Konu: Sper Lig 2016-2017 Sezonu Tm Malar

Alnt Mehmet Can Arpak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Visca diye bosuna demedik, su ligden visca ve eto harici istedigim adam yoktu. Ikisi de gelse efsane olurdu
    Visca icin 5 6 m Euroistiyorlard ben de cok isterdim gelmesini de...

Eto'o da ayni sekil, kanat forvet olarak bile oynatirdik iyi olurdu. Biz de ceza sahasina giren her oyuncu is yapar.

Alnt Tayfun Polat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Nasuh Pirinc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cengiz nder yine gzel bir gol att. nmzdeki yaz transfer gndeminin 1 numaral ismi olur gibi duruyor, aslnda tam bizlik adam ama ok para isterler muhtemelen.

Derken Visca da 2-0 yapt bu arada, asist Cengiz'den.
    O deilde biz bu Cengizi BB'ye gitmeden neden alamyoruz.Adam 1 milyona aldlar.
    Sadece Cengiz deil biz Tolgay' aldmzdan beri potansiyelli gen yerli oyuncu almyoruz, o konuyu biraz boladk son iki yldr.

Alnt Yiit Gelir Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Visca diye bosuna demedik, su ligden visca ve eto harici istedigim adam yoktu. Ikisi de gelse efsane olurdu

Eto'o da ayni sekil, kanat forvet olarak bile oynatirdik iyi olurdu. Biz de ceza sahasina giren her oyuncu is yapar.
    Abi iste pektemek para olcay fln ne varsa verecektik hatta kerim

Adamlara Pektemek 'i gonderip Ustune Visca 'yi almak kufur olurdu ya insallah bizim de oyle kanat forvetimiz olur, tek istediim bu Adam Sag Sol calisiyor Bravo ama, takdir ediyorum Visca 'yi

aynen yle hem baakehir devre d kalrd hemde biz rahat gtrrdk ligi

Haftaya Gs ondan 2 hafta sonra bzmle oynuyorlar deplasmanda. Bakalm bu 3 haftay iyi kapatrlarsa endielenmeye balarz.

Basaksehirin kazanmasi gs maci icin iyi oldu, kaybetseler moral olarak cokebilirlerdi. O maca bu sekilde cikmalari iyi olacak

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2008
    Yer
    Forza ilk yelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Ya
    35
    A.avci hayatnda ka kez gs ye elme takm onu anca bizden kan eski futbolcu imdiki antrenrler yapar eski takmna kk sktrmek!

LG-D855 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Baakehir' in 5. golde kaleciyi grdnz m

ok deiti bu baakehir ok
    iyice oturdu kadrolar 3-5 atmaya baladlar artk

Arkadaslar BJK passolig kart ile haftaya GS - Baakehir macini Baakehir tarafindan izleyebilir miyim? Mac gunu stadin oralarda isim var maca da gideyim diyorum.

Alnt Eren Emre Erdogan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadaslar BJK passolig kart ile haftaya GS - Baakehir macini Baakehir tarafindan izleyebilir miyim? Mac gunu stadin oralarda isim var maca da gideyim diyorum.
    Net birey sylemek zor ama satlmas daha olas.Denemek lazm.

SM-N910C cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Eperuanu gs manda yok.

Hep Pektemek yznden. Adam gittii takma ampiyonluk havas katyor. Sakatlanacaksa da bu yk tek bana ekiyor, takm arkadalarn vurmuyor sakatlk. Gndermeyecektik bu adam.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

@Eren Emre Erdogan izleyemezsin abi , anca gs tarafna girebilirsin.