Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Rize bulundugu yeri hak etmiyen. Bi takim
    Bence bi cok maci son dk'larda kaybrettiler.
    Fenerbahce'den beraberlik alacak gibi bir his var.
    Trabzonda bugunde yenilsede kume dusseler bu sene artik.
    Surekli gundemde,piyasada olan buna ragmen hic bir kari faydasi olmayan bir camia.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

rizenin g?c? yetmez malesef kimse ?mit beklemesin

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Febe, deplasmanda oynad??? hi?bir ma? favori de?ildir ve puan kaybetmesi muhtemeldir.

(Bu benim ge?en seneki totem mesaj?m. Bunu yazd???m ma?lar?n %90'?nda febe puan kaybetmi?tir. Bu sene ilk kez yaz?yorum, bakal?m nolacak? )

Yorum Yap

Rize'yi Ba?ak?ehir kar??s?nda izledim. .Hi?te fena oynamadilar..?izgiden ??kar?lan pozisyon gol olsayd? Ba?ak?ehir'e ilk yenilgilerini bile tattirabilirlerdi..
            Ancak ?ok k?t? kontraya ??k?yorlar. .Bu kadar tercih hatas? yapan ve beceriksiz az tak?m var..
            Buna ra?men 1-0 ?ne gecerlerse fb nin i?i zor..
            Fb gerideyken istedi?i oyunu oynayamiyor..Onlar daha ?ok. Geride sa?lam durup uzun toplarla Lens,Emenike, Volkan Rvp 'yi topla bulu?turmak. ...
            Ben umutluyum Rize en az 1 puan al?r diyorum

Yorum Yap

Fener geri dusse ceviremez bence ama herifler de nasil bal varsa kac haftadir oynamadan one geciyorlar..insallah bu aksam kazanamazlar

Yorum Yap

Fb de Volkan ve lens yok..Emenike Nijerya'ya gitti..Bakal?m nas?l bir sonu? ??kacak

Yorum Yap

Jantscher?n gol? var fenere

Yorum Yap

Rize fena degil ama umudum yok

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Fb de Volkan ve lens yok..Emenike Nijerya'ya gitti..Bakal?m nas?l bir sonu? ??kacak
                      Volkan yedek girebilir

Yorum Yap

2 duran top oldu rizenin birinde iyi vursa gol olabilirdi

Yorum Yap

Kjaer sar? kart g?rd? ?imdi s?ra skirtelde..

Yorum Yap

0-2 fener
                            Yanlis yazmisim 1-2 fener

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                            En son düzenleyen Talha Karanfiler; 27-11-2016, 20:29.

Yorum Yap

Fb bast?r?yor harika verka?lar, duran top organizasyonlar?, dikine gitmeleri iyi ?a?a uygun futbol oynuyorlar ...bu maci 6- -2 kazan?rlar ?ampiyonluk mucize

Yorum Yap

Aslı Levent Ta?tekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kjaer sar? kart g?rd? ?imdi s?ra skirtelde..

K?t? oldu bu, iki stopere sari vermez bence hakem

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X