ?ampiyon bu saatten sonra Fenerbah?e'dir. Ts de?il.
                En son düzenleyen Fatih Bas; 04-06-2017, 03:42.

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bursa'n?n d??mesini istemeyen Be?ikta?'l?lar? anlamakta g??l?k ?ekiyorum. Adamlar her Bursa deplasman?nda yapmad??? pisli?i b?rakm?yor! D??memelerine ?ok ?z?ld?m.

Bir c?mlede Ts camias?na ; Be?ikta? ma??nda k?pek gibi top oynad?n?z, sezonun 2. yar?s?n?n en iyi tak?m? z?rvalar? vs. G?rd?k bu ma?ta.

2010-2011 sezonu ?ampiyon bu saatten sonra Fenerbah?e'dir. Ts de?il. ?ikeci ibneler.
                  Ligin sonlari cok kritik bir mac ve rakibin puan kaybetmesi sart. Rakip bursa ile oynuyor. Bursa %100 yatar bunu unutmayin

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Trabzon, yatacak, yatar, verir ma?? diyenler hakl? ??kt?. Yaz?klar olsun sana Trabzonspor!

Yorum Yap

Ya bu kadar abartmay?n bursasporu, ya ?.rize ya bursa d??ecekti, ?.rize d??t?, bursa ligte kald? bu kadar. Ben bursasporu d??man olarak bile g?rm?yorum, biz onlar? tiye ald?k?a onlarda kendilerini bir o kadar ?nemli sanyor. Taraftar? olan kl?p kalmas?n? tercih ederdim ligte o kadar, bunda anlam?ycak bi?ey yok, esas ben bursasporu bu kadar ciddiye alanlar? anlam?yorum

Yorum Yap

Bursayi zerre sevmem ama ligde kalmasini istedigim taraf bursaydi.rize bosuna aglamasin.gecen hafta osmanliyi yenerken de sike mi vardi yada ilk 27 haftada aldiklari galibiyeti nerdeyse son 6 haftada alirken sikemi yaptilar.umarim amatore kadar gider rize

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Onu bunu bilmem...

?EREFS?Z TRABZON!!!

Yorum Yap

Fener ?ike yapm??t?r lakin bu saaten sonra trabzon a?lamas? o Zaman icin..

Yorum Yap

Trabzon'un s?per ligde olmas? kadar gereksiz bir durum yok. ?n?allah d??erler bir an ?nce.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Trabzon ge?en sene 7 ki?i kald??? gs ma??ndan sonraki d?nemde millette bir sempati yaratm??t?. Bir ma?ta ??pe att?lar. Ger?ekten sat?lm??s?n?z.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X