Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?s'nin bu kadar kalmas? bile mucizeydi yar??ta. ?lk haftadan da??lacaklard? ?ans ve hakem kurtard?. Sonra antalya ma??, yine hakem kurtard?; ama onlarda bir yere kadar.
    Ba?ak?ehir ise ger?ekten ?ok enteresan tak?m. Hi?bir b?lgede ortalama alt? oyuncular? yok. Hepsi ligimiz i?in ortalama veya ?st? oyuncular. ?st?ne y?llard?r ?st?ne koya koya geli?tirdikleri tak?m oyunlar? ile ?ok do?ru futbol oynayarak geldiler bu noktaya. ?ampiyon falan olamazlar pek tabi. Bu ba?lamda bizim potansiyel rakiplerimizden birini deplasmanda yenmi? olmalar? ?ok iyi..

Yorum Yap

Aslı Hasan ?al?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Tam i?ler keyiflenmi?ken bir milli ma? aras? daha var.
      ?yidir iyi, biraz ter atar?z. Hocam da araya s?k??t?r?r g?zel bi haz?rl?k ma?? ?eref Bey'de. Allah sakatl?k kaza bela vermesin gerisi bizde.

Yorum Yap

Basaksehirin kalan maclara baktim ilk yarida bizim disimizda puan kaybedebilecekleri mac yok gibi.umarim ben yanilirim

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yarinki mac cok kritik, gelebilecek durumda olan herkes gelmeli

Yorum Yap

Size komik bir ?ey s?yleyim. Fener'den sonra bir de Bursa puan alacak yosmalardan [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Size komik bir ?ey s?yleyim. Fener'den sonra bir de Bursa puan alacak yosmalardan [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

derken osmanl?

Yorum Yap

Sapladilar ya Fet?culara😂

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?s'nin bu kadar kalmas? bile mucizeydi yar??ta. ?lk haftadan da??lacaklard? ?ans ve hakem kurtard?. Sonra antalya ma??, yine hakem kurtard?; ama onlarda bir yere kadar.
                  Ba?ak?ehir ise ger?ekten ?ok enteresan tak?m. Hi?bir b?lgede ortalama alt? oyuncular? yok. Hepsi ligimiz i?in ortalama veya ?st? oyuncular. ?st?ne y?llard?r ?st?ne koya koya geli?tirdikleri tak?m oyunlar? ile ?ok do?ru futbol oynayarak geldiler bu noktaya. ?ampiyon falan olamazlar pek tabi. Bu ba?lamda bizim potansiyel rakiplerimizden birini deplasmanda yenmi? olmalar? ?ok iyi..
                  Ben emin de?ilim Arda. Bu adamlar ?ampiyonlu?a oynarsa ?a??rmam. Sa?lam gidiyorlar bu sene.

Yorum Yap

Gs nakavt oldu. Bizim trabzon-adana-basaksehir maclarini kazanmamiz lazim. Eger kazanirsak durduramazlar bizi

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Haftayada Fener ?akar bunlara. Trabzon ve Adanadan 6 yapmamiz lazim. Gs ile farki 7 yapariz.
                      Fener gs berabere bitsin. Gs ile 6 yapalim fb ile 8 olur

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Y?llardan beri ma? izlerim ve bu ligi takip ederim hakemlerin sahadaki tav?rlar?ndan ?ok ?ey belli oluyor. Kimi iteleyecekler,kime ??kecekler hep anlars?n. Bug?n Gs deplasman?nda ?una kanaat getirdim Ba?ak?ehir bu sene sonuna kadar gidecek.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben emin de?ilim Arda. Bu adamlar ?ampiyonlu?a oynarsa ?a??rmam. Sa?lam gidiyorlar bu sene.
                          ?ampiyonluk yar???nda olabilirler; ama olamazlar. ?ampiyonlu?a giden yolda olmazsa olmaz birka? temel ko?ul var. Bunlardan biri de taraftar (trib?n? doldurma i?inden bahsetmiyorum. ?yi k?t? bir k?lt?r? olan taraftar).
                          Ve bu adamlarda yok. Bir noktada t?kanacaklard?r mutlaka..

Yorum Yap

Gs fenerden sonrada i?erde bursa ile oynayacak bu ma?larda puan kaybettimi i?i tamamen bitecek.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?ampiyonluk yar???nda olabilirler; ama olamazlar. ?ampiyonlu?a giden yolda olmazsa olmaz birka? temel ko?ul var. Bunlardan biri de taraftar (trib?n? doldurma i?inden bahsetmiyorum. ?yi k?t? bir k?lt?r? olan taraftar).
                              Ve bu adamlarda yok. Bir noktada t?kanacaklard?r mutlaka..
                              Gese fener macinda yamulursa kopar yoksa ivmeyle gelirler sene sonuna kadar zaten rahatlar takimlarida kotu degil

Yorum Yap

Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Basaksehirin kalan maclara baktim ilk yarida bizim disimizda puan kaybedebilecekleri mac yok gibi.umarim ben yanilirim

HTC Desire EYE cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                onlar zaten tipik bi anadolu tak?m? olarak en enteresan ma?larda ba?layacaklar seri puan kay?plar?na.o y?zden bug?n cincona ?akmalar? ?ok iyi oldu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X